MKS ,,Karolina" - strona nieoficjalna

Strona klubowa

  • Wyniki ostatniej kolejki:
  • UNIA Bardo(b) - POLONIA/STAL 2 Świdnica 1:1
  • ZDRÓJ Jedlina Zdrój(b) - TROJAN Lądek Zdrój 4:3
  • SKALNIK Czarny Bór - ISKRA Jaszkowa Dolna 3:4
  • UNIA Złoty Stok - NYSA Kłodzko 1:4
  • PIAST Nowa Ruda - GOLA ŚWIDNICKA(b) 2:2
  • WŁÓKNIARZ Kudowa Zdrój(b) - PIŁAWIANKA Piława
  • ZAMEK Kamieniec Ząb. - LKS Bystrzyca Górna 2:3
  • KAROLINA Jaworzyna - VICTORIA Świebodzice 1:0
  •        

Logowanie

Zegar

Ankiety

Czy dalej jest potrzeba robienia relacji live z meczów seniorów

sezon 2006/2007

Terminarz 2006/2007:


Kolejka 1 - 13 sierpnia
Skalnik Czarny Bór - Zjednoczeni Żarów 3:1
Włókniarz Głuszyca - Górnik Boguszów-Gorce 5:1
Gwarek Wałbrzych - Zieloni Mrowiny 2:0
Płomień Makowice - Granit Roztoka 1:3
Grom Witków - Szczawienko Wałbrzych 0:0
Victoria II Świebodzice - LKS Bystrzyca Górna 2:1
Unia Jaroszów - Jedlinianka Jedlina Zdrój 5:0
Sudety Dziećmorowice - Karolina Jaworzyna Śląska 7:0


Kolejka 2 - 15 sierpnia
Jedlinianka Jedlina Zdrój - Skalnik Czarny Bór 0:2
LKS Bystrzyca Górna - Unia Jaroszów 3:2
Granit Roztoka - Grom Witków 1:5
Zieloni Mrowiny - Płomień Makowice 4:2
Górnik Boguszów-Gorce - Sudety Dziećmorowice 1:1
Zjednoczeni Żarów - Włókniarz Głuszyca 6:1
Victoria II Świebodzice - Szczawienko Wałbrzych 0:2
Karolina Jaworzyna Śląska - Gwarek Wałbrzych 0:1


Kolejka 3 - 20 sierpnia
Skalnik Czarny Bór - Włókniarz Głuszyca 2:1
Sudety Dziećmorowice - Zjednoczeni Żarów 2:2
Gwarek Wałbrzych - Górnik Boguszów-Gorce 3:2
Grom Witków - Zieloni Mrowiny 2:2
Victoria II Świebodzice - Granit Roztoka 1:3
Unia Jaroszów - Szczawienko Wałbrzych 2:3
Jedlinianka Jedlina Zdrój - LKS Bystrzyca Górna 0:1
Płomień Makowice - Karolina Jaworzyna Śląska 1:2


Kolejka 4 - 27 sierpnia
LKS Bystrzyca Górna - Skalnik Czarny Bór 5:0
Szczawienko Wałbrzych - Jedlinianka Jedlina Zdrój 4:2
Granit Roztoka - Unia Jaroszów 0:3 (v.o)
Zieloni Mrowiny - Victoria II Świebodzice 1:1
Górnik Boguszów-Gorce - Płomień Makowice 6:1
Zjednoczeni Żarów - Gwarek Wałbrzych 7:3
Włókniarz Głuszyca - Sudety Dziećmorowice 3:0
Grom Witków - Karolina Jaworzyna Śląska 1:0


Kolejka 5 - 3 września
Skalnik Czarny Bór - Sudety Dziećmorowice 2:3
Gwarek Wałbrzych - Włókniarz Głuszyca 1:3
Płomień Makowice - Zjednoczeni Żarów 2:4
Grom Witków - Górnik Boguszów-Gorce 4:1
Unia Jaroszów - Zieloni Mrowiny 2:1
Jedlinianka Jedlina Zdrój - Granit Roztoka 0:3 (v.o)
LKS Bystrzyca Górna - Szczawienko Wałbrzych 1:1
Victoria II Świebodzice - Karolina Jaworzyna Śląska 1:3


Kolejka 6 - 10 września
Szczawienko Wałbrzych - Skalnik Czarny Bór 1:1
Granit Roztoka - LKS Bystrzyca Górna 6:1
Zieloni Mrowiny - Jedlinianka Jedlina Zdrój 7:0
Górnik Boguszów-Gorce - Victoria II Świebodzice 3:1
Zjednoczeni Żarów - Grom Witków 1:1
Włókniarz Głuszyca - Płomień Makowice 7:2
Sudety Dziećmorowice - Gwarek Wałbrzych 2:1
Karolina Jaworzyna Śląska - Unia Jaroszów 2:1


Kolejka 7 - 17 września
Skalnik Czarny Bór - Gwarek Wałbrzych 4:1
Płomień Makowice - Sudety Dziećmorowice 1:2
Grom Witków - Włókniarz Głuszyca 3:2
Victoria II Świebodzice - Zjednoczeni Żarów 0:0
Unia Jaroszów - Górnik Boguszów-Gorce 2:1
LKS Bystrzyca Górna - Zieloni Mrowiny 3:1
Szczawienko Wałbrzych - Granit Roztoka 2:1
Jedlinianka Jedlina Zdrój - Karolina Jaworzyna Śląska 3:2


Kolejka 8 - 24 września
Granit Roztoka - Skalnik Czarny Bór 3:3
Zieloni Mrowiny - Szczawienko Wałbrzych 0:1
Górnik Boguszów-Gorce - Jedlinianka Jedlina Zdrój 1:0
Zjednoczeni Żarów - Unia Jaroszów 5:0
Włókniarz Głuszyca - Victoria II Świebodzice 2:2
Sudety Dziećmorowice - Grom Witków 1:0
Gwarek Wałbrzych - Płomień Makowice 2:0
Karolina Jaworzyna Śląska - LKS Bystrzyca Górna 2:2


Kolejka 9 - 1 października
Skalnik Czarny Bór - Płomień Makowice 1:0
Grom Witków - Gwarek Wałbrzych 6:1
Victoria II Świebodzice - Sudety Dziećmorowice 2:2
Unia Jaroszów - Włókniarz Głuszyca 1:2
Jedlinianka Jedlina Zdrój - Zjednoczeni Żarów 0:5
LKS Bystrzyca Górna - Górnik Boguszów-Gorce 0:2
Granit Roztoka - Zieloni Mrowiny 5:0
Szczawienko Wałbrzych - Karolina Jaworzyna Śląska 1:3


Kolejka 10 - 8 października
Zieloni Mrowiny - Skalnik Czarny Bór 2:0
Górnik Boguszów-Gorce - Szczawienko Wałbrzych 0:3
Zjednoczeni Żarów - LKS Bystrzyca Górna 3:1
Włókniarz Głuszyca - Jedlinianka Jedlina Zdrój 4:0
Sudety Dziećmorowice - Unia Jaroszów 3:5
Gwarek Wałbrzych - Victoria II Świebodzice 8:0
Płomień Makowice - Grom Witków 2:6
Karolina Jaworzyna Śląska - Granit Roztoka 1:2


Kolejka 11 - 15 października
Skalnik Czarny Bór - Grom Witków 1:1
Victoria II Świebodzice - Płomień Makowice 4:2
Unia Jaroszów - Gwarek Wałbrzych 0:1
Jedlinianka Jedlina Zdrój - Sudety Dziećmorowice 1:3
LKS Bystrzyca Górna - Włókniarz Głuszyca 4:0
Szczawienko Wałbrzych- Zjednoczeni Żarów 0:1
Granit Roztoka - Górnik Boguszów-Gorce 2:1
Zieloni Mrowiny - Karolina Jaworzyna Śląska 2:2


Kolejka 12 - 22 października
Górnik Boguszów-Gorce - Zieloni Mrowiny 2:0
Zjednoczeni Żarów - Granit Roztoka 1:3
Włókniarz Głuszyca - Szczawienko Wałbrzych 1:1
Sudety Dziećmorowice - LKS Bystrzyca Górna 1:2
Gwarek Wałbrzych - Jedlinianka Jedlina Zdrój 3:1
Płomień Makowice - Unia Jaroszów 0:3
Grom Witków - Victoria II Świebodzice 7:0
Karolina Jaworzyna Śląska - Skalnik Czarny Bór 0:1


Kolejka 13 - 29 października
Skalnik Czarny Bór - Victoria II Świebodzice 7:0
Unia Jaroszów - Grom Witków 1:1
Jedlinianka Jedlina Zdrój - Płomień Makowice 2:1
LKS Bystrzyca Górna - Gwarek Wałbrzych 1:1
Szczawienko Wałbrzych - Sudety Dziećmorowice 4:1
Granit Roztoka - Włókniarz Głuszyca 0:3
Zieloni Mrowiny - Zjednoczeni Żarów 2:3
Karolina Jaworzyna Śląska - Górnik Boguszów-Gorce 2:0


Kolejka 14 - 5 listopada
Włókniarz Głuszyca - Zieloni Mrowiny 3:1
Sudety Dziećmorowice - Granit Roztoka 1:2
Gwarek Wałbrzych - Szczawienko Wałbrzych 2:2
Płomień Makowice - LKS Bystrzyca Górna 0:2
Grom Witków - Jedlinianka Jedlina Zdrój 3:0 (v.o)
Victoria II Świebodzice - Unia Jaroszów 2:1
Skalnik Czarny Bór - Górnik Boguszów-Gorce 1:1
Zjednoczeni Żarów - Karolina Jaworzyna Śląska 0:0


Kolejka 15 - 12 listopada
Jedlinianka Jedlina Zdrój - Victoria II Świebodzice 1:2
LKS Bystrzyca Górna - Grom Witków 2:2
Szczawienko Wałbrzych - Płomień Makowice 4:1
Granit Roztoka - Gwarek Wałbrzych 4:0
Zieloni Mrowiny - Sudety Dziećmorowice 1:2
Górnik Boguszów-Gorce - Zjednoczeni Żarów 1:12
Unia Jaroszów - Skalnik Czarny Bór 2:1
Karolina Jaworzyna Śląska - Włókniarz Głuszyca 3:2


Kolejka 16 - 19 listopada
Zjednoczeni Żarów - Skalnik Czarny Bór 2:1
Górnik Boguszów-Gorce - Włókniarz Głuszyca 1:0
Zieloni Mrowiny - Gwarek Wałbrzych 3:0 (v.o)
Granit Roztoka - Płomień Makowice 7:1
Szczawienko Wałbrzych - Grom Witków 0:3
LKS Bystrzyca Górna - Victoria II Świebodzice 1:1
Jedlinianka Jedlina Zdrój - Unia Jaroszów 0:8
Karolina Jaworzyna Śląska - Sudety Dziećmorowice 1:2


Kolejka 17 - 26 listopada
Szczawienko Wałbrzych - Victoria II Świebodzice 2:2
Skalnik Czarny Bór - Jedlinianka Jedlina Zdrój 3:0
Unia Jaroszów - LKS Bystrzyca Górna 0:2
Grom Witków - Granit Roztoka 2:1
Płomień Makowice - Zieloni Mrowiny 3:2
Sudety Dziećmorowice - Górnik Boguszów-Gorce 1:0
Włókniarz Głuszyca - Zjednoczeni Żarów 2:2
Gwarek Wałbrzych - Karolina Jaworzyna Śląska 3:3


Kolejka 18 - 7 kwietnia
Włókniarz Głuszyca - Skalnik Czarny Bór 2:2
Zjednoczeni Żarów - Sudety Dziećmorowice 4:0
Górnik Boguszów-Gorce - Gwarek Wałbrzych 2:0
Zieloni Mrowiny - Grom Witków 0:2
Granit Roztoka - Victoria II Świebodzice 5:0
Szczawienko Wałbrzych - Unia Jaroszów 3:1
LKS Bystrzyca Górna - Jedlinianka Jedlina Zdrój 6:2
Karolina Jaworzyna Śląska - Płomień Makowice 6:1


Kolejka 19 - 15 kwietnia
Skalnik Czarny Bór - LKS Bystrzyca Górna 4:0
Jedlinianka Jedlina Zdrój - Szczawienko Wałbrzych 1:3
Unia Jaroszów - Granit Roztoka 0:5
Victoria II Świebodzice - Zieloni Mrowiny 0:2
Płomień Makowice - Górnik Boguszów-Gorce 2:2
Gwarek Wałbrzych - Zjednoczeni Żarów 4:3
Sudety Dziećmorowice - Włókniarz Głuszyca 0:6
Karolina Jaworzyna Śląska - Grom Witków 0:3


Kolejka 20 - 22 kwietnia
Sudety Dziećmorowice - Skalnik Czarny Bór 1:1
Włókniarz Głuszyca - Gwarek Wałbrzych 0:0
Zjednoczeni Żarów - Płomień Makowice 6:1
Górnik Boguszów-Gorce - Grom Witków 0:3 (v.o)
Zieloni Mrowiny - Unia Jaroszów 5:2
Granit Roztoka - Jedlinianka Jedlina Zdrój 2:2
Szczawienko Wałbrzych - LKS Bystrzyca Górna 0:0
Karolina Jaworzyna Śląska - Victoria II Świebodzice 4:0


Kolejka 21 - 29 kwietnia
Skalnik Czarny Bór - Szczawienko Wałbrzych 3:0
LKS Bystrzyca Górna - Granit Roztoka 4:1
Jedlinianka Jedlina Zdrój - Zieloni Mrowiny 3:11
Victoria II Świebodzice - Górnik Boguszów-Gorce 2:3
Grom Witków - Zjednoczeni Żarów 2:2
Płomień Makowice - Włókniarz Głuszyca 0:1
Gwarek Wałbrzych - Sudety Dziećmorowice 3:0
Unia Jaroszów - Karolina Jaworzyna Śląska 1:2


Kolejka 22 - 3 maja
Gwarek Wałbrzych - Skalnik Czarny Bór 5:0
Sudety Dziećmorowice - Płomień Makowice 8:1
Włókniarz Głuszyca - Grom Witków 0:2
Zjednoczeni Żarów - Victoria II Świebodzice 4:0
Górnik Boguszów-Gorce - Unia Jaroszów 1:0
Zieloni Mrowiny - LKS Bystrzyca Górna 3:1
Granit Roztoka - Szczawienko Wałbrzych 1:0
Karolina Jaworzyna Śląska - Jedlinianka Jedlina Zdrój 1:1


Kolejka 23 - 6 maja
Skalnik Czarny Bór - Granit Roztoka 1:0
Szczawienko Wałbrzych - Zieloni Mrowiny 1:2
Jedlinianka Jedlina Zdrój - Górnik Boguszów-Gorce 0:4
Unia Jaroszów - Zjednoczeni Żarów 1:1
Victoria II Świebodzice - Włókniarz Głuszyca 1:2
Grom Witków - Sudety Dziećmorowice 3:0 (v.o)
Płomień Makowice - Gwarek Wałbrzych 4:5
LKS Bystrzyca Górna - Karolina Jaworzyna Śląska 1:6


Kolejka 24 - 13 maja
Płomień Makowice - Skalnik Czarny Bór 1:4
Gwarek Wałbrzych - Grom Witków 3:0
Sudety Dziećmorowice - Victoria II Świebodzice 10:0
Włókniarz Głuszyca - Unia Jaroszów 4:1
Zjednoczeni Żarów - Jedlinianka Jedlina Zdrój 6:0
Górnik Boguszów-Gorce - LKS Bystrzyca Górna 0:0
Zieloni Mrowiny - Granit Roztoka 4:5
Karolina Jaworzyna Śląska - Szczawienko Wałbrzych 0:0


Kolejka 25 - 20 maja
Skalnik Czarny Bór - Zieloni Mrowiny 3:1
Szczawienko Wałbrzych - Górnik Boguszów-Gorce 2:3
LKS Bystrzyca Górna - Zjednoczeni Żarów 0:1
Jedlinianka Jedlina Zdrój - Włókniarz Głuszyca 0:5
Unia Jaroszów - Sudety Dziećmorowice 7:1
Victoria II Świebodzice - Gwarek Wałbrzych 2:6
Grom Witków - Płomień Makowice 3:3
Granit Roztoka - Karolina Jaworzyna Śląska 1:1


Kolejka 26 - 27 maja
Grom Witków - Skalnik Czarny Bór 0:2
Płomień Makowice - Victoria II Świebodzice 0:6
Gwarek Wałbrzych - Unia Jaroszów 1:4
Sudety Dziećmorowice - Jedlinianka Jedlina Zdrój 4:0
Włókniarz Głuszyca - LKS Bystrzyca Górna 2:0
Zjednoczeni Żarów - Szczawienko Wałbrzych 3:0
Górnik Boguszów-Gorce - Granit Roztoka 0:1
Karolina Jaworzyna Śląska - Zieloni Mrowiny 3:1


Kolejka 27 - 3 czerwca
Zieloni Mrowiny - Górnik Boguszów-Gorce 1:0
Granit Roztoka - Zjednoczeni Żarów 1:0
Szczawienko Wałbrzych - Włókniarz Głuszyca 1:5
LKS Bystrzyca Górna - Sudety Dziećmorowice 2:2
Jedlinianka Jedlina Zdrój - Gwarek Wałbrzych 0:5
Unia Jaroszów - Płomień Makowice 10:2
Victoria II Świebodzice - Grom Witków 0:0
Skalnik Czarny Bór - Karolina Jaworzyna Śląska 1:2


Kolejka 28 - 7 czerwca
Victoria II Świebodzice - Skalnik Czarny Bór 0:3
Grom Witków - Unia Jaroszów 2:1
Płomień Makowice - Jedlinianka Jedlina Zdrój 0:3 (v.o)
Gwarek Wałbrzych - LKS Bystrzyca Górna 1:0
Sudety Dziećmorowice - Szczawienko Wałbrzych 2:1
Włókniarz Głuszyca - Granit Roztoka 1:0
Zjednoczeni Żarów - Zieloni Mrowiny 0:0
Górnik Boguszów-Gorce - Karolina Jaworzyna Śląska 4:0


Kolejka 29 - 10 czerwca
Górnik Boguszów-Gorce - Skalnik Czarny Bór 1:1
Zieloni Mrowiny - Włókniarz Głuszyca 2:1
Granit Roztoka - Sudety Dziećmorowice 2:2
Szczawienko Wałbrzych - Gwarek Wałbrzych 0:4
LKS Bystrzyca Górna - Płomień Makowice 3:0
Jedlinianka Jedlina Zdrój - Grom Witków 1:10
Unia Jaroszów - Victoria II Świebodzice 4:1
Karolina Jaworzyna Śląska - Zjednoczeni Żarów 1:2


Kolejka 30 - 17 czerwca
Skalnik Czarny Bór - Unia Jaroszów 4:2
Victoria II Świebodzice - Jedlinianka Jedlina Zdrój 3:1
Grom Witków - LKS Bystrzyca Górna 4:0
Płomień Makowice - Szczawienko Wałbrzych 0:0
Gwarek Wałbrzych - Granit Roztoka 2:0
Sudety Dziećmorowice - Zieloni Mrowiny 6:2
Zjednoczeni Żarów - Górnik Boguszów-Gorce 0:1
Włókniarz Głuszyca - Karolina Jaworzyna Śląska 3:1


Źródło: [90minut.pl]



Strzelcy z sezonu 2006/2007:

21 - Ignatowicz,
8 - Ptak,
6 - Jarzembowski,
4 - Prymula,
3 - Krzeczowski Ł., Borowy, Sobczyński, Kowrach,
1 - Pierkowski, Soboczyński

 

 

 

 

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Reklama

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 18
PIAST Nowa Ruda - UNIA Bardo(b)
ISKRA Jaszkowa Dolna - ZAMEK Kamieniec Ząb.
POLONIA/STAL 2 Świdnica - UNIA Złoty Stok
TROJAN Lądek Zdrój - WŁÓKNIARZ Kudowa Zdrój(b)
PIŁAWIANKA Piława - GOLA ŚWIDNICKA(b)
LKS Bystrzyca Górna - ZDRÓJ Jedlina Zdrój(b)
NYSA Kłodzko - KAROLINA Jaworzyna
VICTORIA Świebodzice - SKALNIK Czarny Bór

Ostatnie spotkanie

ISKRA Jaszkowa DolnaKAROLINA Jaworzyna
ISKRA Jaszkowa Dolna 3:4 KAROLINA Jaworzyna
2014-11-23, 13:30:00
     
oceny zawodników »

Wyniki

Ostatnia kolejka 17
UNIA Bardo(b) 1:1 POLONIA/STAL 2 Świdnica
ZDRÓJ Jedlina Zdrój(b) 4:3 TROJAN Lądek Zdrój
SKALNIK Czarny Bór 3:4 ISKRA Jaszkowa Dolna
UNIA Złoty Stok 1:4 NYSA Kłodzko
PIAST Nowa Ruda 2:2 GOLA ŚWIDNICKA(b)
WŁÓKNIARZ Kudowa Zdrój(b) PIŁAWIANKA Piława
ZAMEK Kamieniec Ząb. 2:3 LKS Bystrzyca Górna
KAROLINA Jaworzyna 1:0 VICTORIA Świebodzice

Statystyki drużyny

Najlepsi typerzy

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.
1. fryzjer78 110
2. kloda33 85
3. skorupiarz 83
4. kaman33kz 40
5. raven5656 19
6. szreku2 13
7. niedzwiedz82 4
8. mojzesz1989 4
9. kwiatek-1000 3

Najnowsza galeria

1/4 Pucharu Polski KAROLINA-ORZEŁ ZĄBKOWICE ŚLĄSKIE(IV)
Ładowanie...

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 53, wczoraj: 427
ogółem: 2 934 337

statystyki szczegółowe

Buttony

Nasz button:



Partnerzy:


 

Zjednoczeni Ścinawka Średnia