MKS ,,Karolina" - strona nieoficjalna

Strona klubowa

  • Wyniki ostatniej kolejki:
  • UNIA Bardo(b) - POLONIA/STAL 2 Świdnica 1:1
  • ZDRÓJ Jedlina Zdrój(b) - TROJAN Lądek Zdrój 4:3
  • SKALNIK Czarny Bór - ISKRA Jaszkowa Dolna 3:4
  • UNIA Złoty Stok - NYSA Kłodzko 1:4
  • PIAST Nowa Ruda - GOLA ŚWIDNICKA(b) 2:2
  • WŁÓKNIARZ Kudowa Zdrój(b) - PIŁAWIANKA Piława
  • ZAMEK Kamieniec Ząb. - LKS Bystrzyca Górna 2:3
  • KAROLINA Jaworzyna - VICTORIA Świebodzice 1:0
  •        

Logowanie

Zegar

Ankiety

Czy dalej jest potrzeba robienia relacji live z meczów seniorów

sezon 2008/2009

  Kolejka nr.1

  2008-08-17 Skalnik Czarny Bór 2:0 Juventur Wałbrzych

  2008-08-17 Unia Jaroszów 3:5 Gwarek Wałbrzych

 2008-08-17 Zieloni Mrowiny 1:1 Granit Roztoka

  2008-08-17 Włókniarz Głuszyca 2:7 Zjednoczeni Żarów

 2008-08-17 Podgórze Wałbrzych 0:0 Sudety Dziećmorowice

  2008-08-17 Wierzbianka Wierzbna 3:0 LKS Bystrzyca Górna

  2008-08-17 Czarni Wałbrzych 3:3 Karolina Jaworzyna Śl

2-Krawczyk M.,1-Ignatowicz
LENKIEWICZ kontuzja 45" LELETKO- KANTAROWICZ, PIERKOWSKI, MAJEWSKI, ZGÓRECKI,
 WĄCHAŁA(79min. ZGÓRECKI T.), BOROWY, KRAWCZYK M, PTAK, IGNATOWICZ
 

  2008-08-17 Zieloni Mokrzeszów 1:3 Victoria II Świebodzice

Kolejka nr.2

 2008-08-24 Gwarek Wałbrzych 0:1 Włókniarz Głuszyca

 2008-08-24 Granit Roztoka 1:0 Podgórze Wałbrzych

 2008-08-24 Zjednoczeni Żarów 6:1 Wierzbianka Wierzbna

 2008-08-24 Sudety Dziećmorowice 11:0 Zieloni Mokrzeszów

  2008-08-24 LKS Bystrzyca Górna 3:0 Czarni Wałbrzych

  2008-08-24 Karolina Jaworzyna Śl 2:1 Skalnik Czarny Bór

Myśliński,Zgórecki-po 1
Lenkiewicz-Myślicki,Majewski(83min.Myśliński),Pierkowski,Kantarowicz (58min.Kwiatkowski),Zgórecki K.,Ptak(90min.Sobczyński),Krawczyk M.(ż),
Borowy(ż),Jarzębowski(78min.Soboczyński),Zgórecki T.(72min.Witko)

  2008-08-24 Victoria II Świebodzice 2:1 Unia Jaroszów

  2008-08-24 Juventur Wałbrzych 0:3 Zieloni Mrowiny

kolejka nr.3

2008-08-27 Wierzbianka Wierzbna 1:4 Gwarek Wałbrzych

2008-08-27 Czarni Wałbrzych 2:2 Skalnik Czarny Bór

 2008-08-27 Zieloni Mokrzeszów 0:13 Granit Roztoka

2008-08-27 Unia Jaroszów 3:2 Sudety Dziećmorowice

2008-08-27 Zieloni Mrowiny 1:4 Karolina Jaworzyna Śl

Bramk1;1-Ptak,Jarzębowski,?,?
Leletko-Pierkowski,Majewski,ZgóreckiK.(ż)(45min.Myślicki),Borowy,Witko(85min.Myśli   ński)Kwiatkowski(46min.Cieślik),Krzeczowski P.(70min.Krzeczowski Ł.),
Krawczyk M.,Ptak,Jarzębowski

 2008-08-27 Włókniarz Głuszyca 1:2 Victoria II Świebodzice

2008-08-27 LKS Bystrzyca Górna 1:2 Zjednoczeni Żarów

2008-08-27 Podgórze Wałbrzych 2:4 Juventur Wałbrzych

kolejka nr.4

2008-08-31 Juventur Wałbrzych 6:3 Zieloni Mokrzeszów

2008-08-31 Gwarek Wałbrzych 2:1 LKS Bystrzyca Górna

2008-08-31 Skalnik Czarny Bór 9:1 Zieloni Mrowiny

 

 2008-08-31 Granit Roztoka 2:4 Unia Jaroszów

2008-08-31 Zjednoczeni Żarów 4:2 Czarni Wałbrzych 

2008-08-31 Sudety Dziećmorowice 5:0 Włókniarz Głuszyca

 2008-08-31 Karolina Jaworzyna Śl 2:0 Podgórze Wałbrzych

1:0-Krawczyk M.,
2:0-Borowy
Lenkiewicz-Krzeczowski Ł.,Krzeczowski P.(ż),Pierkowski,Majewski,Kwiatkowski
(60min.Zgorecki T.),Krawczyk M. (2ż/cz)Witko(86min.Myśliński),Borowy,
Jarzębowski(78min.Ignatowicz)Ptak(60min.Cieślik)
 

2008-08-31 Victoria II Świebodzice 5:1 Wierzbianka Wierzbna

 kolejka nr.5

2008-09-07 Wierzbianka Wierzbna 1:2 Sudety Dziećmorowice

2008-09-07 Czarni Wałbrzych 1:1 Zieloni Mrowiny

2008-09-07 Zieloni Mokrzeszów 0:6 Karolina Jaworzyna Śl

Bramki:2-Ignatowicz,Ptak,1-Krawczyk M.,Soboczyński
Lenkiewicz-Myślicki,Pierkowski,Krzeczowski P.(ż),Krzeczowski Ł.,Ptak,
Krawczyk M.,Witko,Kwiatkowski(46min.Zgórecki T.),Soboczyński(85min.Kłyszejko)
Ignatowicz

2008-09-07 Unia Jaroszów 1:1 Juventur Wałbrzych

  2008-09-07 Zjednoczeni Żarów 2:0 Gwarek Wałbrzych

  2008-09-07 Włókniarz Głuszyca 1:6 Granit Roztoka

 2008-09-07 LKS Bystrzyca Górna 4:3 Victoria II Świebodzice

 2008-09-07 Podgórze Wałbrzych 2:3 Skalnik Czarny Bór

kolejka nr.6

2008-09-14 Victoria II Świebodzice 1:0 Zjednoczeni Żarów

2008-09-14 Juventur Wałbrzych 3:1 Włókniarz Głuszyca

 2008-09-14 Gwarek Wałbrzych 1:1 Czarni Wałbrzych

2008-09-14 Skalnik Czarny Bór 9:0 Zieloni Mokrzeszów

 2008-09-14 Granit Roztoka 8:0 Wierzbianka Wierzbna

 2008-09-14 Zieloni Mrowiny 4:2 Podgórze Wałbrzych

2008-09-14 Sudety Dziećmorowice 0:2 LKS Bystrzyca Górna

 2008-09-14 Karolina Jaworzyna Śl 1:2 Unia Jaroszów  

Bramka:Ptak
Leletko(cz)-Krzeczowski Ł.(cz),Pirkowski,KrzeczowskiP.,Majewski(74min.
Lenkiewicz),Zgórecki K.(85min.Myśliński),Krawczyk M.,Witko(88min.Winczakiewicz)
Kwiatkowski(34min.Myślicki),Ptak,Ignatowicz
 

kolejka nr.7

2008-09-20 Zjednoczeni Żarów 4:1 Sudety Dziećmorowice

2008-09-21 Wierzbianka Wierzbna 3:4 Juventur Wałbrzych

2008-09-21 Zieloni Mokrzeszów 0:4 Zieloni Mrowiny 

2008-09-21 Gwarek Wałbrzych 0:3 Victoria II Świebodzice

  2008-09-21 Unia Jaroszów 2:0 Skalnik Czarny Bór

 2008-09-21 Włókniarz Głuszyca 3:0 Karolina Jaworzyna Śl

Lenkiewicz-Myślicki(82min.Winczakiewicz),Kowalski,Myśliński(ż),Zgórecki K(78min.
Kantarowicz),Witko,Krawczyk M.(2ż/cz)Borowy,Krawczyk T.,Ptak(ż),Ignatowicz(ż/cz)
 

 2008-09-21 LKS Bystrzyca Górna 3:4 Granit Roztoka

2008-09-21 Czarni Wałbrzych 0:0 Podgórze Wałbrzych

kolejka nr.8

  2008-09-28 Karolina Jaworzyna Śl 1:2 Wierzbianka Wierzbna

Bramka:Borowy
Lenkiewicz-Zgórecki(57min.Kowalski),Pierkowski,Krzeczowski P.(ż),Kantarowicz,
Krawczyk T.(45min.Soboczyński(2ż/cz),Myśliński,Borowy,Witko,Ptak,Winczakiewicz
(45min.Kwiatkowski)

 2008-09-28 Podgórze Wałbrzych 15:1 Zieloni Mokrzeszów

  2008-09-28 Victoria II Świebodzice 3:5 Czarni Wałbrzych

 2008-09-28 Juventur Wałbrzych 0:2 LKS Bystrzyca Górna

  2008-09-28 Skalnik Czarny Bór 7:1 Włókniarz Głuszyca

  2008-09-28 Granit Roztoka 2:0 Zjednoczeni Żarów

 2008-09-28 Zieloni Mrowiny 1:2 Unia Jaroszów

  2008-09-28 Sudety Dziećmorowice 1:3 Gwarek Wałbrzych

kolejka nr.9

2008-10-05 Włókniarz Głuszyca 4:2 Zieloni Mrowiny

2008-10-05 LKS Bystrzyca Górna 2:1 Karolina Jaworzyna Śl

Bramka:Borowy
Leletko-Krzeczowski P,Pierkowski,Zgórecki K.(70min.Kantarowicz(ż)),Kwiatkowski
(85min.Zgórecki T.),Myśliński(67min.Winczakiewicz),Borowy,Witko(85min.Kowalski)
Ptak,Krawczyk T.,Krawczyk M.

2008-10-05 Victoria II Świebodzice 2:2 Sudety Dziećmorowice

 2008-10-05 Wierzbianka Wierzbna 0:4 Skalnik Czarny Bór

2008-10-05 Czarni Wałbrzych 3:0 Zieloni Mokrzeszów

2008-10-05 Gwarek Wałbrzych 3:0 Granit Roztoka

2008-10-05 Unia Jaroszów 0:0 Podgórze Wałbrzych 

2008-10-05 Zjednoczeni Żarów 0:1 Juventur Wałbrzych

  kolejka nr.10

2008-10-12 Karolina Jaworzyna Śl 0:0 Zjednoczeni Żarów

Leletko-Myśliński(69min.Zgórecki K.),Pierkowski,Krzeczowski Ł.,Kwiatkowski(ż)
Kantarowicz(59min.Witko),Krawczyk M.,Krzeczowski P.(ż),Krawczyk T.
(75min.Zgórecki T.)Ptak,Borowy
 

  2008-10-12 Podgórze Wałbrzych 1:1 Włókniarz Głuszyca

 2008-10-12 Zieloni Mokrzeszów 0:3 Unia Jaroszów

 2008-10-12 Skalnik Czarny Bór 0:2 LKS Bystrzyca Górna

  2008-10-12 Granit Roztoka 0:2 Victoria II Świebodzice

 2008-10-12 Zieloni Mrowiny 3:2 Wierzbianka Wierzbna

 2008-10-12 Sudety Dziećmorowice 2:1 Czarni Wałbrzych  

 kolejka nr.11

2008-10-19 Sudety Dziećmorowice 3:0 Granit Roztoka

 2008-10-19 Włókniarz Głuszyca 1:2 Zieloni Mokrzeszów 

 2008-10-19 LKS Bystrzyca Górna 5:2 Zieloni Mrowiny

2008-10-19 Victoria II Świebodzice 0:3 Juventur Wałbrzych

 2008-10-19 Wierzbianka Wierzbna 2:4 Podgórze Wałbrzych

2008-10-19 Czarni Wałbrzych 3:1 Unia Jaroszów

 2008-10-19 Gwarek Wałbrzych 4:3 Karolina Jaworzyna Śl

Bramki:2-Ptak,1-Ignatowicz
Leletko-Myśliński(74min.Zgórecki T.),Pierkowski,Krzeczowski Ł.,Kwiatkowski
(65min.Kowalski),Kantarowicz(72min.Majewski)Witko,Krawczyk T.(81min.Zgórecki K)
Krawczyk M.(ż),Ignatowicz,Ptak
 

 2008-10-19 Zjednoczeni Żarów 0:2 Skalnik Czarny Bór 

kolejka nr.12

  2008-10-26 Zieloni Mrowiny 2:1 Zjednoczeni Żarów

  2008-10-26 Karolina Jaworzyna Śl 5:2 Victoria II Świebodzice

Bramki:Krzeczowski Ł.,Majewski,Witko,Ptak,Ignatowicz
Leletko(56min.Lenkiewicz)-Pierkowski,Krzeczowski Ł.,Krzeczowski P.,Myśliński,
Krawczyk T.(87min.Kwiatkowski),Majewski,Krawczyk M.,Witko,Ptak,Ignatowicz
 

2008-10-26 Podgórze Wałbrzych 1:1 LKS Bystrzyca Górna 

 2008-10-26 Juventur Wałbrzych 1:2 Sudety Dziećmorowice 

 2008-10-26 Zieloni Mokrzeszów 0:1 Wierzbianka Wierzbna 

  2008-10-26 Skalnik Czarny Bór 0:3 Gwarek Wałbrzych 

  2008-10-26 Granit Roztoka 5:0 Czarni Wałbrzych

2008-10-26 Unia Jaroszów 5:2 Włókniarz Głuszyca

kolejka nr .13

  2008-03-02 Granit Roztoka 2:2 Juventur Wałbrzych 

  2008-11-02 Zjednoczeni Żarów 1:0 Podgórze Wałbrzych

  2008-11-02 Sudety Dziećmorowice 7:1 Karolina Jaworzyna Śl

Bramka:Witko
Leletko-Pierkowski,Majewski,Krzeczowski P.(ż),Krzeczowski Ł.,Krawczyk T.,
Borowy(90min.Kwiatkowski),Witko,Krawczyk M.,Ptak(80min.Zgórecki K.)Ignatowicz
(85min.Myśliński)

  2008-11-02 LKS Bystrzyca Górna 6:1 Zieloni Mokrzeszów

  2008-11-02 Victoria II Świebodzice 0:3 Skalnik Czarny Bór

 2008-11-02 Wierzbianka Wierzbna 1:0 Unia Jaroszów

 2008-11-02 Czarni Wałbrzych 2:4 Włókniarz Głuszyca

  2008-11-02 Gwarek Wałbrzych 3:1 Zieloni Mrowiny

kolejka nr.14

2008-11-09 Zieloni Mrowiny 1:2 Victoria II Świebodzice

2008-11-09 Włókniarz Głuszyca 3:5 Wierzbianka Wierzbna

 2008-11-09 Karolina Jaworzyna Śl 1:0 Granit Roztoka

Bramka:Krzeczowski P.
Leletko(45min.Lenkiewicz)-Majewski(ż),Kantarowicz(ż)(85min.Zgórecki K.),
Myślinski,Witko,Krzeczowski Ł.,Krzeczowski P.,Krawczyk T(85min.Kwiatkowski),
Krawczyk M.,Ignatowicz,Kowalski
 

2008-11-09 Podgórze Wałbrzych 2:1 Gwarek Wałbrzych 

 2008-11-09 Czarni Wałbrzych 1:4 Juventur Wałbrzych

 2008-11-09 Zieloni Mokrzeszów 0:9 Zjednoczeni Żarów

  2008-11-09 Skalnik Czarny Bór 2:3 Sudety Dziećmorowice

 2008-11-09 Unia Jaroszów 0:0 LKS Bystrzyca Górna 

kolejka nr.15

2008-11-16 Granit Roztoka 7:1 Skalnik Czarny Bór

 2008-11-16 Zjednoczeni Żarów 2:0 Unia Jaroszów

2008-11-16 Sudety Dziećmorowice 4:0 Zieloni Mrowiny

  2008-11-16 LKS Bystrzyca Górna 2:0 Włókniarz Głuszyca

 2008-11-16 Victoria II Świebodzice 4:0 Podgórze Wałbrzych

 2008-11-16 Juventur Wałbrzych 3:1 Karolina Jaworzyna Śl

Bramka:Ptak
Leletko(70min.Kompała)-Majewski,Myślicki,Krzeczowski Ł.(2ż/cz),Zgórecki K.,
Lenkiewicz(70min.Zgorecki T.),Myśliński(ż),Krawczyk T.,Witko,Krawczyk,Ptak(ż)
 

2008-11-16 Wierzbianka Wierzbna 3:0 Czarni Wałbrzych

 2008-11-16 Gwarek Wałbrzych 5:0 Zieloni Mokrzeszów 

kolejka nr.16

2009-03-23 Granit Roztoka 0:3 Zieloni Mrowiny

2009-03-23 Zjednoczeni Żarów 1:0 Włókniarz Głuszyca

2009-03-23 Sudety Dziećmorowice 2:1 Podgórze Wałbrzych

 2009-03-23 Karolina Jaworzyna Śl 2:3 Czarni Wałbrzych

Bramki:Borowy 1,?
KorzeniowskiWitko,Kwiatkowski,Majewski(ż),Dworak(45min.Kowalski),KrzeczowskiP.
(ż)Borowy,Krawczyk T.,Myśliński(65min.Cieślik),Ptak,Ignatowicz
 

  2009-03-23 LKS Bystrzyca Górna 5:2 Wierzbianka Wierzbna 

  2009-03-23 Victoria II Świebodzice 4:1 Zieloni Mokrzeszów

  2009-03-23 Juventur Wałbrzych 3:1 Skalnik Czarny Bór

 2009-03-23 Gwarek Wałbrzych 0:2 Unia Jaroszów

kolejka nr.17

2009-03-29 Unia Jaroszów 3:1 Victoria II Świebodzice 

2009-03-29 Zieloni Mrowiny 1:2 Juventur Wałbrzych

2009-03-29 Włókniarz Głuszyca 2:0 Gwarek Wałbrzych 

2009-03-29 Podgórze Wałbrzych 3:1 Granit Roztoka

 2009-03-29 Wierzbianka Wierzbna 1:3 Zjednoczeni Żarów 

 2009-03-29 Czarni Wałbrzych 4:2 LKS Bystrzyca Górna

 2009-03-29 Zieloni Mokrzeszów 1:3 Sudety Dziećmorowice

 2009-03-29 Skalnik Czarny Bór 4:5(2:1) Karolina Jaworzyna Śl   

Bramki:3-Ptak,1-Ignatowicz,Myśliński
 Lenkiewicz-Witko, Krzysztofiak, Pomykała(65min.Kowalski(ż)),Krzeczowski.P, Dworak(ż), Krawczyk, Myślinski, Borowy, Ignatowicz, Ptak
 

kolejka nr.18

  2009-04-05 Gwarek Wałbrzych 2:1 Wierzbianka Wierzbna

 2009-04-05 Skalnik Czarny Bór 7:1 Czarni Wałbrzych

2009-04-05 Granit Roztoka 2:1 Zieloni Mokrzeszów

  2009-04-05 Zjednoczeni Żarów 2:1 LKS Bystrzyca Górna

 2009-04-05 Sudety Dziećmorowice 1:1 Unia Jaroszów

2009-04-05 Karolina Jaworzyna Śl 2:3 Zieloni Mrowiny

1:3 Samobojcza2:3 Ignatowicz (karny)
Lenkiewicz- Witko (ż),Dworak(ż) (46min. Kwiatkowski), Krzeczowski.P,Majewski,Myślicki(61min. Skupniewicz), Krawczyk(87min.Pomykała),Myślinski(85min. Kantarowicz), Borowy, Ptak,
Ignatowicz

 2009-04-05 Victoria II Świebodzice 2:0 Włókniarz Głuszyca

 2009-04-05 Juventur Wałbrzych 0:1 Podgórze Wałbrzych   

kolejka nr.19

2009-04-11 Czarni Wałbrzych 3:3 Zjednoczeni Żarów 

  2009-04-11 LKS Bystrzyca Górna 2:2 Gwarek Wałbrzych

  2009-04-11 Wierzbianka Wierzbna 3:1 Victoria II Świebodzice

 2009-04-11 Włókniarz Głuszyca 0:4 Sudety Dziećmorowice

 2009-04-11 Unia Jaroszów 2:1 Granit Roztoka

  2009-04-11 Zieloni Mokrzeszów 1:2 Juventur Wałbrzych

 2009-04-11 Podgórze Wałbrzych 2:0(0:0) Karolina Jaworzyna Śl

Korzeniowski- Krzeczowski.P(ż), Dworak, Kwiatkowski,Witko(81min.Sionkowski),Pomykała, Krawczyk(74min.Chrobak), Ptak, Borowy, Skupniewicz(61min.Myślinski), Ignatowicz(ż)
 

  2009-04-11 Zieloni Mrowiny 3:2 Skalnik Czarny Bór

kolejka nr.20

  2009-04-18 Gwarek Wałbrzych 0:4 Zjednoczeni Żarów

 2009-04-19 Karolina Jaworzyna Śl 3:0(2:0) Zieloni Mokrzeszów

Bramki:3 Ptak
Lenkiewicz-,Krzeczowski.P,Kwiatkowski,Majewski,Myślinski(70 min.Pomykała),Dworak(ż),Ptak,Krawczyk(75min. Kantarowicz),Krzeczowski.Ł(ż),Borowy,Skupniewicz(46 min.Wronski)
 

  2009-04-19 Skalnik Czarny Bór 1:3 Podgórze Wałbrzych 

 2009-04-19 Granit Roztoka 3:0 Włókniarz Głuszyca

  2009-04-19 Zieloni Mrowiny 2:1 Czarni Wałbrzych

  2009-04-19 Sudety Dziećmorowice 3:0 Wierzbianka Wierzbna

 2009-04-19 Victoria II Świebodzice 3:1 LKS Bystrzyca Górna

  2009-04-19 Juventur Wałbrzych 1:1 Unia Jaroszów   

kolejka nr.21

  2009-04-26 Wierzbianka Wierzbna 2:2 Granit Roztoka

  2009-04-26 Czarni Wałbrzych 3:0 Gwarek Wałbrzych

  2009-04-26 Zieloni Mokrzeszów 1:2 Skalnik Czarny Bór 

  2009-04-26 Unia Jaroszów 1:5(0:2) Karolina Jaworzyna Śl

0:1-15min. Ignatowicz(Ptak)
0:2-45 min.samobójcza
0:3-52 min.Borowy(Ignatowicz)
0:4-57 min.Ignatowicz,Karny(faulowany Ptak)
1:4-71 min.z wolnego
1:5-81 min.Ignatowicz(Borowy)
Skład: Korzeniowski(87min.Lenkiewicz)Krzeczowski.P,Kwiatkowski,Majewski(75min.Kantarowicz),Dworak,

Myślinski(ż),Krawczyk,Borowy,Krzeczowski.Ł,Ignatowicz(ż),Ptak
 

 2009-04-26 Zjednoczeni Żarów 7:0 Victoria II Świebodzice

  2009-04-26 Włókniarz Głuszyca 1:2 Juventur Wałbrzych 

  2009-04-26 LKS Bystrzyca Górna 1:2 Sudety Dziećmorowice 

  2009-04-26 Podgórze Wałbrzych 1:1 Zieloni Mrowiny 

kolejka nr.22

2009-05-03 Podgórze Wałbrzych 3:5 Czarni Wałbrzych

2009-05-03 Juventur Wałbrzych 6:0 Wierzbianka Wierzbna 

2009-05-03 Skalnik Czarny Bór 2:0 Unia Jaroszów

 2009-05-03 Zieloni Mrowiny 4:0 Zieloni Mokrzeszów

2009-05-03 Karolina Jaworzyna Śl 4:4(1:3) Włókniarz Głuszyca

1:0-Ignatowicz-5min.
1:1-10 min.
1:2-14 min.
1:3-45+1 min.
1:4-48 min.
2:4 Ignatowicz 52 min.
3:4 Myśliński 55 min.
4:4 Ptak 69 min.
Karolina:Korzeniowski-Majewski(70 min.Witko) Krzeczowski P.,Myśliński,Kwiatkowski(80min.Wroński)-Krawczyk,Dworak(80min.Kowalski),Krzeczowski Ł.,Borowy-Ptak,Ignatowicz
 

  2009-05-03 Granit Roztoka 0:3 LKS Bystrzyca Górna 

  2009-05-03 Sudety Dziećmorowice 1:1 Zjednoczeni Żarów 

 2009-05-03 Victoria II Świebodzice 3:0 Gwarek Wałbrzych 

   kolejka nr.23

 2009-05-10 Czarni Wałbrzych 3:0 Victoria II Świebodzice

2009-05-10 Wierzbianka Wierzbna 1:2(1:1) Karolina Jaworzyna Śl

1:0-15min.karny(ręka Sienkiewicza)
1:1-30min.Ptak z wolnego(po faulu na Borowym)
1:2-63min.Borowy(Wroński)
Solarski-Krzeczowski Ł.(ż),Kwiatkowski,Majewski(75min.Kantarowicz),Krawczyk T.,Witko(55min.Wroński),Myśliński,Ptak(ż),Ignatowicz(ż/cz),Borowy

 

  2009-05-10 Zieloni Mokrzeszów 0:2 Podgórze Wałbrzych 

  2009-05-10 Unia Jaroszów 1:3 Zieloni Mrowiny 

 2009-05-10 Włókniarz Głuszyca 3:1 Skalnik Czarny Bór

 2009-05-10 LKS Bystrzyca Górna 5:1 Juventur Wałbrzych

  2009-05-10 Gwarek Wałbrzych 1:2 Sudety Dziećmorowice

2009-05-10 Zjednoczeni Żarów 6:0 Granit Roztoka 

kolejka nr.24

    2009-05-16 Karolina Jaworzyna Śl 0:0 LKS Bystrzyca Górna

Karolina-LKS Bystrzyca 0:0
KAROLINA;Solarski-Kwiatkowski ,Majewski(85min.),Krzeczowski P.(ż),Kantarowicz.(68min-Sionkowski)-Krawczyk,Myśliński,Sienkiewicz,Witko-Jarząb(76min.Wroński),Borowy

LKSBystrzyca:MarkowskiSzewczyk,Paszkowski,Somala,Michalski,Sajdak,Niedziałkowski(72min.Zięba)

,Lysoń,Szyszka(68min.Zięba)Łazarkiewicz(46 min.Fiałkowski),Klemiński
 

   2009-05-17 Zieloni Mokrzeszów 0:6 Czarni Wałbrzych

  2009-05-17 Juventur Wałbrzych 0:0 Zjednoczeni Żarów 

 2009-05-17 Podgórze Wałbrzych 1:3 Unia Jaroszów 

  2009-05-17 Granit Roztoka 3:1 Gwarek Wałbrzych 

  2009-05-17 Sudety Dziećmorowice 2:6 Victoria II Świebodzice

 2009-05-17 Zieloni Mrowiny 2:2 Włókniarz Głuszyca 

  2009-05-17 Skalnik Czarny Bór 3:1 Wierzbianka Wierzbna 

 kolejka nr.25

 2009-05-24 Czarni Wałbrzych 4:6 Sudety Dziećmorowice

  2009-05-24 Wierzbianka Wierzbna 3:0 Zieloni Mrowiny 

2009-05-24 Victoria II Świebodzice 1:0 Granit Roztoka

2009-05-24 Gwarek Wałbrzych 2:4 Juventur Wałbrzych

2009-05-24 Zjednoczeni Żarów 2:1 (1:0)Karolina Jaworzyna Śl

1:0-Rudnik 4min.
1:1-Majewski 86min.
2:1-Okarma 87min
Zjednoczeni: Suski - Kozibroda, Gesing, Chłopek, Okarma, Kudła (46' Koluśniewski), Krawczyk, Ciupiński, Dąbrowski (55' M. Klimaszewski), Klimala (46' Jernutowski), Rudnik
KAROLINA:Pacioch- Kwiatkowski,KrzeczowskiP.(ż),Majewski(ż),Witko(ż); Myśliński(ż),Krzeczowski Ł,Ptak,Borowy,Krawczyk T.,Wroński(16min.Kowalski)
 

2009-05-24 LKS Bystrzyca Górna 5:2 Skalnik Czarny Bór 

 2009-05-24 Włókniarz Głuszyca 3:3 Podgórze Wałbrzych 

2009-05-24 Unia Jaroszów 2:0 Zieloni Mokrzeszów 

  kolejka nr.26

  2009-05-27 Unia Jaroszów 1:0 Czarni Wałbrzych 

  2009-05-27 Zieloni Mokrzeszów 0:3 Włókniarz Głuszyca

  2009-05-27 Podgórze Wałbrzych 4:1 Wierzbianka Wierzbna

  2009-05-27 Zieloni Mrowiny 0:5 LKS Bystrzyca Górna

 2009-05-27 Skalnik Czarny Bór 1:0 Zjednoczeni Żarów 

 2009-05-27 Karolina Jaworzyna Śl 1:1 (1:1)Gwarek Wałbrzych

0:1 Waszak 12 min z wolnego
1:1 Ptak(Borowy) 23min.

KAROLINA:Pacioch-Krawczyk T.(79 min.Skupniewicz),Krzeczowski P.,Majewski,Kwiatkowski-Krzeczowski Ł.(86 min.Mamcarz),Tymcik D.,Ptak,Sienkiewicz(62 min.Sionkowski) -Jarząb(70min.Sowa),Borowy

GWAREK-Wtulica-Szczurek,Chanek (ż),Sysiak,Bylicki,Michnicki,Waszak,Abid,Łasik,Sikorski


 

  2009-05-27 Juventur Wałbrzych 1:0 Victoria II Świebodzice

  2009-05-27 Granit Roztoka 2:2 Sudety Dziećmorowice 

kolejka nr.27

2009-05-31 Czarni Wałbrzych 2:1 Granit Roztoka

2009-05-31 Wierzbianka Wierzbna 3:3 Zieloni Mokrzeszów 

  2009-05-31 Victoria II Świebodzice 5:0(3:0) Karolina Jaworzyna Ś

1:0-Pluta 3min.
2:0-Solarski samob.41min.
3:0-Gaza z wolnego 43min.
4:0-Stoma 49 min.
5:0 -Bodio 89min.

VICTORIA II-Kącki-Broszczak, Gzara(60min.Mosór),Bodio,Satyła P.,Rochatka,Pryka,Liszka(46min.Waligóski),Stoma,Dela(65min.Wojdat),Pluta(75min.Bałut)

KAROLINA-Solarski(56min.Pacioch)-Krzeczowski Ł.(56min.Mamcarz),Krzeczowski P(ż),Majewski,Kwiatkowski-Myśliński,Sienkiewicz(56min.Skupniewicz(ż)),Tymcik D.,
(46min.Jarząb),Krawczyk-Ptak,Borowy
 

  2009-05-31 Gwarek Wałbrzych 2:6 Skalnik Czarny Bór

 2009-05-31 Zjednoczeni Żarów 3:2 Zieloni Mrowiny

  2009-05-31 LKS Bystrzyca Górna 2:0 Podgórze Wałbrzych

  2009-05-31 Włókniarz Głuszyca 7:0 Unia Jaroszów

 2009-06-03 Sudety Dziećmorowice 1:2 Juventur Wałbrzych 

  kolejka nr.28

 2009-06-06 Zieloni Mrowiny 2:3 Gwarek Wałbrzych

2009-06-07 Podgórze Wałbrzych 1:0 Zjednoczeni Żarów

2009-06-07 Juventur Wałbrzych 3:0 Granit Roztoka

  2009-06-07 Zieloni Mokrzeszów 0:6 LKS Bystrzyca Górna

 2009-06-07 Włókniarz Głuszyca 3:4 Czarni Wałbrzych 

2009-06-07 Unia Jaroszów 5:5 Wierzbianka Wierzbna 

  2009-06-07 Skalnik Czarny Bór 2:1 Victoria II Świebodzice 

  2009-06-07 Karolina Jaworzyna Śl 2:1(2:1) Sudety Dziećmorowice

1:0-Sienkiewicz(Ptak z rogu)-14min.
1:1-Szczepkowski-18min.
2:1-Borowy-31min.

KAROLINA:Pacioch-Majewski,Kowalski,Kwiatkowski,Sienkiewicz(68min.Sionkowski), Tymcik D.,Myśliński,Krawczyk(ż)(87min.Mamcarz),Ptak,Jarząb(85min.Sowa),Borowy
(92min.Myślicki)

SUDETY:SkonecznyBanik,Spadło,Choma,Błaszczak(76min.Wawrzyniak(ż)),Śmieszek, Wiliński(ż),Szczepkowski,Kozioł,Osiecki,Sobolewski
 

   Koljeka nr.29

2009-06-11 Juventur Wałbrzych 3:0 Czarni Wałbrzych

2009-06-11 Granit Roztoka 1:1(1:0) Karolina Jaworzyna Śl

1:1-Ptak -87 min.
Pacioch (ż)- ,Mamcarz, Kowalski,Krzeczowski Ł, Kołtunowicz, Myśliński, Skupniewicz,Myślicki Tymcik R.( 70min. Krawczyk T.),Ptak,Borowy
 

2009-06-11 Sudety Dziećmorowice 1:1 Skalnik Czarny Bór 

2009-06-11 Victoria II Świebodzice 1:3 Zieloni Mrowiny

 2009-06-11 Gwarek Wałbrzych 3:4 Podgórze Wałbrzych

2009-06-11 Zjednoczeni Żarów 5:0 Zieloni Mokrzeszów

2009-06-11 LKS Bystrzyca Górna 4:3 Unia Jaroszów

2009-06-11 Wierzbianka Wierzbna 1:1 Włókniarz Głuszyca 

                                Kolejka nr. 30

2009-06-14 Czarni Wałbrzych 1:4 Wierzbianka Wierzbna 

  2009-06-14 Włókniarz Głuszyca 2:3 LKS Bystrzyca Górna

 2009-06-14 Unia Jaroszów 1:1 Zjednoczeni Żarów

  2009-06-14 Zieloni Mokrzeszów 1:2 Gwarek Wałbrzych 

2009-06-14 Podgórze Wałbrzych 0:1 Victoria II Świebodzice 

 2009-06-14 Zieloni Mrowiny 2:4 Sudety Dziećmorowice 

 2009-06-14 Skalnik Czarny Bór 4:1 Granit Roztoka 

2009-06-14 Karolina Jaworzyna Śl 1:1 Juventur Wałbrzych

1:0-Majewski 7min.
1:1-Szkudlarek 53min
KAROLINA:Pacioch-Myślicki,Kowalski,Krzeczowski P.(ż),Mamcarz,Wąchała,Kołtunowicz,Ptak(89min.R.Tymcik),Krzeczowski Ł,-Borowy,Majewski(60 min.Krawczyk T.)
JUVENTUR:JasińskiZapała,Resel,Stawiński(89min.Gromiak),Korulczyk,Szkudralek (63min,Płoński),Błaszczyk(78min.Piwko),Cupiał,Bachmatiuk,Chałupka,Zamorski
 


 

Końcowa tabela rozgrywek Klasy Terenowej Trampkarzy sezon 2008/2009

 

 

Lok.

Nazwa Drużyny

Gry

Punkty

Bramki

Z

R

P

1.

Karolina Jaworzyna Śląska

14

39

109-7

13

-

1

2.

Polonia-Sparta Świdnica

14

39

89-11

13

-

1

3.

Sparta Oleszna

14

25

89-19

8

1

5

4.

Zieloni Łagiewniki

14

23

67-36

7

2

5

5.

Cukrownik Pszenno

14

21

65-59

7

-

7

6.

Unia Jaroszów

14

12

40-84

4

-

10

7.

Grom I Witków

14

3

20-107

-

2

12

8.

Grom II Witków

14

2

9-165

-

2

12

 

              

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Reklama

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 18
PIAST Nowa Ruda - UNIA Bardo(b)
ISKRA Jaszkowa Dolna - ZAMEK Kamieniec Ząb.
POLONIA/STAL 2 Świdnica - UNIA Złoty Stok
TROJAN Lądek Zdrój - WŁÓKNIARZ Kudowa Zdrój(b)
PIŁAWIANKA Piława - GOLA ŚWIDNICKA(b)
LKS Bystrzyca Górna - ZDRÓJ Jedlina Zdrój(b)
NYSA Kłodzko - KAROLINA Jaworzyna
VICTORIA Świebodzice - SKALNIK Czarny Bór

Ostatnie spotkanie

ISKRA Jaszkowa DolnaKAROLINA Jaworzyna
ISKRA Jaszkowa Dolna 3:4 KAROLINA Jaworzyna
2014-11-23, 13:30:00
     
oceny zawodników »

Wyniki

Ostatnia kolejka 17
UNIA Bardo(b) 1:1 POLONIA/STAL 2 Świdnica
ZDRÓJ Jedlina Zdrój(b) 4:3 TROJAN Lądek Zdrój
SKALNIK Czarny Bór 3:4 ISKRA Jaszkowa Dolna
UNIA Złoty Stok 1:4 NYSA Kłodzko
PIAST Nowa Ruda 2:2 GOLA ŚWIDNICKA(b)
WŁÓKNIARZ Kudowa Zdrój(b) PIŁAWIANKA Piława
ZAMEK Kamieniec Ząb. 2:3 LKS Bystrzyca Górna
KAROLINA Jaworzyna 1:0 VICTORIA Świebodzice

Statystyki drużyny

Najlepsi typerzy

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.
1. fryzjer78 110
2. kloda33 85
3. skorupiarz 83
4. kaman33kz 40
5. raven5656 19
6. szreku2 13
7. niedzwiedz82 4
8. mojzesz1989 4
9. kwiatek-1000 3

Najnowsza galeria

1/4 Pucharu Polski KAROLINA-ORZEŁ ZĄBKOWICE ŚLĄSKIE(IV)
Ładowanie...

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 145, wczoraj: 121
ogółem: 2 900 120

statystyki szczegółowe

Buttony

Nasz button:



Partnerzy:


 

Zjednoczeni Ścinawka Średnia