MKS ,,Karolina" - strona nieoficjalna

Strona klubowa

  • Wyniki ostatniej kolejki:
  • UNIA Bardo(b) - POLONIA/STAL 2 Świdnica 1:1
  • ZDRÓJ Jedlina Zdrój(b) - TROJAN Lądek Zdrój 4:3
  • SKALNIK Czarny Bór - ISKRA Jaszkowa Dolna 3:4
  • UNIA Złoty Stok - NYSA Kłodzko 1:4
  • PIAST Nowa Ruda - GOLA ŚWIDNICKA(b) 2:2
  • WŁÓKNIARZ Kudowa Zdrój(b) - PIŁAWIANKA Piława
  • ZAMEK Kamieniec Ząb. - LKS Bystrzyca Górna 2:3
  • KAROLINA Jaworzyna - VICTORIA Świebodzice 1:0
  •        

Logowanie

Zegar

Ankiety

Czy dalej jest potrzeba robienia relacji live z meczów seniorów

Aktualności

Znamy terminarz juniorów!

  • autor: jopeczek, 2011-07-23 10:13

                 OZPN Wałbrzych podał zestawienia par (terminarz) klasy okręgowej juniorów na sezon 2011/2012 (jesień). Juniorów czeka od początku pełna mobilizacja i koncentracja, ponieważ w ciągu tygodnia rozegrają trzy pierwsze kolejki z teoretycznie mocnymi rywalami. Na inauguracje zagrają z Piastem Nowa Ruda (wyjazd), potem z kolei z beniaminkiem Śnieżnik Domaszków (dom), po którym można się wszystkiego spodziewać i kolejnym rywalem będzie Polonia Bystrzyca Kłodzka (wyjazd).

Cały terminarz ,,Czytaj więcej"

2011-08-28 Śnieżnik Domaszków   Pogoń Pieszyce 14:30
2011-08-28 Victoria Świebodzice   Zieloni Łagiewniki 14:30
2011-08-28 Piast Nowa Ruda   MKS Karolina Jaworzyna Śląska 14:30
2011-08-28 Bielawianka Bielawa   Sparta Ziębice 14:30
2011-08-28 Polonia Bystrzyca Kłodzka   Szczyt Boguszów Gorce 14:30
2011-08-28 Zamek Kamieniec Ząbkowicki   Nysa Kłodzko 14:30
2011-08-28 Czarni Wałbrzych   AKS Strzegom 14:30
2011-08-28 Piława Piławianka Górna   Zjednoczeni Żarów 14:30
 
2011-08-31 MKS Karolina Jaworzyna Śląska   Śnieżnik Domaszków 16:00
2011-08-31 Victoria Świebodzice   Bielawianka Bielawa 16:00
2011-08-31 Sparta Ziębice   Piast Nowa Ruda 16:00
2011-08-31 Pogoń Pieszyce   Polonia Bystrzyca Kłodzka 16:00
2011-08-31 Szczyt Boguszów Gorce   Zamek Kamieniec Ząbkowicki 16:00
2011-08-31 Nysa Kłodzko   Piława Piławianka Górna 16:00
2011-08-31 Zjednoczeni Żarów   Czarni Wałbrzych 16:00
2011-08-31 Zieloni Łagiewniki   AKS Strzegom 16:00
 
2011-09-04 Śnieżnik Domaszków   Sparta Ziębice 13:30
2011-09-04 AKS Strzegom   Zjednoczeni Żarów 13:30
2011-09-04 Czarni Wałbrzych   Nysa Kłodzko 13:30
2011-09-04 Piława Piławianka Górna   Szczyt Boguszów Gorce 13:30
2011-09-04 Zamek Kamieniec Ząbkowicki   Pogoń Pieszyce 13:30
2011-09-04 Polonia Bystrzyca Kłodzka   MKS Karolina Jaworzyna Śląska 13:30
2011-09-04 Piast Nowa Ruda   Victoria Świebodzice 13:30
2011-09-04 Bielawianka Bielawa   Zieloni Łagiewniki 13:30
 
2011-09-11 MKS Karolina Jaworzyna Śląska   Zamek Kamieniec Ząbkowicki 13:30
2011-09-11 Victoria Świebodzice   Śnieżnik Domaszków 13:30
2011-09-11 Bielawianka Bielawa   Piast Nowa Ruda 13:30
2011-09-11 Sparta Ziębice   Polonia Bystrzyca Kłodzka 13:30
2011-09-11 Pogoń Pieszyce   Piława Piławianka Górna 13:30
2011-09-11 Szczyt Boguszów Gorce   Czarni Wałbrzych 13:30
2011-09-11 Nysa Kłodzko   AKS Strzegom 13:30
2011-09-11 Zieloni Łagiewniki   Zjednoczeni Żarów 13:30
 
2011-09-14 Śnieżnik Domaszków   Bielawianka Bielawa 16:00
2011-09-14 Piast Nowa Ruda   Zieloni Łagiewniki 16:00
2011-09-14 Zjednoczeni Żarów   Nysa Kłodzko 16:00
2011-09-14 AKS Strzegom   Szczyt Boguszów Gorce 16:00
2011-09-14 Czarni Wałbrzych   Pogoń Pieszyce 16:00
2011-09-14 Piława Piławianka Górna   MKS Karolina Jaworzyna Śląska 16:00
2011-09-14 Zamek Kamieniec Ząbkowicki   Sparta Ziębice 16:00
2011-09-14 Polonia Bystrzyca Kłodzka   Victoria Świebodzice 16:00
 
2011-09-18 Piast Nowa Ruda   Śnieżnik Domaszków 13:30
2011-09-18 Bielawianka Bielawa   Polonia Bystrzyca Kłodzka 13:30
2011-09-18 Victoria Świebodzice   Zamek Kamieniec Ząbkowicki 13:30
2011-09-18 Sparta Ziębice   Piława Piławianka Górna 13:30
2011-09-18 MKS Karolina Jaworzyna Śląska   Czarni Wałbrzych 13:30
2011-09-18 Pogoń Pieszyce   AKS Strzegom 13:30
2011-09-18 Szczyt Boguszów Gorce   Zjednoczeni Żarów 13:30
2011-09-18 Zieloni Łagiewniki   Nysa Kłodzko 13:30
 
2011-09-25 Śnieżnik Domaszków   Zieloni Łagiewniki 13:30
2011-09-25 Nysa Kłodzko   Szczyt Boguszów Gorce 13:30
2011-09-25 Zjednoczeni Żarów   Pogoń Pieszyce 13:30
2011-09-25 AKS Strzegom   MKS Karolina Jaworzyna Śląska 13:30
2011-09-25 Czarni Wałbrzych   Sparta Ziębice 13:30
2011-09-25 Piława Piławianka Górna   Victoria Świebodzice 13:30
2011-09-25 Zamek Kamieniec Ząbkowicki   Bielawianka Bielawa 13:30
2011-09-25 Polonia Bystrzyca Kłodzka   Piast Nowa Ruda 13:30
 
2011-10-02 Śnieżnik Domaszków   Polonia Bystrzyca Kłodzka 13:30
2011-10-02 Piast Nowa Ruda   Zamek Kamieniec Ząbkowicki 12:30
2011-10-02 Bielawianka Bielawa   Piława Piławianka Górna 12:30
2011-10-02 Victoria Świebodzice   Czarni Wałbrzych 12:30
2011-10-02 Sparta Ziębice   AKS Strzegom 12:30
2011-10-02 MKS Karolina Jaworzyna Śląska   Zjednoczeni Żarów 12:30
2011-10-02 Pogoń Pieszyce   Nysa Kłodzko 12:30
2011-10-02 Zieloni Łagiewniki   Szczyt Boguszów Gorce 12:30
 
2011-10-09 Zamek Kamieniec Ząbkowicki   Śnieżnik Domaszków 12:30
2011-10-09 Szczyt Boguszów Gorce   Pogoń Pieszyce 12:30
2011-10-09 Nysa Kłodzko   MKS Karolina Jaworzyna Śląska 12:30
2011-10-09 Zjednoczeni Żarów   Sparta Ziębice 12:30
2011-10-09 AKS Strzegom   Victoria Świebodzice 12:30
2011-10-09 Czarni Wałbrzych   Bielawianka Bielawa 12:30
2011-10-09 Piława Piławianka Górna   Piast Nowa Ruda 12:30
2011-10-09 Polonia Bystrzyca Kłodzka   Zieloni Łagiewniki 12:30
 
10  2011-10-16 Śnieżnik Domaszków   Piława Piławianka Górna 12:30
10  2011-10-16 Polonia Bystrzyca Kłodzka   Zamek Kamieniec Ząbkowicki 12:30
10  2011-10-16 Piast Nowa Ruda   Nysa Kłodzko 12:30
10  2011-10-16 Bielawianka Bielawa   AKS Strzegom 12:30
10  2011-10-16 Victoria Świebodzice   Zjednoczeni Żarów 12:30
10  2011-10-16 Sparta Ziębice   Nysa Kłodzko 12:30
10  2011-10-16 MKS Karolina Jaworzyna Śląska   Szczyt Boguszów Gorce 12:30
10  2011-10-16 Zieloni Łagiewniki   Pogoń Pieszyce 12:30
 
11  2011-10-23 Pogoń Pieszyce   MKS Karolina Jaworzyna Śląska 11:30
11  2011-10-23 Szczyt Boguszów Gorce   Sparta Ziębice 11:30
11  2011-10-23 Czarni Wałbrzych   Śnieżnik Domaszków 11:30
11  2011-10-23 Nysa Kłodzko   Victoria Świebodzice 11:30
11  2011-10-23 Zjednoczeni Żarów   Bielawianka Bielawa 11:30
11  2011-10-23 AKS Strzegom   Piast Nowa Ruda 11:30
11  2011-10-23 Piława Piławianka Górna   Polonia Bystrzyca Kłodzka 11:30
11  2011-10-23 Zamek Kamieniec Ząbkowicki   Zieloni Łagiewniki 11:30
 
12  2011-10-30 Zamek Kamieniec Ząbkowicki   Piława Piławianka Górna 11:30
12  2011-10-30 Polonia Bystrzyca Kłodzka   Czarni Wałbrzych 11:30
12  2011-10-30 Piast Nowa Ruda   Zjednoczeni Żarów 11:30
12  2011-10-30 Bielawianka Bielawa   Nysa Kłodzko 11:30
12  2011-10-30 Victoria Świebodzice   Szczyt Boguszów Gorce 11:30
12  2011-10-30 Sparta Ziębice   Pogoń Pieszyce 11:30
12  2011-10-30 Zieloni Łagiewniki   MKS Karolina Jaworzyna Śląska 13:30
 
13  2011-11-06 MKS Karolina Jaworzyna Śląska   Sparta Ziębice 11:30
13  2011-11-06 Pogoń Pieszyce   Victoria Świebodzice 11:30
13  2011-11-06 Szczyt Boguszów Gorce   Bielawianka Bielawa 11:30
13  2011-11-06 Nysa Kłodzko   Piast Nowa Ruda 11:30
13  2011-11-06 AKS Strzegom   Polonia Bystrzyca Kłodzka 11:30
13  2011-11-06 Czarni Wałbrzych   Zamek Kamieniec Ząbkowicki 11:30
13  2011-11-06 Piława Piławianka Górna   Zieloni Łagiewniki 11:30
13  2011-11-06 Zjednoczeni Żarów   Śnieżnik Domaszków 11:30
 
14  2011-11-11 Piława Piławianka Górna   Czarni Wałbrzych 11:30
14  2011-11-11 Zamek Kamieniec Ząbkowicki   AKS Strzegom 11:30
14  2011-11-11 Polonia Bystrzyca Kłodzka   Zjednoczeni Żarów 11:30
14  2011-11-11 Piast Nowa Ruda   Szczyt Boguszów Gorce 11:30
14  2011-11-11 Bielawianka Bielawa   Pogoń Pieszyce 11:30
14  2011-11-11 Victoria Świebodzice   MKS Karolina Jaworzyna Śląska 11:30
14  2011-11-11 Zieloni Łagiewniki   Sparta Ziębice 11:30
14  2011-11-11 Śnieżnik Domaszków   Nysa Kłodzko 13:30
 
15  2011-11-13 MKS Karolina Jaworzyna Śląska   Bielawianka Bielawa 11:00
15  2011-11-13 Szczyt Boguszów Gorce   Śnieżnik Domaszków 11:00
15  2011-11-13 Sparta Ziębice   Victoria Świebodzice 11:00
15  2011-11-13 Pogoń Pieszyce   Piast Nowa Ruda 11:00
15  2011-11-13 Nysa Kłodzko   Polonia Bystrzyca Kłodzka 11:00
15  2011-11-13 Zjednoczeni Żarów   Zamek Kamieniec Ząbkowicki 11:00
15  2011-11-13 AKS Strzegom   Piława Piławianka Górna 11:00
15  2011-11-13 Czarni Wałbrzych   Zieloni Łagiewniki 11:00

Źródło: http://juniorzy-karolina.futbolowo.pl/


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [718]
 

Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Reklama

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 18
PIAST Nowa Ruda - UNIA Bardo(b)
ISKRA Jaszkowa Dolna - ZAMEK Kamieniec Ząb.
POLONIA/STAL 2 Świdnica - UNIA Złoty Stok
TROJAN Lądek Zdrój - WŁÓKNIARZ Kudowa Zdrój(b)
PIŁAWIANKA Piława - GOLA ŚWIDNICKA(b)
LKS Bystrzyca Górna - ZDRÓJ Jedlina Zdrój(b)
NYSA Kłodzko - KAROLINA Jaworzyna
VICTORIA Świebodzice - SKALNIK Czarny Bór

Ostatnie spotkanie

ISKRA Jaszkowa DolnaKAROLINA Jaworzyna
ISKRA Jaszkowa Dolna 3:4 KAROLINA Jaworzyna
2014-11-23, 13:30:00
     
oceny zawodników »

Wyniki

Ostatnia kolejka 17
UNIA Bardo(b) 1:1 POLONIA/STAL 2 Świdnica
ZDRÓJ Jedlina Zdrój(b) 4:3 TROJAN Lądek Zdrój
SKALNIK Czarny Bór 3:4 ISKRA Jaszkowa Dolna
UNIA Złoty Stok 1:4 NYSA Kłodzko
PIAST Nowa Ruda 2:2 GOLA ŚWIDNICKA(b)
WŁÓKNIARZ Kudowa Zdrój(b) PIŁAWIANKA Piława
ZAMEK Kamieniec Ząb. 2:3 LKS Bystrzyca Górna
KAROLINA Jaworzyna 1:0 VICTORIA Świebodzice

Statystyki drużyny

Najlepsi typerzy

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.
1. fryzjer78 110
2. kloda33 85
3. skorupiarz 83
4. kaman33kz 40
5. raven5656 19
6. szreku2 13
7. niedzwiedz82 4
8. mojzesz1989 4
9. kwiatek-1000 3

Najnowsza galeria

1/4 Pucharu Polski KAROLINA-ORZEŁ ZĄBKOWICE ŚLĄSKIE(IV)
Ładowanie...

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 89, wczoraj: 315
ogółem: 2 941 768

statystyki szczegółowe

Buttony

Nasz button:



Partnerzy:


 

Zjednoczeni Ścinawka Średnia