Czy dalej jest potrzeba robienia relacji live z meczów seniorów

Aktualności

PP-Wygrana w karnych 4:3!!!

• autor: skorupiarz, 2011-08-24 21:18

Seniorzy KAROLINY choć prowadzili do 87min3:1.z NIEMCZANKĄ to nie utrzymali tej przewagi ,tracąc bramki w  87 i 89min.Dogrywka meczu nie przyniosła zmiany rezultatu i sędzia zarządził strzelanie rzutów karnych w których nasi seniorzy okazali się lepsi wygrywając 4:3.

1. Bielawianka Bielawa (kl. OJ)-Granit Rogoźnica (kl. B) 1:0
2. LKS Gola Świdnicka (kl. B) - Granit Roztoka (kl. A) 3:4
3.Niemczanka Niemcza (kl. A)- Karolina Jaworzyna Sląska (kl. A)3:3 karne 3:4
4. Zieloni Łagiewniki (kl. A) - wolny los

Do pucharu na szczeblu okręgu awansowali:Bielawianka(J),Granit Roztoka,Karolina,Zieloni.

3:3-Niemczyk 89min.

rzuty karne:1:0 Majewski,1:1 Borys,2:1 Piątek,2:1 Ignatowicz(Polański broni),3:1 Niemczyk,3:2 Karpacz,3:2 Sobolewski(Burdzy broni),3:2 Czykieta(Polański broni),3:2 Podgórski(nie trafił ww bramkę),3:3 Rutkowski,3:3 Zalewski(Burdzy broni),3:4 Jarzembowski

NIEMCZANKA:Polański- Podgórski Piątek Przednowek(50'Dudzic) Zalewski  Niemczyk Kowerko M Cieleban(75'Tworek) J Cieleban(35'D Pupko)E Pupko(50'Sobolewski)

KAROLINA:Burdzy-Czykieta Borys Bal(46'Rutkowski)Zdanowicz-M.Krawczyk(35'Skupniewicz83'A.Zielonka) Ptak(61'Jarzembowski) Sionkowski(46'Leletko) T Krawczyk(35'Sienkiewicz)- Karpacz Ignatowicz

żółte kartki:2-Kowerko,Podgórski(NIEMCZANKA)Leletko(KAROLINA)

czerwona kartka:Kowerko(NIEMCZANKA)118min.

sędzia główny:Bukowski Adam,asystenci:I-Zieniewicz Piotr,II-Kuniawski Paweł-PKS Świdnica

Pierwsza połowa meczu to zdecydowana przewaga KAROLINY ,nasi zawodnicy nie dali za bardzo pograć gospodarzom zamykając miejscowych praktycznie na ich własnej połowie.NIEMCZANKA w pierwszej połowie nie oddał żadnego celnego strzału na bramkę Mateusza Burdzego.Nasz zespół zaczął od akcji prawą stroną boiska i strzału w bramkarza Marcina Krawczyka w 4min.Dwie minuty później M.Krawczyk podaje do T.Krawczyka który również trafia w ręce Polańskiego.Gospodarze dopiero w 9 minucie oddali pierwszy strzał na bramkę ale był to strzał nie celny i piłka przelatuje obok lewego słupka.Wreszcie w 14 min. prowadzimy 1:0 Mateusz Ptak podaje do ,,Gulka"a ten bez problemów umieszcza piłkę w siatce.W 22 min.,,Cinek" wrzuca na głowę ,,Gieny" Grzesiek będąc na czystej pozycji strzela nad poprzeczką.Nasi cisną coraz bardziej ale nie mogą pokonać Wojciecha Polańskiego dwukrotnie M.Krawczyk z wolnego(25'i 32) a raz Ptak (24') nękają strzałami bramkarza gospodarzy ,który pewnie broni strzały.W 37min doskonałą okazje ma Marcin Sionkowski piłka po jego strzale z 9 metrów trafia w lewy słupek.W 41 mogło być 2:0 Ignatowicz w pada z prawej strony w pole karne Niemczanki strzela mocno Polański odbija przed siebie piłkę dobija ją Ptak,Polański ponownie ją odbija przed siebie pod nogi Mateusz Ptaka ,który tym razem posyła piłkę nad poprzeczką.Dwie minuty przed końcem pierwszej połowy zdobywamy drugą bramkę.Ptak podaje piłkę w pole karne do Przemka Borysa ten poczekał aż bramkarz się położy i strzałem w długi róg podwyższa na 2:0.

Po przerwie więcej z gry mają mają gospodarze,którzy zaczęli celnie trafiać w naszą bramkę.Jednak to KAROLINA stworzyła pierwsza groźną sytuację,Ignatowicz wykonuje rzut rożny piłka leci w kierunku bramki Polańskiego,który piąstkuje piłkę przed pole karne.W 54 minucie Czykieta chciał podać głową piłkę do Burdzego zrobił to tak niefortunnie że przejął ją Majewski i oddał strzał tuż przy lewym słupku.Kolejna akcja przynosi jednak bramkę dla gospodarzy,Mateusz Majewski będąc w naszej szesnastce pewnym strzałem w krótki róg pokonuje Burdzego 56min.W 63 kolejny groźny strzał oddaje Majewski ale tym razem nasz bramkarz nie dał się zaskoczyć,cztery minuty później Niemczanka ma wolnego w okolicy naszego pola karnego,Sobolewski strzela w światło bramki na posterunku jest jednak Burdzy.Karolina wyprowadza szybki kontratak po którym strzał Piotrka Jarzembowskiego Polański paruje na róg,,Giena" ponownie wrzuca z rogu w pole karne tam jest Łukasz Karpacz  lecz strzela tak nie celnie że piłka leci daleko od bramki.W 84 min.zawodnik gospodarzy Zalewski niefortunnie wybija piłkę że ta wpada łupem Grześka Ignatowicza który płaskim strzałem pokonuje Polańskiego.Wydawało się że już nic nie może zabrać zwycięstwa KAROLINIE ale niespodziewanie gospodarze ruszają do ataku.W 85 Sobolewski strzela za pola karnego,piłka trafia w któregoś z naszych obrońców i wychodzi na róg.Do rzutu rożnego podchodzi Sobolewski podkręca piłkę w kierunku naszej bramki i na szczęście stojący na linii bramkowej Paweł Czykieta wybija głową piłkę z bramki.W 87 min Niemczanka zmniejsza wynik na 2:3,Sobolewski wrzuca piłkę do Andrzeja Niemczyka a ten pakuje piłkę do naszej bramki.Na tym nie koniec emocji gospodarze walczą do końca w 89min. nasi obrońcy ponownie nie upilnowali Andrzeja Niemczyka który ustala wynik 3:3!

30 minut dogrywki nie przyniosły rozstrzygnięcia ta część spotkania była bardziej wyrównana.Karolina mogła zdobyć gola 105 i 116 min.Najpierw Borys przenosi piłkę nad poprzeczką z wolnego a później Czykieta oddaje również strzał nad bramką.W 118 min. Kowerko Remidiusz  ujrzał drugą zółtą a zarazem czerwoną kartkę i Niemczanka przez 2 min. gra w osłabieniu.

W rzutach karnych lepsi okazali się zawodnicy KAROLINY którzy na 6 karnych strzelili 4 a Niemczanka 3.