Czy dalej jest potrzeba robienia relacji live z meczów seniorów

Aktualności

KL.A:Najważniejsze 3 punkty!

• autor: skorupiarz, 2011-09-11 19:35

Kolejny raz zawodnicy KAROLINY poddali swoich kibiców próbie nerwów , bowiem zamiast łatwych punktów przyszła nerwówka do samego końca.Gospodarze  już po 20 minutach prowadzą 2:0 po golach Adama Olejniczaka w 15 min z karnego i  Krzysztofa Sienkiewicza w 26min.Nasi się nie załamują i  w ciągu czterech minut wyrównują po celnych strzałach Mateusza Ptaka w 26 min. i Tomka Krawczyka w 30.Gospodarze jeszcze raz się podrywają i  w 37 min,wychodzą na prowadzenie po bramce Adama Olejniczaka.Po zmianie stron w 82 min.wyrównuje ponownie Tomek Krawczyk.Zwycięskiego gola zdobył w 90+1 po podaniu Marcina Krawczyka Przemek Borys.

opis czytaj ,,więcej"

KAROLINA od początku meczu ruszyła do ataku zamykają gospodarzy na ich połowie,akcje naszej drużyny kończyły się przed polem karnym KOLIBRA nasi zawodnicy nie mogli oddać strzału na bramkę ,który by dał nam prowadzenie.Pierwszą okazję na zdobycie bramki mamy w 11 min. kiedy to Tomek Krawczyk mocno centruje z prawej strony z rogu a bramkarz gospodarzy Kuprowski musi piąstkować piłkę przed siebie.Nasi grają z klepki a Uciechowanie dzielnie się bronią i przeprowadzają akcję prawą stroną Leszek Bednarz wpada w nasze pole karne i zderza się z Marcinem Krawczykiem po czym sędzia spotkania pan Dorocki Damian dyktuje rzut karny,którego na bramkę zamienia Adam Olejniczak(15').Gospodarze złapali wiatr w żagle i zdobywają drugą bramkę.Ponownie prawą stroną popędził Bednarz podbiegł pod końcową linie a następnie podał do środka do Krzysztofa Sienkiewicza ,którego nie upilnował Przemek Borys i zawodnik KOLIBRA umieszcza piłkę bez trudu w prawym rogu bramki Burdzego(20').W 26 minucie mamy wreszcie bramkę naszej drużyny,Mateusz Ptak pociągnął prawą stroną wpada w pole karne i płaskim strzałem pokonuje Sebastiana Kurpowskiego.Gospodarze odpowiadają akcją po której Sienkiewicz posyła piłkę tuż przy prawym słupku.W 30 min. mamy remis, Tomek Krawczyk będąc na 8 metrze pakuje piłkę w prawy róg gospodarzy.Trzy minuty później strzał nad lewym spojeniem oddaje Jarzembowski,za chwilę Łukasz Karpacz nie trafia do bramki.Te dwie sytuacje się zemściły w 36 minucie,Bednarz podbiegł do naszego pola karnego i widząc że nasz bramkarz wyszedł z bramki przerzuca go a piłkę do bramki pakuje Adam Olejniczak

Po zmianie stron Karolina znów rusza do ataku ale tak jak w pierwszej połowie długo nie możemy trafić do bramki.Z upływem czasu gra się wyrównuje i gra toczy się w środkowej części  boiska.W 69 min.Łukasz Karpacz trafia w czystej sytuacji w boczną siatkę bramki a gospodarze odpowiadają dwie minuty później strzałem Slawomira Sobuńko nad poprzeczką.W 80 min.gospodarze mają rzut wolny przed naszym polem karnym ,Adam Olejniczak strzela mocno piłkę w poprzeczkę ta wraca w nasze pole karne i o mało co Marcin Zdanowicz swoją interwencją nie pokonuje naszego bramkarza.Na szczęście Burdzy pewnie interweniuje.Za chwilę akcja przenosi się na drugą stronę boiska teraz to my mamy wolnego,Mateusz Ptak idealnie centruje piłkę na głowę Tomka Krawczyka ,który zdobywa swoją drugą bramkę w tym meczu a więc mamy remis(82').Nasi przyspieszają i dążą do strzelenia zwycięskiego gola ,udało się to w doliczonym już czasie,prawą stroną popędził Marcin Krawczyk podał celnie do środka do Przemka Borysa który z bliskiej odległości pokonał bramkarza Kolibra.Za chwilę sędzia kończy mecz i radość zapanowała wśród naszych zawodników i licznie przybyłych kibiców KAROLINY.

KOLIBER UCIECHÓW-KAROLINA JAWORZYNA ŚL 3:4(3:2)
3:4 Borys(M.Krawczyk)90+1min.

KOLIBER:Kuprowski-Bednarz Bób Niedojad M.Olejniczak A.Olejniczak Peregrym Patera Sobuńko Żurawski Sienkiewicz
KAROLINA:Burdzy-Czykieta Borys Rutkowski M.Krawczyk-Myśliński(72'Bal) Ptak Karpacz T.Krawczyk-Skupniewicz(60'Zdanowicz) Jarzembowski(33'Sionkowski)

żółte kartki:Patera(KOLIBER),Burdzy,Borys,M.Krawczyk(KAROLINA)

sędzia główny:Dorecki Damian asystenci:I-Nerlo Bartłomiej,II-Sęp Witold-KS Wałbrzych