- autor: skorupiarz, 2011-09-28 19:36
-
W rozegranym dzisiaj meczu 1/16 Pucharu Polski-OZPN Wałbrzych KAROLINA pokonała vice lidera klasy okręgowej GROM Witków 3:1(3:0).W pierwszej połowie przewaga naszej drużyny nie podlegała dyskusji,KAROLINA wykorzystała tą przewagę zdobywając 3 bramki.Prowadzenie zdobył w 13 min.Mateusz Ptak,który wykorzystał rzut karny podyktowany za faul bramkarza gości Iwanczuka na Mateuszu.Na 2:0 podwyższa ponownie Mateusz Ptak,który wykorzystuje dokładne podanie od Pawła Czykiety w 25min.Trzecią bramkę zdobył Grzegorz Ignatowicz w 32min.Giena będąc obrócony tyłem do bramki w okolicy lewego narożnika pola karnego posyła piłkę w kierunku bramki Gromu,Iwaniczuk myślał,że piłka przejdzie obok bramki a ta ku radości Jaworzyńskich zawodników i kibiców wpada do siatki.Po zmianie stron lekką przewagę osiąga GROM ale dobrze w naszej bramce spisywał się Mariusz Wojcieszek.W 52 min. Mariusz broni karnego strzelonego przez A.Kloca.Honorową bramkę dla GROMU zdobył w 75 min.Macin Cegielski z wolnego nie bez winy przy utracie bramki był Wojcieszek który nie opanował dobrze piłki a ta wpadła do bramki.Do końca meczu mimo kilu sytuacji z obu stron wynik nie uległ zmianie i KAROLINA zasłużenie awansowała do dalszej rundy.A z kim zagramy, o tym dowiemy się za tydzień ponieważ POLONIA Świdnica(III liga) rozgrywała dzisiaj zaległy mecz ligowy i nie mogło dość do meczu pucharowego LKS BYSTRZYCA(KL.O)a POLONIA ŚWIDNICA.Zwycięzca tego meczu przyjedzie w następnej rundzie do Jaworzyny.
składy drużyn czytaj wyżej"
wyniki 1/16 czytaj ,,więcej"
galeria zdjęć:
http://jaworzynka.info/galerie/puchar-polski-mks-karolina-grom-witkow-31-28-09-2011-r
źródło:własne/http://victoriaswiebodzice.futbolowo.pl
RUNDA I (1/16 finału) – ŚRODA – 28.09.2011 – 16:oo
ŚNIEŻNIK Domaszków ”B” - KRYSZTAŁ Stronie Śląskie „O” 2:4
TARNOVIA Tarnów „A” - UNIA Złoty Stok „O” 5:4
HENRYKOWIANKA Henryków„B - NYSA Kłodzko „O” 1:7
POLONIA Ząbkowice Śląskie ”A” - PIAST Nowa Ruda „O” 1:8
POLONIA Bystrzyca Kłodzka „A” - ISKRA Jaszkowa Dolna „O” 3:5
BIELAWIANKA Bielawa „OJ” - POGOŃ Pieszyce „O” 3:6
LECHIA Dzierżoniów „O” - LECHIA Dzierżoniów „III” 3:0
ZJEDNOCZENI Ścinawka Śr. „O” - ORZEŁ Ząbkowice Śląskie „III” 1:0
GÓRNIK Boguszów Gorce „O” - AKS Strzegom „IV” 1:6
ZIELONI Łagiewniki „A” - ZJEDNOCZENI Żarów „O” 1:5
STAL Świdnica „O” - BIELAWIANKA Bielawa „III” przełożone 05.10.11
LKS Bystrzyca Górna „O” - POLONIA-SPARTA Świdnica „III”przełożone 05.10.11
VICTORIA Świebodzice „O” - GRANIT Roztoka „A” 6:1
KAROLINA Jaworzyna Śl. „A” - GROM Witków „O” 3:1
PODGÓRZE Wałbrzych „B” - MKS Szczawno Zdrój „O” 0:3
ZDRÓJ Jedlina Zdrój „B” - BIAŁY ORZEŁ Mieroszów „O” 0:5
RUNDA II (1/8 finału) – ŚRODA – 05.10.2011 – 15:oo
KRYSZTAŁ Stronie Śląskie "O" - NYSA Kłodzko "O"
TARNOVIA Tarnów "A" - PIAST Nowa Ruda "O"
ISKRA Jaszkowa Dolna "O" - ZJEDNOCZENI Ścinawka Średnia "O"
LECHIA Dzierżoniów "O" - POGOŃ Pieszyce "O"
AKS Strzegom "IV" - ZJEDNOCZENI Żarów "O"
Zwycięzca meczu 11 - VICTORIA Świebodzice "O"
Zwycięzca meczu 12 - KAROLINA Jaworzyna Śląska "A"
MKS Szczawno Zdrój "O" - BIAŁY ORZEŁ Mieroszów "O"