A-klasa:Zwycięski remis?

• autor: skorupiarz, 2011-10-23 19:12

Seniorzy nie odnieśli 11 zwycięstwa z rzędu remisując z GWARKIEM Wałbrzych 2:2(0:1).GWAREK w pierwszej połowie zagrał o wiele lepiej niż nas zespół,stwarzał sobie kilka dogodnych sytuacji na strzelenie bramek.Nasz zespół gubił się w obronie ale dzięki dobrej dyspozycji Mariusza Wojcieszka i rozregulowanym celowniku gości nie straciliśmy bramki.w 43 min.po błędzie Wojcieszka Łukasz Piątek wyprowadza GWAREK na prowadzenie.Idealną sytuacje na zdobycie bramki dla KAROLINY miał Mateusz Ptak ale jego strzał z głowy ląduje na prawym słupku.

Po zmianie stron zmieniło się oblicze naszej drużyny,która za wszelka cenę chciała zmienić nie korzystny wynik,idealaną sytuację ma wprowadzony przed przerwą Ignatowicz ale jego strzał ląduje na lewym słupku w 48 min.Wyrównanie  padło w 55min. kiedy to Marcin Krawczyk wykonywał rzut wolny z lewej strony boiska i strzałem w krotki róg zdobył wyrównującą bramkę.KAROLINA   nie zwalnia i w 71 min. wychodzi na prowadzenie,piłkę w pole karne wrzuca Czykieta a Grzegorz Ignatowicz w zamieszaniu podbramkowym zdobywa swoją 9 bramkę w tym sezonie.Nasi mają przewagę robią zmianę(Myślińskiego zmienia Skupniewicz) kilku zawodników podbiegło napić się wody i nie zdążają powrócić na swoja pozycje a goście przeprowadzają kontrę po której Waszak doprowadza do wyrównania w 78 min.Do końca meczu mimo kilku dogodnych sytuacji z obu stron bramki już nie padły  i mecz kończy się sprawiedliwym remisem 2:2.Dzięki temu remisowi i sensacyjnej porażce GÓRNIKA PWSZ II Wałbrzych w Uciechowie z KOLIBREM 1:5 KAROLINA ZOSTAŁA SAMODZIELNYM LIDEREM A-KLASY!!!!!!

Ale to nie koniec dobrych wiadomości pod koniec meczu sztab szkoleniowy GWARKA popełnia błąd, następuje zmiana wszedł na boisko zawodnik z numerem 13(Świeży) który nie był wpisany do listy uprawnionych zawodników do gry w dzisiejszym meczu co zostało zapisane w protokóle po meczowym przez sędziego głównego.A więc czekamy do piątku na walkowera(musi to zatwierdzić wydział gier OZPN Wałbrzych)

zdjęcia z meczu:http://jaworzynka.info/galerie/mks-karolina-gwarek-walbrzych-22-23-10-2011-r

autor: legionista1979 2011-10-24 14:50:23

Profil legionista1979 w Futbolowo Poczekajmy do piątku narazie bez hura optimizmu OZPN potrafi zaskakiwać swoimi decyzjami Za tydzień mecz prawdy