A-KLASKA:UWIERZYĆ W SIEBIE

• autor: skorupiarz, 2011-10-28 19:10

W najbliższą niedzielę 30 listopada o godz.11 w Wałbrzychu przy ul.Ratuszowej(były stadion ZAGŁĘBIA) odbędzie się hit wałbrzyskiej A-klasy GÓRNIK PWSZ II Wałbrzych zagra z naszą KAROLINA czyli mecz vice lidera z liderem tabeli!.GÓRNIK w poprzedniej kolejce przegrał nieoczekiwanie w Uciechowie z KOLIBREM 1:5!!! I była to jak do tej pory jedyna strata punktów przez wałbrzyszan.W najbliższym meczu rezerwy GÓRNIKA na pewno zostaną wzmocnione zawodnikami z pierwszego składu(czego zabrakło w Uciechowie) ponieważ pierwsza drużyna gra swój mecz w sobotę z RAKOWEM.Wiadomo że gospodarze są drużyną lepiej wyszkoloną ale to nie znaczy że KAROLINA musi oddać mecz bez walki,muszą uwierzy w swoje możliwości i nie bać się rywala i grać do ostatniego gwizdka sędziego głównego a będzie nim p.Przemysław Komarnicki(ks Świdnica)Ostatni mecz GÓRNIKA II z KAROLINĄ odbył się w 1 kolejce sezonu 2004/05 w którym GÓRNIK wygrał 4:0.W najbliższym meczu nasz zespól będzie wspierany  przez swoich kibiców,których duża grupa wybiera się do Wałbrzycha.I tu jest apel do wszystkich,którzy posiadają szaliki KAROLINY niech go zabiorą ze sobą i niech wszyscy razem dopingują nasz zespół,bo w tym meczu na pewno doping będzie im potrzebny.

autor: karolina-fans 2011-10-28 20:18:30

Profil karolina-fans w Futbolowo Wszyscy jedziemy i dopingujemy bez wyjatku nikt niech nie oszczędza gardeł!!! ~zaproszenie na mecz: www.mksfans.bnx.pl

autor: tornado 2011-10-28 21:49:47

Profil tornado w Futbolowo Koliber Uciechów też nie miał 3 zawodników z podstawowego składu, więc nie tłumaczcie przegranej Górnika brakiem zawodników z II ligi. Cieszcie się, że ktoś za was wywalczył punkty z Wałbrzychem, bo sami nie macie szans z nimi wygrać,nawet jeśli zagraliby w 8. Cudem uniknęliście porażki w Uciechowie, ale to jeszcze nie koniec.

autor: tornado 2011-10-28 21:51:34

autor: tornado 2011-10-28 21:52:10

Profil tornado w Futbolowo Cieszcie się, że ktoś za was wywalczył punkty z Wałbrzychem, bo sami nie macie szans z nimi wygrać,nawet jeśli zagraliby w 8. Cudem uniknęliście porażki w Uciechowie, ale to jeszcze nie koniec.

autor: kowal-the-reds 2011-10-29 16:08:33

Profil kowal-the-reds w Futbolowo Oho czeka nas Tornado z Uciechowem u siebie... "Ale to jeszcze nie koniec" - jak z jakiegos westernu:) i co niby z 9 pkt chcecie jeszcze awansowac czy sie utrzymac bo niewiem co to za aluzja? Gdyby Gornik nie wystawil chlopcow z terenowki to byscie mieli tych punktow 6 koliberki

autor: karolina-fans 2011-10-29 20:51:15

Profil karolina-fans w Futbolowo Tylko tym razem niech nikt nie zapomni aparatu bo trzeba będzie porobić zdięcia naszej prezentacji na trybunie!!!

autor: karolina-fans 2011-10-29 20:53:05

Profil karolina-fans w Futbolowo I jakieś filmiki trzeba będzie ponagrywać jak śpiewamy!!!