A-klasa RAWA ZDEKLASOWANA!!!

• autor: skorupiarz, 2011-11-20 18:00

Po zmianie stron obraz gry nie uległ zmianie,ciągle przewagę miała KAROLINA i już na początku 2 połowy Karolina miała kilka dogodnych sytuacji ale strzały Ptaka i Borysa nie trafiają do siatki Rawy.W 51min.Marcin Krawczyk nie wykorzystuje dogodnej sytuacji,ale za chwilę dostaje piłkę przed polem karnym bramki RAWY i precyzyjnym strzałem za pola karnego podwyższa wynik na 5:0(56').Nie minęła minuta a prowadzimy już 6:0 Tomek Krawczyk wrzuca w pole karne wprost na głowę Łukasza Karpacza,który zdobywa bramkę głową z bliskiej odlełości.Z wysokiego wyniku skorzystali nasi rezerwowi,najpierw w 1 połowie w bramce za Burdzego stanął ,Mariusz Wojcieszek a za Piotrka Jarzembowskiego wszedł Marcin Bal  w drugiej połowie na placu gry pojawili się Skupniewicz oraz Zdanowicz.To jeszcze nie koniec meczu w 62 min. Kamil Ratajczyk zrehabilitował się za 1 połowę( w których miał 2 dogodne sytuacje na zdobycie bramki)  mocnym strzałem pokonał bezradnego Krawczyka.Na 8:0 podwyższył Paweł Czykieta,który zdobył bramkę głową w 74 min.Nasi nie odpuszczają i w 80 min.Skupniewicz podaje do Mateusz Ptak  a ten z bliskiej odległości pokonuje bramkarza gości.Chwilę wcześniej czerwoną kartkę ujrzał zawodnik Rawy Paweł Sieroń.W 89 min.po trzech nie wykorzystanych sytuacjach wreszcie swoją bramkę zdobywa Artur Zielonka ,który wykorzystuje podanie Ptaka.

W dzisiejszym spotkaniu RAWA była tylko tłem dla naszego zespołu,jedynym jaśniejszym punktem był zawodnik z numerem 9 Dariusz Turek,który dwukrotnie groźnie zagroził naszej bramce.Nasi zawodnicy gdyby wykorzystali wszystkie dogodne sytuacje wynik byłby o wiele wyższy. Ale i tak wynik 10:0 przejdzie do historii ,ponieważ nasi zawodnicy dawno nie wygrali tak wysoko(ja takiego wyniku nie pamiętam ani w kl.O ani w A-klasie)Brawa więc dla naszego całego zespołu.

zdjęcia z meczu:http://jaworzynka.info/galerie/mks-karolina-rawa-bolescin-100-20-11-2011r