Czy dalej jest potrzeba robienia relacji live z meczów seniorów

Aktualności

kl.A:Stracili Lidera

• autor: skorupiarz, 2012-04-01 16:22

Tylko z jednym punktem wrócili z Wałbrzycha seniorzy KAROLINY remisując bezbramkowo z ZAGŁĘBIEM.Z przebiegu meczu nasz zespół był lepszy ,posiadał przewagę praktycznie przez cały mecz.Może z wyjątkiem początku drugiej połowy kiedy to ZAGŁĘBIE nie co przycisnęło,ale na szczęście nie straciliśmy bramki.W pierwszej połowie ZAGŁĘBIE  nie stworzyło praktycznie żadnej dogodnej sytuacji,za to KAROLINA miała trzy.Już w 12 minucie Łukasz Karpacz był blisko zdobycia prowadzenia ale zabrakło mu metra by zdobyć bramkę.Sześć minut później Damian Tymcik zamiast strzelać po długim rogu trafia w środek gdzie stał Wojciechowski,który pewnie łapie piłkę.A za chwilę Przemek Borys strzela w krótki róg a bramkarz gospodarzy wybija ją za linię końcową.....

Drugą połowę ZAGŁĘBIE rozpoczyna od ataków na naszą bramkę gdzie byli dobrze ustawieni nasi obrońcy ,którzy nie pozwolili za bardzo poszaleć przeciwnikom.W odpowiedzi Paweł Czykieta z 7 metrów trafia z głowy w prost w ręce Wojciechowskiego(53'),ZAGŁĘBIE przenosi szybko piłkę na naszą połowę gdzie mają wolnego  z ok.20 m.do piłki dochodzi Radoń,który posyła w kierunku naszej bramki piłkę ta leci z wiatrem w lewe okno bramki jednak sięga ją Burdzy i przenosi piłkę nad poprzeczką.Jeszcze raz gospodarze mają szansę na bramkę w 74 min.akcję środkiem boiska zatrzymuje Burdzy po strzale Smolca.KAROLINA podkręca tempo i stwarza sobie groźne sytuację w 76 min.powinniśmy prowadzić 1:0,Grzegorz Borowy huknął w poprzeczkę bramki Thoreziaków dobitka Czykiety ląduje w rekach bramkarza miejscowych.Za chwilę ponownie najlepszy  zawodnik w tym meczu Paweł Czykieta trafia w prawy słupek i tym razem nie było nikogo kto by dobił celnie piłkę.W 77 min. na placu gry za Damiana Tymcika pojawił się drugi napastnik Grzegorz Ignatowicz(nieco za późno)ale i to nie przyniosło rezultatu.W 83 min. mamy kolejną okazję,Łukasz Karpacz strzela piłkę z głowy i tym razem nie dopisało mu szczęście bo zawodnicy ZAGŁĘBIA wybijają piłkę z bramki.Jeszcze Grzegorz Ignatowicz w 87min,gdyby szybciej się zorientował to by wykorzystał dogodną sytuację pod bramką gospodarzy.
       Po meczu został niedosyt straciliśmy nie tylko 2 pkt ale  i przodownictwo w tabeli.Teraz 2 meczu mamy w Jaworzynie(Koliber i Skalnik) i trzeba koniecznie je wygrać.

ZAGŁĘBIE WAŁBRZYCH-KAROLINA JAWORZYNA ŚL. 0:0

ZAGŁĘBIE:Wojciechowski-Radoń(85'Nyklarz)Bróbka,Dobiega,Zawadzki,Żygało(68'Bielakiewicz)Smolec, Szymaniak,Suchara(46'Nowak)Dobiega,Wosiński(78'Kochanowski)
KAROLINA:Burdzy-Czykieta,Krzeczowski(35'Rutkowski)Borys,M.Krawczyk-Myśliński,Borowy,Ptak,Tymcik,T.Krawczyk(77'Ignatowicz)-Karpacz
żółte kartki:Suchara Dobiega Żygało Kochanowski(ZAGŁĘBIE)Myśliński Tymcik(KAROLINA)
sędzia główny:Dawid Aksamit asystenci:I-Dariusz Szott II-Grzegorz Farkenberg-KS Kłodzko