Waleczny Skalnik

• autor: skorupiarz, 2012-04-15 20:39

czytaj ,,więcej"

źródło: własne

Nasi zaczęli jak zwykle od szybkich akcji zamykając Skalnik na ich połowie,nie mogli się jednak zbliżyć pod bramkę gości ponieważ byli łapani na spalonym(ale czy zawsze była to pozycja spalonego?).Już w 10 minucie mogliśmy prowadzić 1:0,Ptak dostał podanie z prawej strony od Borowego i będąc na środku pola karnego gości przenosi piłkę nad poprzeczką.Rysowała się przewaga KAROLINY na boisku,gra toczyła się nad przedpolu gości,którzy skrzętnie zatrzymywali naszych zawodników na spalonych.Między 27 a 31 minutą SKALNIK mocniej zaatakował i nieco przycisnął nasz zespół.Najpierw Siczek(27') mógł pokonać Burdzego a za chwilę Krzeczowski(28') o mało co nie zdobył bramki samobójczej wybijając piłkę na róg tuż obok prawego słupka i jeszcze Burdzy(31') dobrym wyjściem za nasze pole karne zażegnał utracie bramki.Po tym okresie do głosu znów dochodzi KAROLINA,najpierw Tymcik będąc na czystej pozycji zamiast strzelać na bramkę przyjmuje piłkę na klatkę piersiową i traci ją(33'),chwilę później Ptak wrzuca piłkę z rogu na głowę ,,Gulka" a ten przenosi futbolówkę nad poprzeczką.Wreszcie w 39 min.prowadzimy 1:0,z prawej strony mamy rzut wolny,do piłki podchodzi Marcin Krawczyk ,,Cinek" wrzuca w pole karne pod nogi Grzegorza Borowego,który mimo interwencji obrońców pakuje piłkę do bramki.

Pochwalić należy dobrą grę naszego juniora Krystiana Bielaka,który dobrze zastąpił pauzującego za kartki Adama Myślińskiego.A przy okazji chciałbym pogratulować Tomkowi Krawczykowi urodzenia córeczki.A za tydzień jak że ważny mecz w Dziećmorowicach z Sudetami,każdy kibic KAROLINY powinien tam być.

Na ostatnim posiedzeniu wydziału gier(12.04) OZPN Wałbrzych został cofnięty przyznany nam walkower za mecz z ZAGŁĘBIEM WAŁBRZYCH i został przywrócony wynik z boiska 0:0,po odwołaniu się ZAGŁĘBIA.

KAROLINA JAWORZYNA ŚL.-SKALNIK CZARNY BÓR 3:2(1:0)

bramki:1:0-39'Borowy(M.Krawczyk),2:0-58'Ignatowicz,3:0-61'-Ignatowicz,3:1-63'Linowski,3:2-88'Kois(Linowski)

KAROLINA:Burdzy-Czykieta,Czykieta,Krzeczowski,Borys,M.Krawczyk-Bielak(75'Skupniewicz) Ptak(86'Rutkowski) Tymcik,T.Krawczyk-Borowy,Ignatowicz

SKALNIK:Czarnota-Matusik,Skoczeń,K.Maliszewski,Pudełko,A.Maliszewski,Kois,                           Jadziński(46'Linowski) Florian(70'Gołek)Siczek,Pytlewski