Czy dalej jest potrzeba robienia relacji live z meczów seniorów

Aktualności

Waleczny Skalnik

• autor: skorupiarz, 2012-04-15 20:39

Seniorzy KAROLINY prowadzili już 3:0 po bramkach Borowego 39'.i G.Ignatowicza 58',61' i wydawało się kolejne bramki to kwestia czasu ale SKALNIK nie chciał łatwo sprzedać skóry i raz po raz stwarzał groźne sytuacje na strzelenie goli.Udało się im to dwa razy najpierw Linowski zdobył w 63' kontaktowego gola a 88' Kois zmniejszył wynik na 2:3 ale na wyrównanie nasi obrońcy już nie pozwolili.Ostatecznie zasłużone zwycięstwo naszego zespołu 3:2(1:0)

czytaj ,,więcej"

źródło: własne

Nasi zaczęli jak zwykle od szybkich akcji zamykając Skalnik na ich połowie,nie mogli się jednak zbliżyć pod bramkę gości ponieważ byli łapani na spalonym(ale czy zawsze była to pozycja spalonego?).Już w 10 minucie mogliśmy prowadzić 1:0,Ptak dostał podanie z prawej strony od Borowego i będąc na środku pola karnego gości przenosi piłkę nad poprzeczką.Rysowała się przewaga KAROLINY na boisku,gra toczyła się nad przedpolu gości,którzy skrzętnie zatrzymywali naszych zawodników na spalonych.Między 27 a 31 minutą SKALNIK mocniej zaatakował i nieco przycisnął nasz zespół.Najpierw Siczek(27') mógł pokonać Burdzego a za chwilę Krzeczowski(28') o mało co nie zdobył bramki samobójczej wybijając piłkę na róg tuż obok prawego słupka i jeszcze Burdzy(31') dobrym wyjściem za nasze pole karne zażegnał utracie bramki.Po tym okresie do głosu znów dochodzi KAROLINA,najpierw Tymcik będąc na czystej pozycji zamiast strzelać na bramkę przyjmuje piłkę na klatkę piersiową i traci ją(33'),chwilę później Ptak wrzuca piłkę z rogu na głowę ,,Gulka" a ten przenosi futbolówkę nad poprzeczką.Wreszcie w 39 min.prowadzimy 1:0,z prawej strony mamy rzut wolny,do piłki podchodzi Marcin Krawczyk ,,Cinek" wrzuca w pole karne pod nogi Grzegorza Borowego,który mimo interwencji obrońców pakuje piłkę do bramki.

Druga połowę KAROLINA zaczęła od ataków na bramkę Czarnoty i w 50 min.Ignatowicz  trafia w bramkarza gości.SKALNIK odpowiedział sytuacją Skoczenia(54'),który będąc obróconym w naszym polu karnym posyła piłkę głową nad poprzeczką bramki Burdzego.Biało niebiescy rewanżują się kontrą prawą stroną ,Bielak podaje idealną piłkę do Grzegorza Ignatowicza a ten bez problemów pokonuje Czarnotę i w 58' prowadzimy 2:0.W 61' zdobywamy trzecią bramkę,Czarnota tak nie fortunnie wybija ,,piątkę"że ta trafia pod nogi Grzegorza Ignatowicza a ,,Giena"nie marnuje takiej okazji i posyła piłkę do pustej bramki SKALNIKA.Utrata trzeciej bramki nie załamała jednak gości,którzy ruszają do ataku i w 63' zdobywają kontaktową bramkę,,Cinek "spóźnił się z wybiciem piłki wstrzelonej w nasze pole karne przez Koisa dopada ją Damian Linowski i zdobywa pierwszą bramkę dla SKALNIKA.Dwie minuty później Ptak ratuje swój zespól od utraty bramki wybijając piłkę głową z bramki.KAROLINA nieco się podrywa i znów stwarza kolejne groźne sytuacji.W 73'znowu Ignatowicz trafia w Czarnotę a w 77' Ptak trafia w słupek.Końcówka stała się nerwowa za sprawą zawodników gości którzy jeszcze raz zaatakowali,z prawej strony piłkę wrzuca Linowski a Marcin Kois po nieporozumieniu Czykiety z Burdzym zmniejsza wynik spotkania na 3:2(88').Na więcej bramek nie pozwolili już nasi zawodnicy szanując piłkę do końca spotkania

Pochwalić należy dobrą grę naszego juniora Krystiana Bielaka,który dobrze zastąpił pauzującego za kartki Adama Myślińskiego.A przy okazji chciałbym pogratulować Tomkowi Krawczykowi urodzenia córeczki.A za tydzień jak że ważny mecz w Dziećmorowicach z Sudetami,każdy kibic KAROLINY powinien tam być.

Na ostatnim posiedzeniu wydziału gier(12.04) OZPN Wałbrzych został cofnięty przyznany nam walkower za mecz z ZAGŁĘBIEM WAŁBRZYCH i został przywrócony wynik z boiska 0:0,po odwołaniu się ZAGŁĘBIA.

KAROLINA JAWORZYNA ŚL.-SKALNIK CZARNY BÓR 3:2(1:0)

bramki:1:0-39'Borowy(M.Krawczyk),2:0-58'Ignatowicz,3:0-61'-Ignatowicz,3:1-63'Linowski,3:2-88'Kois(Linowski)

KAROLINA:Burdzy-Czykieta,Czykieta,Krzeczowski,Borys,M.Krawczyk-Bielak(75'Skupniewicz) Ptak(86'Rutkowski) Tymcik,T.Krawczyk-Borowy,Ignatowicz

SKALNIK:Czarnota-Matusik,Skoczeń,K.Maliszewski,Pudełko,A.Maliszewski,Kois,                           Jadziński(46'Linowski) Florian(70'Gołek)Siczek,Pytlewski

żółte kartki:Borowy,Rutkowski(KAROLINA),Gołek,Linowski(SKALNIK)

sędzia główny:Oskar Hupało,asystenci:I-Dawid Aksamit,II-Dariusz Szott-KS Kłodzko