• autor: skorupiarz, 2012-05-07 17:44

Po przełożeniu wałbrzyskich derbów ZAGŁĘBIE-GÓRNIK II i zwycięstwie naszej drużyny w Roztoce wracamy po 6.kolejkach na fotel lidera A-klasy i mamy 1 punkt przewagi nad drugim w tabeli GÓRNIKIEM II Wałbrzych.

Przed meczem kapitan miejscowych Bogdan Pyda przekazał naszej drużynie 3 nowe piłki ,,Tango 12" pokazując tym samym solidarność GRANITU z naszą KAROLINĄ,za co zgromadzeni kibice(większości z Jaworzyny) podziękowali gromkimi brawami!!!. Dziękujemy

czytaj,,więcej"

źródło:własne/http://lksgranitroztoka.futbolowo.pl,/http://mkskarolina.pl/,http://jaworzynka.info/

Nasi jak zwykle zaczynają od zmasowanych ataków raz z lewej a raz z prawej strony.Pierwszą groźną sytuację mamy w 3' kiedy to Borowy strzela za pola karnego wprost w ręce Dzierżaka,za chwilę Myśliński wrzuca z prawej strony w pole karne(5'),bramkarz gospodarzy wybija piłkę jednak na róg.KAROLINA zamyka GRANIT na ich połowie nie może jednak stworzyć sytuacji bramkowej.Udało się to w 17' zamieszanie na 16 GRANITU,obrońcy miejscowych myśleli że piłka wyjdzie za końcową linię,dopada ja jednak Grzegorz Ignatowicz i będąc z prawej strony bramki posyła piłkę w krótki róg i mamy 1:0.W 31' mamy wolnego do piłki dochodzi M.Krawczyk i o mało co nie zaskoczył Dzierżaka w ostatniej chwili wybija piłkę przed siebie.Dwie minuty później mamy już 2:0,akcja prawą stroną Tomka Krawczyka, wpada w pole karne i po błędzie obrońców pakuje futbolówkę do bramki gospodarzy.W odpowiedzi GRANIT ma wolnego z lewej strony(36') Ślęczka wrzuca wysoką piłkę w nasze pole karne Burdzy ma problemy ze złapaniem futbolówki,którą odbija przed siebie.W 39' Borowy podaje na lewa stronę do,,Gulka"a ten za pola karnego strzela po długim rogu swoją drugą dzisiaj bramkę.W 40'powiniśmy prowadzić 4:0,środkiem boiska biegnie trzech naszych zawodników i mają przed sobą tylko Dzierżak,piłkę prowadzi Borys,który nie trafia w bramkę.Akcja przenosi się szybko w pole karne KAROLINY gdzie Czykieta w ostatniej chwili ubiegł A.Pydę,który mógł się pokusić o bramkę.

Początek drugiej połowy to nadal duża przewaga KAROLINY już w 50' mamy kolejną szansę na bramkę,M.Krawczyk wrzuca z wolnego w pole karne na głowę do Borowego,ten jednak nie trafia w światło bramki.Kolejną groźną sytuację mamy w 56' Myśliński posłał po ziemi piłkę wzdłuż bramki GRANITU nie było komu dobić piłki.W 66' kolejny strzał Borowego w bramkę Dzierżak wybija piłkę na róg.Sześc minut później M.Krawczyk pobiegł lewą stroną pod końcową linię i podaje piłkę po ziemi do,,Gieny"ten jednak trafia w golkipera miejscowych.Grzegorz zrehabilitował się jednak w 76',T.Krawczyk zagarnął piłkę na środku boiska pociągnął trochę lewą stroną i podał do ,,Giena"który ograł obrońcę i posyła piłkę w prawy róg i KAROLINA prowadzi już 4:0.I wydaje się ,że już po meczu a tu błąd Krzeczowskiego który wywraca się na środku boiska i traci piłkę.Dopada ją Norbert Bochonos,który pobiegł w stronę naszej bramki i bez problemów pokonuje Burdzego.W 82'Szutembach będąc z prawej strony naszego pola karnego,huknął mocno na szczęście nad bramką Burdzego.GRANIT przycisnął i zdobył drugiego gola,Szymon Bielawski wykorzystał długie podanie od Siwego i zmniejsza rozmiary porażki na 2:4(84'). KAROLINA jednak nie pozwala już na więcej gospodarzom i pewnie wygrywa 4:2.Jeszcze w doliczonym czasie Czykieta nie trafia z głowy w bramkę i 3 punkty jadą do Jaworzyny.

GRANIT ROZTOKA-KAROLINA JAWORZYNA ŚL. 2:4(0:3)
0:1-17'Ignatowicz
0:2-33'T.Krawczyk
0:3-39'T.Krawczyk