kl.A:Pozostał niedosyt

• autor: skorupiarz, 2012-05-21 20:29

Seniorzy KAROLINY po dobrym meczu zremisowali z rezerwami GÓRNIKA Wałbrzych 2:2(1:1). Nasza drużyna dwukrotnie obejmowała prowadzenie Czykieta 9' i Karpacz 46' jednak wałbrzyszanie zdołali doprowadzić do remisu po dwóch bramkach Chajewskiego 45+1 i 70'. Po meczu pozostał niedosyt bo byliśmy zespołem lepszym z przebiegu całego meczu zabrakło boiskowego cwaniactwa.Mieliśmy więcej sytuacji do strzelenia bramki niż nasz przeciwnik.Na Stadion Miejski przyszła duża liczba kibiców ,takiej ilości widzów nie pamiętają najstarsi kibice.

galeria z meczu:http://jaworzynka.info/galerie/mks-karolina-gornik-ii-walbrzych-20-05-2012-r

czytaj,,więcej"

źródło:własne/http://jaworzynka.info/ http://mkskarolina.pl/

Od początku meczu KAROLINA ruszyła do ataku i już w 7' stwarzamy pierwszą groźną sytuację,Borowy strzela z wolnego Jarosiński ma problemy ze złapaniem piłki i łapie ją na raty.Po kolejnej akcji prowadzimy już 1:0.W 9' dwóch naszych zawodników powraca ze spalonego zdezorientowało to obrońców wałbrzyskich ,Paweł Czykieta wybiegł za swoich powracających kolegów i posyłając piłkę nad wybiegającym Jarosińskim zdobywa prowadzenie 1:0!!!!W 24' na strzał z daleka decyduje się T.Krawczyk piłka przechodzi obok lewego słupka.W odpowiedzi Przerywacz zakręcił z rzutu rożnego Burdzy piąstkuje piłkę przed siebie.W 33' Myśliński wrzuca wysoką piłkę na bramkę GÓRNIKA w ostatniej chwili Jarosiński przerzuca piłkę nad poprzeczką swojej bramki.Sześć minut później Czykieta mógł podwyższyć na 2:0,mamy rzut rożny ,Paweł nie trafił jednak z bliskiej odległości z główki.Pod koniec pierwszej połowy GÓRNIK przycisnął ,najpierw Sobczyk w42' z wolnego po ziemi,Burdzy łapie bez problemu.Dwie minuty później kolejny wolny tym razem Chajewski huknął i piłka ląduje na naszej poprzeczce.Sędzia Hupało dolicza 2 min. i w doliczonym czasie tracimy bramkę do szatni.Nasi goście mają rzut z autu z prawej strony,nasi obrońcy nie zdołali wybić piłki, ta ląduje przed naszą ,,16'' gdzie jest wolny Damian Chajewski,który mocnym strzałem pokonuje Burdzego.Mateusz rzucił się w kierunku strzału,piłka przelatuje po jego ręce i wpada do siatki.

Druga połowa zaczyna się wyśmienicie dla KAROLINY,już w pierwszej minucie obejmujemy prowadzenie.Borowy podał ze środka na lewą stronę do Ptaka,ten pociągnął kilka metrów i wrzuca w pole karne na głowę Łukasza Karpacza,który po rękach Jarosińskiego zdobywa drugą bramkę dla KAROLINY!!!Nasi idą za ciosem i w 53' kolejna szansa na bramkę Ptak trafia za pola karnego w prawy słupek,dobija T.Krawczyk jego strzał poszybował jednak nad poprzeczką.Trzy minuty później kolejnego wolnego wykonuje Borowy,jego mocny strzał nie może opanować Jarosiński,piłka wylatuje wałbrzyszaninowi z rok i ląduje na poprzeczce .W 63' T.Krawczyk posyła piłkę wzdłuż bramki GÓRNIKA ,nie było nikogo kto by zakończył akcję.Wałbrzyszanie w 69' mają kolejną szansę na bramkę tym razem P.Polak nie trafia do bramki za pola karnego.Kolejną szansę GÓRNIK jednak wykorzystuje,wałbrzyszanie mają wolnego z prawej strony,do piłki podchodzi Damian Chajewski oddaje mocny strzał w kierunku naszej bramki.Piłka kozłuje przed Burdzym,Mateusz nie zdążył z interwencją i piłka wpada w prawe okienko naszej bramki 70'.Nie załamało to jednak naszych zawodników i 76' mogliśmy cieszyć z trzeciej bramki lecz mocny strzał Borowego w prawe okienko szczęśliwie łapie Jarosiński.GÓRNIK odpowiada strzałem w 79' za pola karnego Sobczyka.Pod koniec spotkania obydwie drużyny mają szanse przechylić szale zwycięstwa na swoją korzyść.Najpierw Ptak wychodzi sam na sam z Jarosińskim i zamiast objechać przeciwnika trafia piłką w jego nogi.A w 90' Moszyk huknął w prawe spojenie naszej bramki obok zaskoczonego Burdzego.

W sumie remis cieszy nadal jesteśmy Liderem,Brawa dla całego zespołu za walkę i zaangażowanie do ostatniej minuty,brawa należą się dla kibiców za doping przez cały mecz.Teraz musimy wygrać trzy pozostałe spotkania aby zająć 1 miejsce w lidze i uzyskamy awans do ..okręgówki". Następny mecz to mecz derbowy w Żarowie z 2 drużyną ZJEDNOCZONYCH,która będzie wzmocniona kilkoma zawodnikami z pierwszej drużyny.Niedziela godz.11.Musimy tam wszyscy być