Czy dalej jest potrzeba robienia relacji live z meczów seniorów

Aktualności

kl.A:Pozostał niedosyt

• autor: skorupiarz, 2012-05-21 20:29

Seniorzy KAROLINY po dobrym meczu zremisowali z rezerwami GÓRNIKA Wałbrzych 2:2(1:1). Nasza drużyna dwukrotnie obejmowała prowadzenie Czykieta 9' i Karpacz 46' jednak wałbrzyszanie zdołali doprowadzić do remisu po dwóch bramkach Chajewskiego 45+1 i 70'. Po meczu pozostał niedosyt bo byliśmy zespołem lepszym z przebiegu całego meczu zabrakło boiskowego cwaniactwa.Mieliśmy więcej sytuacji do strzelenia bramki niż nasz przeciwnik.Na Stadion Miejski przyszła duża liczba kibiców ,takiej ilości widzów nie pamiętają najstarsi kibice.

czytaj,,więcej"

Od początku meczu KAROLINA ruszyła do ataku i już w 7' stwarzamy pierwszą groźną sytuację,Borowy strzela z wolnego Jarosiński ma problemy ze złapaniem piłki i łapie ją na raty.Po kolejnej akcji prowadzimy już 1:0.W 9' dwóch naszych zawodników powraca ze spalonego zdezorientowało to obrońców wałbrzyskich ,Paweł Czykieta wybiegł za swoich powracających kolegów i posyłając piłkę nad wybiegającym Jarosińskim zdobywa prowadzenie 1:0!!!!W 24' na strzał z daleka decyduje się T.Krawczyk piłka przechodzi obok lewego słupka.W odpowiedzi Przerywacz zakręcił z rzutu rożnego Burdzy piąstkuje piłkę przed siebie.W 33' Myśliński wrzuca wysoką piłkę na bramkę GÓRNIKA w ostatniej chwili Jarosiński przerzuca piłkę nad poprzeczką swojej bramki.Sześć minut później Czykieta mógł podwyższyć na 2:0,mamy rzut rożny ,Paweł nie trafił jednak z bliskiej odległości z główki.Pod koniec pierwszej połowy GÓRNIK przycisnął ,najpierw Sobczyk w42' z wolnego po ziemi,Burdzy łapie bez problemu.Dwie minuty później kolejny wolny tym razem Chajewski huknął i piłka ląduje na naszej poprzeczce.Sędzia Hupało dolicza 2 min. i w doliczonym czasie tracimy bramkę do szatni.Nasi goście mają rzut z autu z prawej strony,nasi obrońcy nie zdołali wybić piłki, ta ląduje przed naszą ,,16'' gdzie jest wolny Damian Chajewski,który mocnym strzałem pokonuje Burdzego.Mateusz rzucił się w kierunku strzału,piłka przelatuje po jego ręce i wpada do siatki.

Druga połowa zaczyna się wyśmienicie dla KAROLINY,już w pierwszej minucie obejmujemy prowadzenie.Borowy podał ze środka na lewą stronę do Ptaka,ten pociągnął kilka metrów i wrzuca w pole karne na głowę Łukasza Karpacza,który po rękach Jarosińskiego zdobywa drugą bramkę dla KAROLINY!!!Nasi idą za ciosem i w 53' kolejna szansa na bramkę Ptak trafia za pola karnego w prawy słupek,dobija T.Krawczyk jego strzał poszybował jednak nad poprzeczką.Trzy minuty później kolejnego wolnego wykonuje Borowy,jego mocny strzał nie może opanować Jarosiński,piłka wylatuje wałbrzyszaninowi z rok i ląduje na poprzeczce .W 63' T.Krawczyk posyła piłkę wzdłuż bramki GÓRNIKA ,nie było nikogo kto by zakończył akcję.Wałbrzyszanie w 69' mają kolejną szansę na bramkę tym razem P.Polak nie trafia do bramki za pola karnego.Kolejną szansę GÓRNIK jednak wykorzystuje,wałbrzyszanie mają wolnego z prawej strony,do piłki podchodzi Damian Chajewski oddaje mocny strzał w kierunku naszej bramki.Piłka kozłuje przed Burdzym,Mateusz nie zdążył z interwencją i piłka wpada w prawe okienko naszej bramki 70'.Nie załamało to jednak naszych zawodników i 76' mogliśmy cieszyć z trzeciej bramki lecz mocny strzał Borowego w prawe okienko szczęśliwie łapie Jarosiński.GÓRNIK odpowiada strzałem w 79' za pola karnego Sobczyka.Pod koniec spotkania obydwie drużyny mają szanse przechylić szale zwycięstwa na swoją korzyść.Najpierw Ptak wychodzi sam na sam z Jarosińskim i zamiast objechać przeciwnika trafia piłką w jego nogi.A w 90' Moszyk huknął w prawe spojenie naszej bramki obok zaskoczonego Burdzego.

W sumie remis cieszy nadal jesteśmy Liderem,Brawa dla całego zespołu za walkę i zaangażowanie do ostatniej minuty,brawa należą się dla kibiców za doping przez cały mecz.Teraz musimy wygrać trzy pozostałe spotkania aby zająć 1 miejsce w lidze i uzyskamy awans do ..okręgówki". Następny mecz to mecz derbowy w Żarowie z 2 drużyną ZJEDNOCZONYCH,która będzie wzmocniona kilkoma zawodnikami z pierwszej drużyny.Niedziela godz.11.Musimy tam wszyscy być