kl.A Stacili lidera

• autor: skorupiarz, 2012-05-28 17:41

Seniorzy KAROLINY po słabej grze zremisowali z rezerwami ZJEDNOCZONYCH Żarów 0:0 i stracili pozycję lider.Nasza drużyna zagrała najsłabsze spotkanie w tym sezonie,nie była to ta sama drużyna,która tak dobrze radziła sobie tydzień wcześniej z Wałbrzyskim Górnikiem w tamtym meczu to była walka przez całe 90minut.ZJEDNOCZENI w tym meczu nastawili się na obronie własnej bramki czekali tylko na okazję na przeprowadzenie kontry i mało kiedy przekraczali swoją połowę.Już w 9' zrobiło się gorąco pod naszą bramką,kiedy to Krzeczowski zagrywa ręką tuz przed naszą ,,16" Na szczęście miejscowi nie wykorzystują okazji na zdobycie prowadzenia.W 26' kolejny atak Żarowa tym razem groźny strzał Gzyla broni Burdzy.W odpowiedzi my mamy dwie szanse na bramkę,najpierw Ignatowicz marnuje sytuację w 31' mając prze sobą tylko Pojaska pozwala sobie odebrać piłkę,a za chwilę strzał na bramkę Tymcik wybija na róg bramkarz gospodarzy 33'. Jeszcze przed przerwą strzał Wawrzyniaka broni Burdzy.

Po zmianie stron nic się nie zmieniło miejscowi bronili dla nich korzystnego wyniku a nasi bili głową w mur.W 62'Ignatowicz strzałem z głowy przenosi piłkę nad bramką Pojaska.Im bliżej końca było widać nerwowość i bezradność w naszej drużynie.Nie było pomysłu i świeżości na przeprowadzenie akcji na zdobycie bramki,za mało była wykorzystywana prawa strona gdzie było więcej miejsca.Trener Tymcik chciał coś zmienić w naszej grze i wpuszcza na boisko Charytanowicza(64') a pod koniec spotkania Rutkowskiego(83') i Skupniewicza(87') ale i te zmiany nic nie wniosły do naszej gry.Sędzia Milewski dolicza 3 minuty,KAROLINA stawia wszystko na jedną kartę,rzucając się do ataku.W 90+2 mamy rzut wolny z lewej strony ,,16" ZJEDNOCZONYCH,Mateusz Ptak huk na bramkę ,piłka jedna trafia w prawy słupek i nie było nikogo kto by dobić piłkę i mecz kończy się remisem 0:0.Po tym remisie musimy teraz dopingowąć IV ligowy AKS Strzegom by w ostatnim meczu wygrał w Kochlicach z zdegradowaną już Iskrą.Utrzymanie się AKS da nam awans do ,,okręgówki" .

Przed meczem Prezes ZJEDNOCZONYCH Jacek Kaletowski wręczył na ręce naszego kapitana Mateusza Ptaka kilka piłek,za co dostał oklaski od zgromadzonych kibiców.

ZJEDNOCZENI II ŻARÓW - KAROLINA JAWORZYNA ŚL. 0:0

ZJEDNOCZENI II:Pojasek-Kołodzijczyk(85'Zdunik) ,Kozibroda ,Pietruszka(74'Gesing) ,Okarma ,Baziak ,Dopieralski(80'Klimaszewski) ,Wawrzyniak ,Zyl ,Wojnowski ,Kaśków(74'Jagła)

KAROLINA:Burdzy-Czykieta ,Krzeczowski ,Borowy ,M.Krawczyk ,Myśliński(87'Skupniewicz) ,Ptak ,Tymcik ,T.Krawczyk ,Ignatowicz(83'Rutkowski) ,Karpacz(64'Charytanowicz)

sędzia główny:Robert Milewski ,1.asystent:Mariusz Misiołek ,2.asystent:Sławomir Tokarski-KS Świdnica