Czy dalej jest potrzeba robienia relacji live z meczów seniorów

Aktualności

LOS:Wygrali z młodzieżą Górnika

• autor: skorupiarz, 2012-08-19 11:15

Kolejne 3 pkt zdobyli seniorzy KAROLINY pokonując GÓRNIKA II WAŁBRZYCH 4:0(4:0). Wałbrzyszanie przyjechali do Jaworzyny w odmłodzonym składzie więc mecz nie był tak emocjonujący jak ten z wiosny.Nasza drużyna stworzyła sobie dużo sytuacji ale wykorzystała tylko cztery z nich.Ponownie jak w poprzednim meczu szybko zdobywamy bramkę już w 7' po strzale głową Adama Myślińskiego(Ptak).Kolejne bramki zdobyli Grzegorz Ignatowicz 24'(Sowa),Mateusz Ptak(Borowy) 25' i Grzegorz Borowy 30'(Ptak). W 38' Ptak nie wykorzystał karnego.

o meczu czytaj,,więcej"

Jeszcze kibice dobrze nie zasiedli na trybunach a już prowadzimy 1:0 ,Ptak wykonuje z prawej strony rzut rożny wrzuca piłkę w pole karne wałbrzyszan najwyżej do piłki wyskakuje Adam Myśliński , któr w 7' głową kieruje piłkę obok bezradnego Czopa.Nasi nie zwalniają i ciągle napierają na bramkę Górnika.Dwukrotnie szanse na zdobycie bramki ma Dąbrowski,najpierw trafia w Czopa(13')a za drugim razem zamiast strzelać na bramkę posyła piłkę w kierunku Ptaka ale ten nie sięga futbolówki .Ta jednak trafia do Myślińskiego ,który trafia w lewy słupek(19'). W 24' prowadzimy już 2:0 Grzegorz Ignatowicz położył dwóch obrońców gości i strzałem w prawy róg bramki pokonuje Czopa.Minutę później jest już 3:0,Borowy podaje do Mateusza Ptaka a ten nie marnuje sytuacji i pakuje piłkę do siatki.Górnicy są załamani i myślami byli już chyba w szatni a Karolina gra swoje i ma kolejne okazję.W 30'Ignatowicz trafia w lewy słupek a za chwilę Ptak wycofuje piłkę przed 16 gości do Grzegorza Borowego ,który strzałem po ziemi podwyższa wynik na 4:0.Cztery minuty później Krzak przelobował Czopa piłka przechodzi jednak obok lewego słupka.W 38' ponownie sam na sam z Czopem ale tym razem bramkarz gości fauluje naszego napastnika i mamy rzut karny.Do piłki podszedł stały wykonawca karnych Ptak tym razem bramkarz Górników pewnie broni strzał i wynik się nie zmienia.

Druga połowa zaczyna się od mocnego strzału Borowego,piłka po jego strzale ląduje na poprzeczce a następnie na słupku i wychodzi w pole(50'). Po tej nie wykorzystanej sytuacji do ataku ruszają Górnicy.Pierwszy groźny strzał oddał Kucharski piłka przelatuje obok lewego słupka(53'). Dwie minuty później strzał Łatki za pola karnego pewnie łapie Burdzy.Ponownie na strzał w 59' decyduje się Kucharski tym razem piłka mija poprzeczkę naszej bramki.Po kilku minutach znów mamy dogodna sytuację,Dąbrowski ponownie zamiast trafić do bramki podaje do Ptaka,który przenosi piłkę nad poprzeczką(62'). W 65'Ignatowicz trafia w Czopa a w kolejnej akcji Sowa huknął w kierunku bramki gości,Czop wypija piłkę nad poprzeczką. W 79' Górnicy byli blisko zdobycia kontaktowego gola,Łatka trafia jednak w słupek ,akcja szybko przenosi się na drugą połowę boiska a tam Ignatowicz strzela obok lewego słupka.Pod koniec spotkania(85')znów szczęście dopisuje wałbrzyszanom,jeden z obrońców chciał podać piłkę do swojego bramkarza zrobił to jednak za lekko,Ignatowicz przejmuje piłkę a nasz najlepszy snajper trafia w poprzeczkę.Górnik szybko odpowiada strzałem Baczyńskiego.Dzięki temu zwycięstwu Karolina awansowała na 2.miejsce w tabeli.

KAROLINA JAWORZYNA - GÓRNIK II WAŁBRZYCH 4:0(4:0)

KAROLINA:Burdzy - Czykieta, Krupczak, Bal, Sowa, - Myśliński, Borowy, Ptak, Dąbrowski(74'Bielak), -  Ignatowicz, Krzak

GÓRNIK II:Czop - Zieliński, Rosicki, Pawlak, Krzymiński, Skarbiński, Piątek, Bartkowiak(68'Rachwalski), Zasada(57'Arski), Baczyński, Grzesiak,

sędzia główny:Paweł Rurański, asystenci: 1.Tomasz Szempruch, 2.Mieczysław Ćwikła - KS Klodzko