OS:Przerwana seria!!!

• autor: skorupiarz, 2012-08-26 20:36

opis meczu czytaj ,,więcej"

źródło:własne

Wyjazd do Piławy miał nam dać kolejne punkty a tu jednak stało się inaczej i trzeba było przełknąć gorycz porażki.Początek spotkania to wymiana ciosów z obu stron i my pierwsi stwarzamy sobie sytuację na zdobycie bramki.W 11'po rzucie rożnym Sowa strzałem z głowy przenosi piłkę nad poprzeczką gospodarzy.W odpowiedzi Piławianka przeprowadza kontrę prawą stroną boiska, Buganiuk wpada w nasze pole karne i jest nie przepisowo zatrzymany przez Burdzego,sędzia wskazuje na wapno a była 13'. Pewnym wykonawcą 11 okazał się Marek Słabosz,który dał prowadzenie gospodarzom 1:0.W 19' mogło paść wyrównanie Sowa strzela mocno z wolnego a Nowakowski broni na raty strzał naszego zawodnika.Na murawie gra zaczęła się zaostrzać, w 23' na murawie leży dwóch naszych zawodników Sowa i Tymcik po faulach przeciwników sędzia jednak nie przerywa gry dopiero kiedy to Czykieta przerywa akcję gości faulem zdecydował się na przerwanie gry.Rośnie przewaga Piławianki i co jakiś czas atakuje na naszą bramkę, w 27' Buganiuk oddaje mocny strzał za pola karnego obok prawego słupka bramki Burdzego.Pięć minut później Sienicki sprawdza naszego bramkarza,a 34' Marek Buganiuk po dwójkowej akcji podwyższa wynik na 2:0 z bliskiej odległości(gdzie byli nasi obrońcy?). W 2' doliczonego czasu do pierwszej połowy Krawczyk przestrzela z 5 metrów posyłając piłkę nad poprzeczką bramki Nowakowskiego.

Na początku drugiej połowy Dąbrowski znalazł się na przedpolu bramki gospodarzy i źle opanowuje piłkę i traci ją.W 49' Piławianka mogła zdobyć kolejnego gola ale na nasze szczęście Błaszkiewicz przestrzela naszą bramkę z bliskiej odległości.W odpowiedzi Krawczyk huknął w stronę lewego spojenia Nowakowski paruje piłkę na róg.W 57' kolejna kontra Piławy ale i tym razem nasz bramkarz wychodzi obronną ręką po strzale kapitana miejscowych Sienickiego.Od 67' gramy w przewadze 1 zawodnika drugą żółtą a zarazem czerwoną kartkę obejrzał za kolejny faul Przemysław Orłowski i Piławianka gra w 10.Wydawało się,że nasi ruszą do ataku a to jednak miejscowi dalej przeważają na murawie i kontrują naszych szybkimi akcjami środkiem boiska.Karolina co prawda ma kolejną groźną sytuację ale kolejny raz szczęście nie opuszcza Nowakowskiego przy strzale Krawczyka w 68'. Drużyna z Piławy dąży do podwyższenia wyniku i po rajdzie przez cała naszą połowę Michała Błaszkiewicza który pokonał Burdzego, Piławianka prowadzi 3:0 w 87'. Odpowiedź Karoliny była szybka,mamy wolnego z prawej strony z którego piłka wpada do siatki ale sędzia Rurański nie uznaje gola uznając, że została za szybko rozpoczęta akcja. Ponownie  rozpoczynamy po gwizdku sędziego przerzucenie na drugą stronę do Ignatowicza a ten wrzuca na głowę Pawła Krzaka ,który ustala wynik spotkania na 3:1 dla Piławianki.

PIŁAWIANKA PIŁAWA GÓRNA - KAROLINA JAWORZYNA ŚLĄSKA 3:1(2:0)

bramki: 1:0 -13' z karnego Słabosz(faul Burdzego na Buganiuku), 2:0-34'Buganiuk, 3:0-87'Błaszkiewicz, 3:1-89'Krzak głową(Ignatowicz)

PIŁAWIANKA : Nowakowski, Słabosz, Kłopot(80'Dłubacz), Soboniak, Orłowski(76' po 2 ż,cz), Sienicki(ż), Motyka, Briziński, Berzin(ż,89'Oszywa), Piątkowski(ż,76'Żurek), Buganiuk(46'Błaszkiewicz)

KAROLINA : Burdzy(ż) - Czykieta, Krzeczowski, Krupczak, Sowa - Myśliński(ż,63'Krzak), Tymcik(63'Bal), Ptak, T.Krawczyk - Ignatowicz, Dąbrowski