OS:Nie wykorzystali szansy

• autor: skorupiarz, 2012-09-01 22:17

Seniorzy KAROLINY nie wykorzystali szansy na zdobycie 3 pkt, zremisowali bowiem w Jaworzynie z KRYSZTAŁEM Stronie Śląskie 2:2 prowadząc do 81' 2:0.Prowadzenie przed przerwą uzyskał z rzutu karnego Grzegorz Ignatowicz w 42'. Na 2:0 podwyższył piękną główką Grzegorz Borowy w 68'. I gdy wydawało się że ,Karolina zdobędzie 3 pkt. w 81'Niewiadomski posyła piłkę w kierunku prawego okienka naszej bramki ,Burdzy tak nie fortunnie interweniuje ,że wpada z piłką do własnej bramki.Goście rzucają się do ataku i w 85' po szybkiej akcji Lasota wyrównuje wynik spotkania na 2:2.KAROLINA dała sobie wyrwać 1pkt gościom pod koniec spotkania,a mogła spokojnie dociągnąć prowadzenie do końca.

opis meczu czytaj,,więcej"

info:własne/http://krysztalstronie.futbolowo.pl/

Po porażce z Piławianką trener Robert Tymcik zrobił korektę w składzie, na ławce rezerwowych usiedli tym razem Sowa i Krupczak a w podstawowym składzie wyszli tym razem Bal i Krzak.W porównaniu z ostatnim meczem widzieliśmy inną Karolinę,widać było zaangażowanie  i walkę o piłkę.Nasz zespół w pierwszej połowie posiadał przewagę w polu,stwarzając sobie okazje na strzelenie bramki,często przebywając pod bramką rywala.Pierwszą groźną sytuację mamy w 5' kiedy to Giena strzela za pola karnego tuż obok prawego słupka.Kilka razy Dąbrowski  zagroził bramce Kryształu lecz zamiast strzelać na bramkę podaje kolegom z drużyny.Drużyna ze Stronia stworzyła sobie dogodną sytuację w 22' ale na nasze szczęście Lasota nie sięgnął piłki głową będąc na 5 metrze.W 33' powinniśmy prowadzić 1:0,Krzak dostał idealną piłkę na ,,16" gości i zamiast strzelić pod poprzeczkę to posłał piłkę po ziemi trafiając bramkarza gości Błachuta.Nasi zawodnicy nie mogli znaleźć sposobu na zdobycie bramki to pomógł im Kowalewski z Kryształu powstrzymując nie przepisowo Ignatowicza.Sam poszkodowany podszedł do ,,11" i po krótkim rozbiegu pokonał Błachutę,Karolina prowadzi więc w 42' 1:0.Goście mogli wyrównać jeszcze przed przerwą ,Kryształ ma wolnego pod naszym polem karnym do którego podchodzi Zadrożny.Na miejscu jest jednak Burdzy który pewnie chwyta piłkę.

Zmiana połów nie zmieniła obrazu gry naszej drużyny,nadal przeważamy i już w 48' mamy okazję na bramkę.Krzak huknął na bramkę lecz piłka przechodzi nad prawym spojeniem.W 60' Sowa strzela z wolnego na bramkę Kryształu,tym razem Błachut nie ma problemu ze złapaniem piłki.Osiem minut później prowadzimy już 2:0.Sowa wrzuca z rogu piłkę w pole karne przyjezdnych a wprowadzony po przerwie Grzegorz Borowy piękną główką pod poprzeczkę podwyższa wynik spotkania.Nie załamało to jednak gości,którzy zaczęli częściej atakować naszą bramkę, w 81' Damian Niewiadomy będąc z prawej strony naszego pola karnego i ni to strzałem ni to wrzutką zaskoczył Burdzego.Matys tak nie fortunnie interweniował,że wpadł z piłką do swojej bramki.Karolina mogli szybko odpowiedzieć bramką w 83' Ignatowicz dostał prezent od obrońcy gości,przed polem karnym obrońca Kryształu podaje piłkę Ignatowiczowi ,ten wpada w pole karne mijając dwóch zawodników i strzela obok prawego słupka.Ta nie wykorzystana sytuacja się szybko zemściła w 85'Myśliński nie upilnował z prawej strony Kowalewskiego,który podał na lewą stronę naszej ,,16" do a Mariusz Lasota mocnym strzałem nie dał szans Burdzemu ustalając wynik spotkania na 2:2.Na zmianę wyniku zabrakło już czasu.Szkoda straconych kolejnych punktów,prowadząc przez większą część spotkania nie można dać sobie odebrać zwycięstwa.

KAROLINA JAWORZYNA ŚL - KRYSZTAŁ STRONIE ŚL 2:2 (1:0)
bramki:1:0-42'Ignatowicz-karny(faul Kowalewskiego na Ignatowiczu),2:0-68'Borowy(Sowa z rogu), 2:1-81'Burdzy samob.(Niewiadomy), 2:2-85'Lasota(Kowalewski)

Karolina:Burdzy - Myśliński, Krzeczowski(80'Krupczak), Bal(46'Sowa), Czykieta, - Dąbrowski, Tymcik(ż)(46'Borowy), Ptak, T.Krawczyk, - Ignatowicz, Krzak

Kryształ:Błachut-Majcher,Zadrożny,Kowalewski(ż),K.Bugajski(ż)(61'Kapusta),Sulicki(46'Niewiadomy), Cichowicz(68'Błachut), Nowik, Lasota, Haydan(68'Matalski), D.Bugajski