W rezerwowym składzie i po słabej pierwszej połowie seniorzy KAROLINY awansowali do 1/8 Pucharu Polski na szczeblu okręgu wygrywając w Wierzbnej z miejscową Wierzbianką 8:1(1:1)W pierwszej połowie strzelali tylko miejscowi najpierw Linowski w 5' wyprowadził Wierzbiankę na prowadzenie a w 35'Szymoniak strzelając bramkę samobójczą dał remis Karolinie.W drugiej połowie nasi się budzą do gry i aplikują przeciwnikom 7 bramek nie tracąc żadnej po 2 bramki w tym meczu dla Karoliny zdobyli:Dąbrowski, Ignatowicz, Skupniewicz, a 1 bramkę zdobył Krzak
WIERZBIANKA WIERZBNA(kl.B)-KAROLINA JAWORZYNA ŚL. 1:8(1:1)
bramki:1:0-5'Linowski,1:1-33'Szymoniak,głową samob.,1:2-48'Dąbrowski,1:3-50'Krzak(Skupniewicz), 1:4-52'Skupniweicz(Dąbrowski), 1:5-57'Skupniewicz(Krzak), 1:6-73'Dąbrowski,1:7-82'Ignatowicz(Dąbrowski), 1:8-86'Ignatowicz(Dąbrowski)
WIERZBIANKA:Kluge-Maślany, Szymoniak, Sroka, Śliwa(ż), R.Przybylki, Kryjak, P.Przybylki, Maciuszek(64'Gulczyński), Linowski, Broński
KAROLINA:Wojcieszek(46'Górski)-Myśliński, Krupczak, Bal, M.Krawczyk ,-Bednarski(68'Ptak), Borowy(63'Zielonka), Kurzeja, Dąbrowski,-Krzak(68'Ignatowicz), Skupniewicz
sędzia główny:Miśkiewicz Marcin asystenci:1-Krystian Jarosiński,2-Robert Wolański-KS Świdnica
Z dalszej rywalizacji odpadli juniorzy Karoliny ,którzy na własnym stadionie mimo ambitnej gry wysoko przegrali z seniorami ZJEDNOCZONYCH Żarów(OS) 0:8(0:2)
KAROLINA Jaworzyna(jr)-ZJEDNOCZENI Żarów(OS) 0:8(0:2)
bramki:3-Jernutowski,a po 1 Felich, M. Pietruszka, Goździejewski, Rudnik, Dopieralski
KAROLINA:Halik – Łucyk, B. Fudali, Pieniążek, Wieczorek – Zgórecki, K. Fudali, Kusio, Kukliński, Szukalski – Kantyluk oraz Tyza, Chwałek, Sip i Zaremba.
ZJEDNOCZENI:Suski, Kołodziej, Okarma, Skrypak, Chłopek, M. Pietruszka, Dopieralski, Goździejewski (55' Uszczyk), Rudnik, Felich, Jernutowski oraz Hruszowiec.
W kolejnej fazie -1/8 3.09(ŚRODA)godz.15 KAROLINA zagra z ZJEDNOCZONYMI Żarów(kl.OS)
1/16 FINAŁU
Włókniarz Kudowa Zdrój (A) - Nysa Kłodzko (IV) 1:0
Unia Bardo (A) - Orzeł Ząbkowice Śląskie (III) 2:1
Polonia Ząbkowice Śląskie (A) - Lechia Dzierżoniów (III) 1:5
Zamek Kamieniec Ząbkowicki (A) - Bielawianka Bielawa (III) 0:2
Klubokawiarnia Roztocznik (B) - Pogoń Pieszyce (O) 4:6
Wierzbianka Wierzbna (B) - Karolina Jaworzyna Śląska (O) 1:8
Karolina Jaworzyna Śląska (OJ) - Zjednoczeni Żarów (O) 0:8
Lechia Dzierżoniów (LDJ) - Piławianka Piława Górna (O) 3:0
Górnik Nowe Miasto Wałbrzych (B) - LKS Bystrzyca Górna (O) 0:5
Zagłębie Wałbrzych (A) - Stal Świdnica (O) 1:1 k.1:4
Bielawianka II Bielawa (O) - MKS Szczawno Zdrój (O) 0:0 k. 11:12
Victoria Świebodzice (O) - AKS Strzegom (IV) 1:0
Zjednoczeni Ścinawka Średnia (O) - Piast Nowa Ruda (IV) 1:8
Grom Witków (O) - Polonia/Sparta Świdnica (III) 5:3
Unia Złoty Stok (O)- Iskra Jaszkowa Dolna (O) 2:1
Trojan Lądek Zdrój (O)- Kryształ Stronie Śląskie (O) 7:1
Runda II (1/8 finału) – środa – 03.10.2012 – 15:00
Włókniarz Kudowa Zdrój - Unia Bardo
Lechia Dzierżoniów - Bielawianka Bielawa
Pogoń Pieszyce - Lechia Dzierżoniów (LDJ)
Karolina Jaworzyna Śląska - Zjednoczeni Żarów
LKS Bystrzyca Górna - Stal Świdnica
MKS Szczawno-Zdrój - Victoria Świebodzice
Piast Nowa Ruda - Grom Witków
Unia Złoty Stok - Trojan Lądek Zdrój
źródło:własne/http://www.zjednoczeni.zarow.pl/http://mkskarolina.pl/