OS:Żarów ratuje remis w ostatniej minucie!!!

• autor: skorupiarz, 2012-11-04 17:44

Nie udało się naszym seniorom wywieź z Żarowa 3pkt.Zjednoczeni zdobyli wyrównująca bramkę w 94 minucie!!!Jak przystało na mecz derbowy,było to szybkie i jakże zacięte widowisko ,w którym nie zabrakło bramek.Obydwie drużyny nie odpuszczały i chciały wygrać ten prestiżowy pojedynek.Gospodarze obieli szybko prowadzenie już w 4 minucie Zjednoczeni obejmują prowadzenie po błędzie M.Krawczyka i naszego bramkarza Burdzego,którzy nie mogą wybić piłkę z naszego pola karnego.Tą frasobliwość wykorzystuje Sławomir Okarma ,który wyłuskał piłkę i z bliskiej odległości pokonał Burdzego.Po stracie tego gola Karolina ruszyła do ataku i w 15' mamy wyrównanie,Grzegorz Borowy strzela po rykoszecie do bramki z 6 m(płka odbija się od Drąga) i daje Karolinie wyrównanie.Przewaga Karoliny rośnie ale nie było efektu bramkowego pod koniec 1.połowy dwie doskonałe sytuacje marnuje Ignatowicz.

Drugą połowę nieco lepiej zaczynają gospodarze którzy stwarzają groźne sytuację ale nasza obrona spisuje się na medal.Z upływem czasu do głosu dochodzą nasi zawodnicy i w 64' Ignatowicz ma dogodną sytuację ale jego strzał z głowy mija bramkę Hruszowca.W odpowiedzi Burdzy broni strzał Korbeckiego w sytuacji sam na sam.W 81'mamy wolnego z prawej strony pola karnego Zjednoczonych,do piłki dochodzi najlepszy na boisku Grzegorz Borowy ,który bezpośrednim strzałem na bramkę pokonuje Hruszowca,piłka ociera się od zewnętrznej części prawego słupka i wpada do brami.Wśród zebranych jaworzyńskich kibiców zapanowała wielka radość.Wydawało się ,że nasi zawodnicy dowiozą do końca wspaniały wynik 2:1 ale stało się inaczej.W 94' wolnego przed naszym polem karny mają miejscowy,którego pewnie wykonuje Krzysztof Goźdiejewski,który ustanawia wynik spotkania 2:2..Szkoda bo byliśmy blisko pokonania dotychczasowego lidera,ale i tak brawa należą się dla całego zespołu który włożył w ten mecz dużo serca i zaangażowania.

ZJEDNOCZENI ŻARÓW-KAROLINA JAWORZYNA ŚL.2:2(1:1)
bramki:1:0-4'Okarma,1:1-15'Borowy,1:2-81'Borowy z wolnego,2:2-90+4'Goźdiejewski z wolnego
ZJEDNOCZENI:Hruszowiec- Wojnowski(ż), Okarma, Drąg, Skrypak(78'Kołodziej), Ciupiński, Pietruszka(ż)(64'Zyl), Uszczyk(ż), Rudnik, Rudnik, Gożdiejewski, Korbecki(78'Jernutowski)
KAROLINA:Burdzy- Czykieta, Krzeczowski, Krupczak, M.Krawczyk,- Dąbrowski(85'Myśliński), Ptak(9o+3'Rutkowski), Sowa(70'Krzak), T.Krawczyk,- Ignatowicz(90+1 Bal), Borowy(88'Tymcik),
widzów:ok.400
sędzia główny:Paweł Rulański,asystenci:1.Marek Gerlach, 2.Paweł Zieliński-KS Kłodzko

autor: kloda33 2012-11-04 19:34:26

Profil kloda33 w Futbolowo Brawo panowie.szkoda tej drugiej bramki, byliście o klase lepsi. Widać,że zaczyna wam coraz lepiej wychodzić gra na wyjazdach,oby tak dalej.