Czy dalej jest potrzeba robienia relacji live z meczów seniorów

KAROLINA JAWORZYNA ŚL.-POGOŃ PIESZYCE 2:0(1:0)
bramki:1:0 34'Tymcik z głowy, 2:0 67'Borowy(Dąbrowski)
KAROLINA:Wojcieszek,- Czykieta(ż), Krzeczowski(46'Bal), Krupczak, M.Krawczyk,- Dąbrowski, Ptak(85'Kurzeja), Sowa, T.Krawczyk(85'Myśliński),- Borowy(91'Zielonka),
POGOŃ:Rzepski(ż),- Drążczyk, Pyć, Kołt, Głogowski, Wilczyński, Paszkowski, Stępień, Szuszwalak, Adamczyk, Grabarek oraz Matusiak
sędzia główny:Sylwester Mendel, asystenci:1.Kazimierz Słabowski, 2.Łukasz Krysa-KS Kłodzko
widzów ok.250

Długo się męczyła nasza drużyna  w dzisiejszym meczu aby uzyskać prowadzenie, nasi zawodnicy od początku spotkania przejmują inicjatywę na boisku mając kilka dogodnych sytuacji ale nie mogli tego zamienić na bramkę. Widać było brak na murawie naszego najlepszego strzelca Grzegorza Ignatowicza(pauza za 4 żółtą kartkę). Dopiero w 34' obejmujemy prowadzenie, obrońca gości Drążczyk wybija tak niefortunnie piłkę, że posyła ją wysoko zamiast przed pole karne a do opadającej piłki najwyżej wyskakuje Damian Tymcik ,który posyła piłę głową do bramki bronionej przez Rzepskiego. Pogoń mogła odpowiedzieć bramką już w 37' kiedy to po błędzie Wojcieszka piłki nie sięgnął na nasze szczęście Głogowski będąc na 5 metrze naszego pola karnego.
      Druga połowa zaczęła się tak jak pierwsza Karolina ma kolejne sytuację na zdobycie bramki ale i w tej połowie szwankuje skuteczność.W 60' powinniśmy prowadzić 2:0 tym razem strzale Ptaka Rzepski przenosi piłkę nad poprzeczką.W 64' ładna akcja prawą stroną Ptaka i Dąbrowskiego ale i tym razem ten pierwszy nie trafia do bramki.Bramka wisiała na włosku i wreszcie w 67' zdobywamy drugą bramkę, Dąbrowski wycofuje piłkę przed pole karne wprost pod nogi Grzegorza Borowego ,który posyła piłkę w lewy róg bramki Rogowskiego.W odpowiedzi Wojcieszek broni strzał Grabarka.Dwie minuty później na czystą pozycję z lewej strony wychodzi Ptak i jest nie przepisowo zatrzymany przed polem karnym Pogoni przez wychodzącego z bramki Rogowskiego za co sędzia Mędel pokazuje mu tylko żółtą kartkę.Pod koniec spotkania nie co mocniej zaatakowała Pogoń i dwukrotnie Stępień marnuje szanse na honorową bramkę.Cieszy kolejna wygrana ale styl w jakim przyszło zdobyć nam kolejne 3 pkt na pewno.Miejmy nadzieję że w następnym meczu będzie lepiej.

źródło:własne