Czy dalej jest potrzeba robienia relacji live z meczów seniorów

Aktualności

OS:Stopili Stal!

• autor: skorupiarz, 2013-05-02 11:43

Seniorzy Karoliny nadal nie pokonani na własnym stadionie,w środowe popołudnie pokonali sąsiada za miedzy świdnicką Stal 2:1.Był to mecz walki ,nik nikomu nie odpuszczał jak to w takich meczak bywa sędzia Rurański pokazał 7 żółtych kartek.Pierwsza połowa była nerwowa z obu stron,pierwszą sytuację na zdobycie gola miała Karolina w 6' ,piłka postrzale T.Krawczyka poszybowała nad poprzeczką Stali.Jeszcze lepszą sytuację marnuje Dąbrowski w 17' strzelając głową z bliskiej odleglości ale na miejscu był jednak bramkarz gości Kot.Stal w tej połowie miała praktycznie jedną sytuację bramkową i ją wykorzystała,w 40' lewą stroną pod końcową linię pobiegł Morawiec i mimo asysty naszego zawodnika zdołał wrzucić piłkę w naszą ,,16''.Piłka ląduje na głowie nie obstawionego Szymona Majcherczyka i mimo interwencji Wojcieszka piła przełamuje palce Mariusza i wpada do naszej bramki.Wynik 0:1 utrzymuje się do gwizdka sędziego.
      W drugiej połowie Karolina nie mając nic do stracenia ruszyła bardziej do ataku,szukając wyrównania.W 67'Sowa fauluje Tymcika z lewej strony boiska,sam poszkodowany wykonuje rzut wolny z odległosci ok.20 metrów.Wydawało się ,że to będzie wrzutka jednak piłki nikt nie sięga a ta wpada obok zaskoczonego Kota i mamy wyrównanie.Pięć minut później wychodzimy na prowadzenie,akcja prawą stroną Karoliny Dąbrowski podaje do Ignatowicza ,nasz najlepszy strzelec widząc wychodzącego Kota z bramki przeżuca piłkę nad nim  ta wpada do pustej bramki i prowadzimy 2:1.Pod koniec spotkania Charytanowicz strzela tuż obok prawego spojenia bramki Stali.Po zakończeniu meczu euforia zapoanowała na trybunach i wśród naszych zawodników.

KAROLINA JAWORZYNA ŚL.-STAL ŚWIDNICA 2:1(0:1)
0:1-40'Majcherczyk głową, 1:1-67'Tymcik,z wolnego, 2:1-72'Ignatowicz
Karolina:Wojcieszek, -Czykieta, Krzeczowski, Krupczak, M.Krawczyk(ż), -Dąbrowski, Tymcik(ż)(75'R.Charytanowicz), Kurzeja, T.Krawczyk, -Ignatowicz(ż)(87'Bal), Krzak(84'Wysota(ż))
Stal:Kot, -Dec(ż)(80'Oleksy), Salamon, Piotrowski(54'Dolecki), Sowa, Jędrasiewicz(ż), Knieciak(ż), Madziała(69'Czernicki), Krzan, Morawski, Majcherczyk,
sędzia główny:Rurański Paweł,asystenci:1-Kudryński Krzysztof, 2-Brzozowski Wojciech ks-Wałbrzych,widzów ok.250