OS:Skrzywdzeni przez sędziego!!!

• autor: skorupiarz, 2013-05-11 22:07

Mecz z liderem miał być wielkim widowiskiem, ale cały spektakl popsuł sędzia główny ,który pokazał naszym zawodnikom ,aż 3 czerwone kartki i gwizdał przeciwko naszej drużynie.Dopólki Karolina grała w całym składzie była lepszą drużyną na boisku i w 18'minucie mogła prowadzić 1:0,kiedy to postrzale za pola karnego T.Krawczyka piłka wyladowała na poprzeczce bramki gości.W odpowiedzi w 20' Mrozowski trafia w boczną siatkę naszej bramki.Dwie minuty później na stadionie zapanowała euforia gdy po wrzutce Dąbrowskiego Grzegorz Ignatowicz strzałem głową pokonuje bramkarza gości.Radość nie trwała jednak długo bo w 26' z boiska wylatuje Damian Tymcik,Szczawno ma rzut wolny w okolicy naszego pola karnego.Nasi zawodnicy ustawiają mur i nagle jeden zawodników gości pada na zięmię przed murem a sędzia główny pokazuje czerwoną kartkę Tymcikowi za rzekome uderzenie przeciwnika co bardzo zdiwiło naszego zawodnika.A więc nasi grają w 10 a mimo to do końca pierwszej połowy utrzymuje sie wynik 1:0 dla Karoliny.

Jeszcze na dobre nie zaczęła się druga połówa a Karolina traci drugiego zawodnika,Szczawno przeprowadza akcję prawą stroną,Patryk Krzeczowski interwenuje tak nie fortunnie ,że zachacza zawodnika MKS za co ujrzał żółtą kartkę a że była to już druga żółta kartka Patryk opuszcza plac gry.Nasza drużyna grająca w osłabieniu dzielnie się broni do 55'Wojcieszek łapie piłkę przed boczną linią naszego pola karnego i goście mają rzut wolny po którym Mrozowski doprowadza do wyrównania.Napór lidera przybiera na sile,zamykając nasz zespół na naszej połowie i w 70' mają rzut rożny z prawej strony po którym Niemczyk strzela gola głową.Nie załamuje to naszej drużyny,która stara się zmienić nie korzystny wynik.Po jednej z nielicznych akcji w tej części meczu Ignatowicz był bliski zdobycia bramki,ale nieste nie sięgnął piłki po idealnym podaniu Ptaka.W 89' mamy ostanią szansę na zdobycie bramki,kolejna akcja naszej drużyny po której w polu karnym podcinany jest Mateusz Ptak. Sędzia zamiast podyktować rzut karny stosuje przywilej korzyści, z tą decyzją nie może pogodzić się Grzegorz Ignatowicz ,który za chwilę ujrzał czerwoną kartkę a sędzia zakończył przedwcześnie mecz bo stwierdził że zostały naruszone jego dobra osobiste.Najprawdopodobniej będzie walkower dla MKS Szczawno co musi wyjaśnić wydział gier w Wałbrzychu.Ciekawostką jest fakt ,że ten sam sędzia,gwizdał nam w meczu z Trojanem w Lądku Zdroju i tam też sędziował przeciwko nam ,pokazując czerwoną kartkę Burdzemu co osłabiło nasz zespół i przegraliśmy 2:5.Brawo panie sędzio.

KAROLINA JAWORZYNA ŚLĄSKA-MKS SZCZAWNO ZDRÓJ 1:2(1:0)
1:0 22'Ignatowicz Grzegorz,głową(Dąbrowski),1:1-55'Mrozowski Tomasz,1:2-70'Niemczyk Kacper głową,
Karolina:Wojcieszek, -Czykieta, Charytanowicz(ż), Krzeczowski(ż,ż,cz 47'), M.Krawczyk, -Dąbrowski(74'Bal), Kurzeja(74'Myśliński), Tymcik(26'cz.k), T.Krawczyk, -Ignatowicz(90'cz.k)
MKS:Michno, -Pyda, Niemczyk, Nadzieja, Anias(ż)(65'Gromniak), Kula, Drąg, Szyszka(ż), Słapek, Mrozowski, Kulpa(ż)(22'Czechura)