Czy dalej jest potrzeba robienia relacji live z meczów seniorów

Aktualności

OS:Wzniśli sie na wyżyny!

• autor: skorupiarz, 2013-09-01 13:59

Nikt z kibiców obecnych na  stadionie Miejskim nie spodziewał się tak wysokiego i łatwego zwycięstwa seniorów Karoliny nad Piastem Nowa Ruda. Karolina od początku spotkania ruszyła do ataku i już w 4' cieszymy z bramki, po wrzutce z rogu z prawej strony Ptaka w pole karne Piasta do piłki doszedł Adam Myśliński ,który strzałem z głowy pakuje piłkę do siatki.W 18' sam na sam z Gaisińskim wychodzi Krzak , tym razem górą był bramkarz gości.10 minut później festiwal strzelecki rozpoczyna Grzegorz Ignatowicz ,najpierw w 29' wykorzystuje podanie Krzaka i po raz pierwszy wpisuje się na listę strzelców.Nie minęło dwie minuty a ,,Giena" po podaniu ze środka boiska podwyższa na 3:0.Najlepszy nasz strzelec mógł ustrzelić typowego hat tricka w 40' ale będąc sam na sam Gasińskim zamiast strzelać w światło bramki za kiwał się i stracił piłkę.W 42'Krzak decyduje się na strzał zza pola karnego, Gasiński nie opanował mocnego strzału ,piłka spada na 7 metr dopada ją Mateusz Ptak i posyła ją w kierunku bramki ta odbija się jeszcze od nogi Gasińskiego i ląduje w siatce.

Po zmianie stron pierwsi zaatkowali  goście, jednak piłka po strzale Kamińskiego przelatuje nad bramką Leletki w 46'.W odpowiedzi Krzak marnuje kolejne sam na sam z Gasińskim trzy minuty później.Za chwilę w 52' strzela Ignatowicz piłka jednak po interwencji Gasińskiego wychodzi na róg.Kolejne dwie akcje znów kończą się strzałami nad bramką gości,najpierw Szuba strzela na poprzeczką 55' a po strzale Pieniążka w 63' piłka mija lewe spojenie.Po naporze Karoliny dwa groźne strzały oddali gości na szczęście mocny strzał Kudryki(69') mija prawy słupek naszej bramki a za chwilę strzela Bolisęga(71') i Leletko musi przenieś piłkę nad poprzeczką.W 73'Grzegorz Ignatowicz zdobywa swoją trzecią bramkę w meczu a 8 w tym sezonie, wykorzystując podanie wzdłuż bramki Krzaka i pakuje piłkę w lewy róg noworudzkiej  bramki ustalając wynik spotkania 5:0 dla Karoliny.Piast ma jeszcze szanse na honorowego gola w 91' kiedy to piłka po strzale Kudryka ląduje na lewym spojeniu bramki Leletki

KAROLINA JAWORZYNA ŚL.-PIAST NOWA RUDA 5:0(4:0)
1:0-4'Myśliński głową(Ptak z rogu), 2:0-29'Ignatowicz(Krzak), 3:0-31'Ignatowicz, 4:0-42'Ptak(Krzak), 5:0-73'Ignatowicz(Krzak)
KAROLINA:Leletko, -Myśliński, Mojsa, Kurzeja, Krzykalski(44'Piotrowski), -Dąbrowski(46'Szuba), M.Krawczyk, Ptak(87'Tymcik), Krzak(Graca), Pieniążek(77'Reich), Ignatowicz
PIAST N.R:Gasiński, -Bolisęga, Chęciński, Cichacki(46'Osiecki), Czarnowski(80'Szczudłowski), Kamiński, Lis, Mika(75'Natkaniec), Osiecki, Stasiński(46'Kudryk), Ulatowski(15'Czechowicz),
sędzia główny:Przemysław Jankiewicz, asystenci:1-Andrzej Prugar, 2-Winicjusz Wróbel, KS Wałbrzych
widzów ok:300

GRAJĄ TEŻ DRUŻYNY Z NASZEJ GMINY:
kl.A-niedziela 1.09
VENUS NOWICE-UNIA JAROSZÓW  1:2(0:1) M.Charytanowicz
GROM WITKÓW-CZARNI WAMAG WAŁBRZYCH 6:1 2-Ł.Cegielski,Ł.Liszka, 1-Spłocharski, Bucki
ZDRÓJ JEDLINA ZDRÓJ-TĘCZA BOLESŁAWICE 4:0
kl.B-niedziela 1.09
LKS Piotrowice Świdnickie-LKS Marcinowice
5:2(2:1)3-K.Matura,1-P.Przeździęk,K.Przeździęk,-1 bramkę dla drużyny z Marcinowic zdobył były zawodnik Karoliny Mateusz Sienkiewicz