OS:Remis po niemrawej grze

• autor: skorupiarz, 2013-09-08 20:30

Seniorzy Karolina mimo niemrawej gry zdołali wywieź punkt z Kłodzka ,bowiem zremisowali z miejscową Nysą 1:1(1:1). Pierwsza połowa zdecydowanie dla Nysy, która stworzyła sobie więcej sytuacji do zdobycia bramki min. w 10' Tracz posyła piłkę nad lewym spojeniem bramki Leletki a trzy minuty później Konowalczyk strzela nad naszą poprzeczką. Napór Nysy narastał i w 23' gospodarze mogą cieszyć się z prowadzenia, Nysa ma wolnego z prawej strony,przerzucenie piłki na lewą stronę do Tracza Graca spóźnił się z interwencją i zawodnik miejscowych wrzuca w nasze 7metr gdzie wbiega nie obstawiony Oskar Jaśków i będąc w bliskiej odległości bramki Leletki pakuje piłkę do siatki.W odpowiedzi Ptak wrzuca wysoką piłkę w pole karne Nysy, bramkarz gospodarzy Niewęgłowski z trudem odbija piłkę przed siebie ale nie było nikogo z naszych żeby ją umieścić w bramce(25'). W 29' Tracz ponownie zagraża naszemu bramkarzowi tym razem jego strzał głową przechodzi nad poprzeczką.Pod koniec pierwszej połowy(41') z lewej strony boiska piłkę w pole karne Nysy do Ignatowicza wrzuca Ptak, Giena mimo interwencji obrońców i bramkarza pakuje piłkę płaskim strzałem w prawy róg bramki Niewęgłowskiego i zrobiło się 1:1.Gospodarz w ostatniej minucie zdobywają drugą bramkę ale sędzia główny odgwizdał na nasze szczęście spalonego.

Druga połowa bardziej wyrównana, już nie było tak groźnych sytuacji ze strony Nysy, z naszej strony strzałów na bramkę próbowali Mojsa(53'strzał nad poprzeczką),M.Krawczyk(66' za pola karnego wprost w ręce Niewęgłowskiego). W 66' piłka po strzale z prawej strony Dąbrowskiego ląduje w bramce Nysy po raz drugi tym razem sędzia dopatrzył się u nas spalonego więc nadal mamy 1:1.Nysa miała swoje sytuację bramkowe w 82' Wojtal strzela nad lewy spojeniem naszej bramki a chwilę później w 86'gospodarze po faulu Myślińskiego mają rzut wolny przed naszą ,,16". Na szczęście źle wykonali ten stały fragment gry i nasi zawodnicy zdołali wyjść z opresji.W  doliczonym czasie gry to my mamy szansę na wygranie meczu, najpierw Ignatowicz nie sięga piłki ,która leci wzdłuż bramki a za chwilę Dąbrowski nie trafia do bramki z bliskiej odległości.Po czym sędzia kończy mecz

5. KOLEJKA : MKS NYSA KŁODZKO - KAROLINA JAWORZYNA ŚLĄSKA 1:1 (1:1)
Bramki: 1:0 Oskar Jasków (23), 1:1 Grzegorz Ignatowicz (41).
Nysa: Niewęgłowski - Konowalczyk, Kulak, Adamczyk, Cebulski (79 Dędys), Stopa, Głasek, Pierzchalski (53 Bąk), Wojtal, Tracz , Jasków(ż).
Karolina:Leletko - Myśliński(ż), Mojsa, Kurzeja(78'Wirchniański), Krzykalski - Graca(46'Dąbrowski), Krawczyk, Ptak(84'Krzeczowski), Szuba(84'Rutkowski) - Pieniążek(ż)(61'Tymcik), Ignatowicz
Sędziowali: Kacper Hołojda jako główny oraz Andrzej Prugar i Marek Grzywacz jako asystenci (PPN Wałbrzych).

relacja video z meczu:http://www.youtube.com/watch?v=IpU0gqz15SE

zdjęcia z meczu:http://www.nysa.klodzko.pl/galeria/category/108-nysa-klodzko-karolina-jaworzyna-sl.html

źródło:własne/http://www.nysa.klodzko.pl

autor: fryzjer78 2013-09-09 07:40:45