LO:Zagrali na 6!

• autor: skorupiarz, 2013-09-21 22:31

Sobotni mecz szybko ułożył się dobrze dla seniorów Karoliny, już w 3' mogli prowadzić 1:0 ale strzał Ptaka cudem obronił Grubała.Za chwilę mamy rzut rożny, którego wykonawcą jest Mateusz Ptak wrzuca piłkę w pole karne Sparty ,Paweł Giza jest naciskany przez Ignatowicza i tak niefortunnie interweniuje że pakuje piłkę do własnej bramki.W 13' prowadzimy 2:0 Kurzeja wypuścił się pod pole karne Sparty i wypuścił na lewą stronę w uliczkę Mateusz Ptaka a ten nie ma kłopotów z pokonaniem Grubały. Karolina ciągle napiera i w 29' po odbiciu piłki ręką w polu karnym przez Starczynowskiego mamy rzut karny.Pewny egzekutorem ,,11" okazał się Marcin Krawczyk(2 trafienie z karnego w tym sezonie). Pierwszą groźną akcję Sparta przeprowadza w 37' kiedy to Bar wyszedł na czystą pozycję,na nasze szczęście jego strzał nie trafia do naszej bramki. W 39' zakotłowało się pod bramką Sparty,Ptak podaje do Ignatowicza a ten strzela lecz Gurbała broni ,dobija Dąbrowski z głowy piłka mija jednak prawy słupek bramki gości.Jeszcze w ostatniej akcji 1.połowy goście przeprowadzają kontrę, M.Świdziński strzela lecz futbolówka przelatują nad naszą poprzeczką.

Jeszcze dobrze nie rozpoczęła się druga połowa a Karolina prowadzi 4:0,z prawej strony mamy kolejny rzut rożny tym razem wrzuca M.Krawczyk , który precyzyjnie podaje do Grzegorza Ignatowicza a ten umieszcza piłkę w siatce bramki gości.Nie minęło cztery minuty a padła 5 bramka, Pieniążek pognał lewą stroną boiska i będąc w okolicach pola karnego gości, oddał strzał w kierunku bramki Sparty ta jednak zatrzymuje się przed bramką wodzie. Dopada ją jednak ,,Giena" i po raz 2 w tym meczu a 12 w tym sezonie trafia do siatki rywala.Na 6 bramkę musimy czekać do doliczonego czasu gry, w 90+1'kolejna akcja Karoliny tym razem nasz najlepszy strzelec ,,Giena"nie ma szczęścia i trafia w prawy słupek, piłka ląduje przed bramką Gurbały gdzie jest Adrian Krzykalski ,który ustala wynik spotkania na 6:0!

Po sobotnio/ niedzielnych meczach w których przegrała prowadząca trójka MAMY LIDERA!

KAROLINA JAWORZYNA Śl.-SPARTA ZIĘBICE 6:0(3:0)
bramki:1:0 4' Giza(z rogu Ptak samob), 2:0 13' Ptak(Kurzeja), 3:0 29' M.Krawczyk, karny(zagranie ręką Starczynowskiego), 4:0 51'Ignatowicz(M.Krawczyk z rogu), 5:0 55'Ignatowicz(Pieniążek), 6:0 90+1'Krzykalski(Ignatowicz)
KAROLINA:Leletko -Myśliński(77'Rutkowski), Mojsa, Kurzeja, Szuba, -Tymcik(71'Wirchniański), M.Krawczyk, Ptak, Pieniążek(65'Krzykalski(ż), -Ignatowicz, Dąbrowski(83'Graca),
SPARTA:Gurbała -Starczynowski, Korchan, Mazur, Jankowski,M.Świdziński, Michalski, Giza, Trepka, Ł.Świdziński(70'Kijak)