OS:Koszmar trwa nadal

• autor: skorupiarz, 2013-10-13 20:21

Trzecią porażkę z rzędu ponieśli seniorzy Karoliny przegrywając tym razem w Złotym Stoku z Unią 1:0(1:0) Po pierwszej połowie nasi seniorzy schodzili do szatni ze stratą 1 bramki, bramkę dla gospodarzy zdobył w 33'Jarosław Śleziak.Gospodarze przeprowadzili akcję prawą stroną boiska Ślezak wpada  w nasze pole karne i strzela w krotki róg bramki Leletki, Konrad interweniuje ale piłka zdołała wpaść do siatki i jak się później okazało była to zwycięska bramka.Wcześniej to nasz zespół ma szansę na bramkę Furmankiewicz wrzuca z wolnego w ,,16" Unii a Myśliński posyła głową piłkę tuż przy prawym słupku.Pod koniec 1 polowy mamy idealną sytuację na wyrównanie ,Ptak wychodzi sam na sam z Sadowskim i zamiast strzelić piłkę do bramki posyła ją wzdłuż linii bramkowej(42'). W odpowiedzi Cebula znalazł się oko w oko z Leletką tym razem nasz bramkarz zachował czyste konto.

Druga połowa zaczęła się od zmiany ustawienia  w Karolinie, do gry z przodu został przesunięty Pieniążek i mieliśmy grać dwoma napastnikami.Takie ustawienie przetrwało tylko 4 minuty bowiem w 49' drugą żółtą a zarazem czerwoną kartkę ujrzał Grzegorz Ignatowicz za faul na Czernym i musimy grać w osłabieniu.Nie załamało to jednak naszej drużyny, która zaczeła grać nieco śmielej  i coraz częściej gościła pod bramką Unii.W 68' wyskakujący do piłki w polu karny Unii Adam Myśliński został uderzony łokciem przez zawodnika miejscowych i z rozciętym łukiem brwiowym musiał opuścić boisko(w szpitalu założono mu trzy szwy). Szkoda że sędzia tego nie zauważył, bo za to powinna być czerwona kartka i rzut karny.W ostatnim kwadransie gry Leletko dwukrotnie ratuje nasz zespół od utraty kolejnych bramek w 72 i  86 minucie. Sędzia przedłuża mecz o 4' i Karolina zamknęła gospodarzy na ich połowie.Było to jednak bicie głową w mur bo gospodarze bronili się heroicznie i nie dając sobie wydrzeć zwycięstwa.

Była to 3 porażka z rzędu seniorów Karoliny,takie serii nie mieliśmy od czterech sezonów ,ostatnia czarna seria była w sezonie 2009/10 wówczas ponieśliśmy 5 porażek z rzędu od 13 do 17 kolejki.Oby ta seria się nie przedłużyła bo kolejne porażki zepchną naszą drużynę w strefę spadkową nad którą mamy już tylko 3pkt przewagi!!!!

UNIA ZŁOTY STOK-KAROLINA JAWORZYNA ŚL 1:0(1:0)
1:0 33'Jarosław Ślezak
UNIA:Sadowski -Śleziak, Markowski, Brysiak, Czerna, P.Krysiak, Cebula, Dujin, T.Krysiak, Brysiak, Bartoszek
KAROLINA:Leletko -Myśliński(64'Tymcik), Mojsa, Kurzeja(77'Bal), Szuba, -Reich(46'Krzykalski), Furmankiewicz, Ptak, Rutkowski(46'Wirchniański), Pieniążek, -Ignatowicz(49'ż,ż,cz)