OS:Wojcieszek bohaterm

• autor: skorupiarz, 2013-11-17 17:17

Początek meczu należał do naszego zespołu, który szybko opanował sytuację na boisku i kilkoma podaniami przemieszczał się pod bramkę gości.W 14' mamy pierwszą szanse na zdobycie bramki ale po akcji Ptak- Pieniążek piłka nie znalazł drogi do bramki.Po 20' Trojan nieco przyspieszył i zdobył bramkę ale na nasze szczęście sędzia asystent dopatrzył się spalonego kiedy Wojcieszek przepuszcza piłkę między nogami.Minutę później znów kotłuje się pod naszą bramką ale i tym razem nasi obrońcy wychodzą obronną ręką. W odpowiedzi w 25' Bajrak paruje strzał z głowy Ignatowicza na róg .Do końca pierwszej połowy żadnej z drużyn nie udało się umieścić piłkę w siatce.

Druga połowa zaczęła się podobnie jak pierwsza z tym ,że piłka trafia do bramki gości Ignatowicz dostał podanie od Ptaka i pakuje ją do siatki a że był na minimalnym spalony sędzia nie uznał bramki.W 53'Karolina obejmuje prowadzenie,Ptak wykonuje rzut wolny przed ,,16"Trojana piłka zmierza po ziemi w kierunku bramki gości ,trąca ją jeszcze Grzegorz Ignatowicz co zmyliło Bajraka i piłka ląduje w prawym rogu co uszczęśliwiło naszych zawodników i zebranych na stadionie.Dwie minuty później mogło paść wyrównanie bardo dobrze spisujący się w tym spotkaniu Wojcieszek broni instynktownie strzał z głowy Stępnia.W 72' powinno być 2:0,Ignatowicz znalazł się przed bramką Trojana i zamiast posłać piłkę nad leżącym już Bajrakiem trafia w prost jego ręce.Lądek za wszelką cenne chciał odrobić straty i dwukrotnie zagroził naszej bramce i tym razem fenomenalnie broni Wojcieszek.Najpierw broni strzał Marcina Poświstajło w 75', dziewięć minut później mocny strzał po ziemi Urbana.Sędzia Jankiewicz przedłuża mecz o 4' Trojan chce odrobić straty ale sam się dobił w 90+3'kiedy to Ptak posyła piłkę z lewej strony wzdłuż bramki gości a Urban tak nie fortunnie wybija piłkę, że pakuje ją do własnej bramki i możemy się cieszyć ze zwycięstwa.

KAROLINA JAWORZYNA ŚLĄSKA.-TROJAN LĄDEK ZDRÓJ 2:0(0:0)
bramki:1-0 56'Ignatowicz(Ptak),2-0 90+3'Urban samob.(Ptak)
Karolina:Wojcieszek,-Szuba, Krzeczowski, Mojsa(86'Reich), M.Krawczyk, -Krzykalski(46'Rutkowski,80'Tymcik), Kurzeja(ż), Ptak, Furmankiewicz, Pieniążek(86'Wirchniański), Ignatowicz,
Lądek:Bajrak, -Sadliński(37'Sałdycz), Tomkiewicz, Urban, Raczkowski, A.Rakoczy(K.Rakoczy), Skowron, Jasiówka(Dąbrowski), Mar.Poświstajło, Mat.Poświstajło, Stępień,
sędziowali: jako główny-Przemysław Jankiewicz i jako asystenci:1-Krzysztof Sulima, 2-Winicjusz Wróbel,KS Wałbrzych.

galeria z meczu:http://jaworzynka.info/galerie/mks-karolina-trojan-ladek-zdroj-16-11-2013-r

źródło:własne/http://jaworzynka.info