OS:Remis sprawiedliwy

• autor: skorupiarz, 2014-03-23 19:01

Wynikiem 0:0 zakończył się mecz seniorów Karoliny w Kamieńcu Ząbkowickim z tamtejszym Zamkiem.Na ciężkim boisku przy ciągle padającym deszczu trudno było oczekiwać pięknej gry za to była walka przez całe spotkanie o zwycięstwie mogła zdecydować jedna przypadkowa akcja.Zamkowi nie pomogły wzmocnienia z Brazylii ale mimo to w pierwszej połowie miejscowi mieli więcej do powiedzenia i mogli dwukrotnie objąć prowadzenie w 11' Burdzy broni strzał z głowy Pawia a w 26' nie dał się zaskoczyć Buczyńskiemu broniąc jego strzał nogą gdy wybiegał w nasz pole karne.Karolina w tej części spotkania miała idealną sytuację na objęcie prowadzenia w tym meczu kiedy to prawą stroną pobiegł Radosław Piech i będąc sam na sam z bramkarzem Zamka nie zdołał umieścić piłki w siatce tylko trafił w wychodzącego Sadowskiego.

Drugą połowę Zamek rozpoczął od kolejnej zmarnowanej sytuacji, w 56' miejscowi wykonują rzut wolny przed naszym polem karnym na szczęście piłka po strzale Sienkiewicza ląduje na poprzeczce bramki Burdzego.W odpowiedzi strzał z bliskiej odległości Mojsy broni obrońca z Kamieńca  w 58'. Jeszcze lepszą sytuację na zdobycie bramki marnuje w 67'Ignatowicz kiedy wychodzi sam na sam z Sadowskim i zamiast umieścić piłkę w siatce posyła ją tuż przy prawym słupku.Kolejną okazję na zdobycie bramki dla Karoliny ma trener Mojsa, w 84' wykonuje rzut wolny z lewej strony boiska ,piłkę lecącą w prawe okienko bramki Zamka kapitalnie broni Sadowski.Zamek mógł dobić Karolinę w 90+2' akcja dwóch Brazylijczyków z prawej strony zacentrował Crus wprost na głowę Radke-Silwy a ten uderzył na naszą bramkę na miejscu jest jednak Burdzy,który pewnie broni i ostatecznie mecz kończy się remisem 0:0.

Dzięki panowie za walkę widzę że po wynikach ostatniej kolej zapowiada się twarda walka o utrzymanie,żeby ta walka była w każdym meczu a będzie dobrze.

Korzystając z okazji chciałbym przywitać w naszym klubie nowych zawodników Radka Piecha,Jana Gałkę oraz Ireneusza Chrzanowskiego i życzyć im wielu emocji i przeżyć i godnego reprezentowania naszych biało-niebieskich barw.

ZAMEK KAMIENIEC ZĄBKOWICKI - KAROLINA JAWORZYNA ŚLĄSKA 0:0

Zamek:Sadowski - Mandziuk, Pietrzak, Szymczak, Zapotoczny - Deryło(74'Burczak), Rychter, Wójcik, Zabrzeński(65'Cruz) - Buczyński(46'Sienkiewicz), Paw(63'Radke-Sylva)

Karolina:Burdzy - Krzykalski, Mojsa, Krzeczowski, Chrzanowski, Krawczyk - Piech(57'Furmankiewicz), Ptak, Tymcik(85'Gałka), Pieniążek(46'Kurzeja) - Ignatowicz

żółte kartki:Szymczak(Zamek)orza Kurzeja(Karolina)