OS:Szczęśliwe zwycięstwo

• autor: skorupiarz, 2014-05-02 17:27

Dość szczęśliwe zwycięstwo odnieśli seniorzy Karoliny z Piławianką Piława Górna wygrywając 3:1, bo z przebiegu gry to goście mieli więcej stu procentowych sytuacji na zdobycie bramki ale na szczęście nasi przeciwnicy mieli rozregulowane celowniki w tym dniu.Na duże brawa zasługuje nasz bramkarz Konrad Leletko, który nie jednokrotnie ratował nasz zespół przed utratą brami wyręczając tym samym naszą obronę.Mecz był dla obu drużyn bardzo ważny co było widać na boisku, było nerwowo z obu stron sędzia pokazał 8 kartek w tym 3 czerwone. Prowadzenie dla Karoliny uzyskał Radosław Piech strzałem głową w 30' ,wykorzystując wrzutkę z lewej strony Krzykalskiego. Goście szybko wyrównują kiedy to w 37' Michał Sienicki pakuje piłkę w prawe okienko naszej bramki.Na drugą bramkę czekamy do 63' wówczas Grzegorz Ignatowicz wykorzystując błąd bramkarza gości,który wypuścił piłkę z rąk pakuje futbolówkę do bramki.Wynik ustali w 74'Mateusz Ptak który otrzymał idealne podanie od Grzegorza Ignatowicza  i strzałem w prawy róg bramki pokonuje bramkarza gości.Po tej bramce zrobiło się jeszcze bardziej gorąco na boisku sędzia wyrzuca dwóch obrońców gości w 79 i 84' za ostre faule na naszych zawodnikach(min. na Damianie Tymciku ,który został odwieziony do szpitala ,,R", na szczęście Damiana diagnoza w szpitalu nie wykazała poważnego urazu nogi) i w 87'po kolejnym faulu drugą żółtą a zarazem czerwoną kartkę ujrzał Adam Myśliński.W tym meczu sprawdziło się przysłowie ,,że nie wykorzystane sytuacje się mszczą" na korzyść Karoliny do ,której w tym meczu uśmiechnęło się szczęście.

Przed meczem zawodnicy MKS Karolina wręczyli Burmistrzowi Jaworzyny Śląskiej Panu Grzegorzowi Grzegorzewiczowi, w podziękowaniu za jego zaangażowanie oraz składając najserdeczniejsze życzenia z okazji obchodzonych w tym dniu urodzin, najnowszą wersje trykotu pierwszej drużyny z nadrukowanym nazwiskiem oraz numerem 12, jako dwunastego zawodnika. Jak się później okazało do prezentu zawodnicy dołożyli zwycięstwo z Piławianką, które również zadedykowali Burmistrzowi.

KAROLINA JAWORZYNA ŚLĄSKA - PIŁAWIANKA PIŁAWA GÓRNA 3:1(1:1)
bramki:1:0-30'Piech(Krzykalski) głową, 1:1-37'Sienicki, 2:1-63'Ignatowicz, 3:1-74'Ptak(Ignatowicz)

Karolina: Leletko – Mojsa(70'Borys), Krzeczowski, Kurzeja, Krawczyk M. – Myśliński, Tymcik D.(82'Kusio), Ptak, Krzykalski(89'Wirchniański) – Piech(85'Gałka), Ignatowicz

galeria z meczu Sylwestra Bartczaka:http://jaworzynka.info/galerie/mks-karolina-pilawianka-pilawa-gorna-01-05-2014-r