Czy dalej jest potrzeba robienia relacji live z meczów seniorów

Aktualności

Pogrom w Świebodzicach

• autor: skorupiarz, 2009-05-31 20:06
Piłkarze Karoliny doznali porażki w Świebodzicach przegrywając  z rezerwami Victorii aż 0:5.Przy anormalnych warunkach szczególnie w pierwszej połowie ciągłe obfite opady deszczu nie dały pograć piłkarzom,piłka często stawała w kałużach deszczu.Do ciężkich warunków lepiej dostosowali się gospodarze którzy mieli więcej szczęścia i to oni zdobywali bramki.Pierwszą bramkę zdobyli już  3 minucie po błędzie naszej obrony.W 10 minucie Krawczyk trafia do bramki ale przy strzale Tomka sędzia dopatruje się spalonego.W 41 minucie Victoria wykonuje rzut rożny piłka zostaje wrzucona w nasze pole karne Solarski interweniuje tak nie fortunnie że wbija sobie samobója.Dwie minuty później było już 3:0 , Gzara zdobywa bramkę strzelając w same okienko z wolnego z za pola karnego.
  Jeszcze dobrze nie rozpoczęła się druga połowa a było już 0:4 po kolejnym błędzie  naszej obrony.Po tej bramce trener Tymcik(Trener Kowalski wyjechał na kilka dni do Włoch) dokonał kilka zmian które nie przyniosły większych zmian w grze(chyba że w bramce),nasi  piłkarze starali się jak mogli stwarzając sobie dogodne sytuacje ale co z tego, na drodze do bramki stawały kałuże które zatrzymywały piłkę.Jeszcze w 89 minucie Vitoria  zdobyła 5 bramkę po strzale Bodio ustalając wynik spotkania.
    Na brawa zasługuje nasz Klub kibica który przez cały mecz dopingowali głośno nasz zespól nie zważając na warunki pogodowe.

VICTORIA II ŚWIEBODZICE-KAROLINA JAWORZYNA 5:0 (3:0)
1:0-Pluta 3min.
2:0-Solarski samob.41min.
3:0-Gaza z wolnego 43min.
4:0-Stoma 49 min.
5:0 -Bodio 89min.

VICTORIA II-Kącki-Broszczak, Gzara(60min.Mosór),Bodio,Satyła P.,Rochatka,Pryka,Liszka(46min.Waligóski),Stoma,Dela(65min.Wojdat),Pluta(75min.Bałut)

KAROLINA-Solarski(56min.Pacioch)-Krzeczowski Ł.(56min.Mamcarz),Krzeczowski P,Majewski,Kwiatkowski-
Myśliński,Sienkiewicz(56min.Skupniewicz),Tymcik D.,(46min.Jarząb),Krawczyk-Ptak,Borowy

• Komentarzy [49]
  • czytano: [1034]

autor: ~adi 2009-05-31 20:45:09

avatar Admin niech lepiej pisze newsy ze słownikiem :) trochę dużo błędów, trochę się czepiam, ale to brzydko wygląda

autor: ~"M.K.S" 2009-06-01 14:23:35

avatar Wynik nie najciekawszy, ale nie ma co sie załamywać, warunki były jak na basenie, a drużyna młoda. Głowy do góry. Kibice poraz kolejny pokazali pełny profesjonalizm. Brawa dla nich i chwała im za to. Mam nadzieję, że z Sudetami powalczymy o punkty. Nikt przecież nie dostanie awansu za darmo. MKS!!!

autor: ~anonim 2009-06-01 14:38:53

avatar Gramy w basenie... O ku.... gramy w basenie :D

autor: ~anonim 2009-06-01 14:59:53

autor: ~cxcxcx 2009-06-01 15:01:40

autor: ~a 2009-06-01 15:46:59

avatar Mam jednak nadzieje że łatwo skóry nie sprzedacie sudetom po mimo takiej porażki

autor: ~Boro 2009-06-01 17:20:51

avatar Napewno nie odpuścimy... Meczyk na żyle :-) a to co było w niedziele to komedia , pośmialiśmy się razem z zawodnikami ze Świebodzic a że wygrali to brawa dla nich :P

autor: ~NWOK 2009-06-01 18:38:21

avatar Brawa dla chlopakow z Klubu Kibica. Pamietam czasy jak z chlopakami z Jaworzyny pilo sie na stadionie w Świebodzicach, wspolne wyjazdy na Polonie do Świdnicy, co to byly za czasy...........Pozdro od Kibicow Victorii

autor: ~skorupiarz 2009-06-01 22:31:32

avatar Na stronie nwokmksvictoriaswiebodzice.tnb.pl zdjęcia i dwa mini filmiki z meczu szkoda że słabej jakości

autor: ~loko 2009-06-01 22:48:08

avatar Teraz panowie pełne zaangażowanie z Sudetami.... Pokażmy tym wszystkim wałbrzyskim sprzedawczykom, że w JAWORZYNIE potrafimy grać w piłkę i tanio skóry nie sprzedamy ;D Sudety jak chcą awansować, najpierw będą musiały nas pokonać... do boju panowie!!!!

autor: ~mkS 2009-06-01 23:41:05

avatar Proste!!!

autor: ~Sudety 2009-06-02 12:14:31

avatar SUDETOM to możecie skoczyć !!!!!!!!! Znowu wyłapiecie 7 sztuk i tyle będzie z waszego nakręcania !!!!!!!SUDETY MISTRZEM !!!!!!

autor: ~chory:D 2009-06-02 12:17:50

avatar jutro recepta, TRENERZE jutro recepta:D:D:D Oby z Sudetami była lepsza pogoda bo nam się konfeti do parasoli przyklejało:D

autor: ~jabol 2009-06-02 12:54:43

avatar W środę jedziemy z Juventurem a w niedzielę z wami KAROLINKI !!!!! okręgówka w DZIEĆMOROWICACH !!!!!!

autor: ~cxcxcx 2009-06-02 13:17:14

avatar Zobaczymy na boisku po co teeraz cwaniakowac ? ;]

autor: ~a 2009-06-02 13:21:15

avatar dajecie się tak obrażać burakom z kartofliska z dziećmiorowic udowodnijcie im że karolina potrafi grać w piłkę chyba że nie macie jaj!!!

autor: ~anonim 2009-06-02 13:22:15

avatar Chyba Stok narciarski a nie okregowka

autor: ~a 2009-06-02 13:24:03

avatar  z juventurem nie bądzcie tacy pewni że wygracie też mają szanse awansować i raczej nie dadzą wam wygrać w środę na tym waszym kartoflisku!!!

autor: ~cxcxcx 2009-06-02 13:26:52

avatar Zagramy na żyle i pokażemy ze umiemy grac.Mamy młodziutką drużyne ale i tak potrafimy stawic opor

autor: ~A 2009-06-02 13:28:20

avatar ile meczy dostał Grzegorz Ignatowicz?

autor: ~cxcxcx 2009-06-02 13:35:48

avatar   z tego co wiem to 10 ;/

autor: ~jabol 2009-06-02 14:19:43

avatar

Najwyrzej w żyłę możecie sobie dać z rozpaczy po meczu.

autor: ~kibic 2009-06-02 14:21:54

avatar Ej jabol wypierdalaj na strone swojego "klubiku", a nie tu siejesz zamęt pederasto.  OOOO sory zapomniałem, nie macie strony, bo do waszej zapyziałej dziury internet nie dociera.

autor: ~a 2009-06-02 14:33:39

avatar zobaczymy czy jutro po meczu będzie miał taki humor jak zgubią punkty buraki z kartofliska z dziećmiorowic!!!

autor: ~Nwok 2009-06-02 14:54:29

avatar Admin masz priv na stronie NWOK 1989. Pozdro

autor: ~Najt 2009-06-02 15:01:47

avatar Skoczyć to możecie na swoim stoku :-) Bez napinki panowie ... boisko pokaże co Sudety grają...

autor: ~zawodnik ;) 2009-06-02 15:04:14

avatar Już zobaczysz CWELU z Dziećmorowic jak się w niedzielę nakręcimy!!!!! Myślisz że jak Wam cały Wałbrzych sprzedaje mecze to fajni jesteście???? Zresztą co ja bede mówił, przekonasz się w niedzielę na boiskuuu... prędzej zesracie się niż wywieziecie z Jaworzyny komplet punktów ;)

autor: ~KA 2009-06-02 15:26:15

avatar Z Zarowem wieczna kosa ale juz lepiej jak Oni awansuja  niz spoldzielnia oferm i sprzedawczykow.

autor: ~a 2009-06-02 17:12:23

avatar uwaga na łysego to szczypkowski on im robi gre !!!

autor: ~ar 2009-06-02 17:13:45

avatar to taka ciota z kartofliska z dziecmiorowic!!!

autor: ~kibic 2009-06-02 19:27:37

avatar Zdrętwieją jak zobaczą nasz doping:) Mamy to co mieliśmy plus dodatkowo bęben i 2 trąbki i może uda się skołować racę to zobaczą co to znaczy doping:P

autor: ~a 2009-06-02 19:51:30

avatar zagrajmy tak jak z żarowem gramy u siebie możemy im urwać punkty!!!!

autor: ~góral 2009-06-02 22:07:17

avatar super fani    bębenek , piszczałki i kapiszony hahaha!!!!!      ;      &nb sp;      & nbsp;       ;    będzie odpust     &nbs p;      &n bsp;       wróćcie do piaskownicy

autor: ~kibic 2009-06-03 07:18:42

avatar Góral mów co chcesz, ale jakoś na waszych meczach nawet takich kibiców nie ma, bo kto by przychodził na to wasze kartoflisko, chyba, że co najwyżej pozbierać kartofle.

autor: ~Boro 2009-06-03 07:50:20

avatar Napinka :D

autor: ~zawodnik ;) 2009-06-03 10:23:43

avatar Spokojnie panowie, załatwimy ich już w niedzielę na boisku i na długo wybijemy im Okręgówkę z tych kartoflanych głów ;D

autor: ~mks 2009-06-03 10:59:06

avatar MKS MKS MKS!!! AeeeOOO

autor: ~góral 2009-06-03 12:45:40

avatar ŁUBU-DUBU  ŁUBU-DUBU NIECH NAM ZYJE PREZES NASZEGO KLUBU.!!!!!!!!!!NIECH PAN NIE CZYTA TYCH BREDNI NA TEMAT NASZYCH SUDETÓW  OKRĘGÓWKA NASZA!!!!!!

autor: ~fanka 2009-06-03 14:20:57

avatar Delikatnie mowiac wymiotowac sie chce na te wasze docinki na temat Sudetow!!!!!!!!!!! Kartoflisko to moze wy macie barany!!!!!!!!!!!!! A szczepkowski nie jest lysy zle informacje. hahahahahah jak dzieci z piaskownicy. Awansuje lepsza druzyna!!!

autor: ~kibic 2009-06-03 16:06:00

avatar Sory zapomniałem wy macie stok narciarski zamiast boiska :)

autor: ~MC 2009-06-03 19:04:22

avatar Hhaha chyba za słabo wiało i śnieg stopniał :-) Sudety-Juventus 1-2 hahahahaha ciekawe co teraz napiszecie :D

autor: ~czarny 2009-06-03 20:41:40

avatar

I jast git nasz MKS rozdaje bilety do A klasy .Teraz  buraki z Dziećmorowic ,potem  spacer,i kończymy z zespołem złozonym prawie z samych ......... .KTO WIĘC WEJDZIE ŻARÓW -odwieczny rywal- CZY WAŁBRZYSKA MILICJA?! pozdrowienia dla kumatych

autor: ~hha 2009-06-03 23:14:37

avatar ale cisza teraz... nikt z Kartofliska nie nadaje :D:D:D:D

autor: ~guru 2009-06-03 23:21:59

avatar zobaczycie jacy są kibice!!! Będziecie mieli trąbki... czekaj no... :D zobaczysz

autor: ~ktoś 2009-06-04 07:29:00

avatar nie ma co się rozpisywać z burakami tylko zmazać plamę  z tamtej rundy

autor: ~wiedzacy 2009-06-04 07:50:47

avatar Ciężko będzie wygrać mecz z Sudetami... W niedziele prawdopodobnie nie zagrają Kwiatkowski,Krawczyk.Krzeczowski,Sienkie wicz,Tymcik,Jarzab, Skupniewicz ale to jeszcze nic pewnego

autor: ~"M.K.S" 2009-06-04 08:09:56

avatar No Sudety po porażce z Juventurem znacznie obniżyły szanse awansu do klasy "O". Żarów jest teraz na dobrej drodze i wszystko zależy od nich. Ciekaw jestem tylko co na to Juventur, czy oni grają o awans?!?! P.S. Proszę o kulturalne wpisy na stronie, po co te wyzwiska?? To tylko piłka, niech zawsze wygra lepszy!!!

autor: ~Wysota 2009-06-04 11:38:18

avatar To po co jakis burak wchodzi i wyzywa ??? Nie dziwie sie ze tak wszyscy reagują :) Jest cwany tuu to zobaczymy jaki bd cwany na boisku :)

autor: ~Awansierek 2009-06-05 07:31:35

avatar teraz w niedziele pokazmy ze naprawde w przyszłym sezonie z kilkoma wzmocnieniami walczymy o awans. W niedziele 3 pkt a jeszcze lepiej 9 pkt do końca:)))

Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.