Czy dalej jest potrzeba robienia relacji live z meczów seniorów

Aktualności

Zwycięstwo w Bystrzycy na początek

• autor: skorupiarz, 2009-08-16 20:15
Od zwycięstwa 1:0 z LKS  Bystrzyca rozpoczęła  nowy sezon drużyna seniorów MKS Karolina.
Przez pierwsze 20 minut obydwie drużyny raziły słabą grą na boisku,żadna z drużyn nie mogła przeprowadzić akcję ,która mogłaby przynieś bramkę.Dopiero w 26 minucie gospodarze oddali pierwszy  groźny strzał na bramkę Karoliny ale pewnie piłkę złapał powracający z wypożyczenia z Żarowa Leletko.W 29 minucie Krzeczowski Łukasz fauluje przed linią pola karnego Niedziałkowskiego na szczęście gospodarze oddali strzał obok bramki.Dwie minuty później ponownie w okolicy naszego pola karnego szarżuje Niedziałkowski oddając strzał nad bramką Karoliny.W rewanżu Łukasz Krzeczowski w 38 minucie strzela za pola karnego  na bramkę Bystrzycy  a interweniujący Markowski przenosi futbolówkę nad poprzeczką.Pod koniec pierwszej połowy gospodarze podkręcili tempo czego efektem były dwie groźne akcje Knapika przy pierwszej Leletko ponownie pewnie broni a przy drugiej zamiast zdobyć bramkę trafia w słupek z odległości dwóch metrów............
 Jeszcze na dobre nie rozpoczęła się druga połowa a Karolina prowadziła 1:0 W 50minucie Borowy wypuszcza w uliczkę Krawczyka a ten będąc sam na sam z Markowskim posyła mu piłkę między nogami.W 66 minucie Leletko popisuje się piękną paradą parując piłkę na róg.W 71 minucie  mogło być 2:0 dla Karoliny.Borowy pociągnął lewą stroną piłkę następnie długim podaniem przerzuca ją na prawą stronę w okolicę pola karnego.Do piłki dochodzi Ptak , oddaje strzał w krotki róg i trafia w słupek a piłka ociera się jeszcze od Markowskiego i wychodzi na róg.
 Do końca spotkania wynik nie uległ już zmianie choć LKS chciał odrobić stratę ale nie mogli sobie poradzić z naszą obroną która skutecznie rozbijała  ataki gospodarzy.
 Na duże brawa zasłużył Kondrat Leletko który pewnie bronił naszą bramkę jak również Krzyśkowi Mamcarzowi Oraz Kamilowi Ratajczakowi a brawa należą się również dla całego zespołu za 3 punkty