Czy dalej jest potrzeba robienia relacji live z meczów seniorów

Aktualności

Wysoka porażka Dziećmiorowicach...

• autor: skorupiarz, 2009-08-24 07:37

Niestety w dniu wczorajszym nasza drużyna uległa znacznie drużynie Dziećmiorowic 1:7(1:6). Większość bramek tracąc w pierwszej części spotkania. Jedyną bramkę dla naszej drużyny zdobył Mateusz Sienkiewicz w 10 minucie spotkania, w 60 minucie spotkania Mateusz w starciu z zawodnikiem gospodarzy zostaje zniesiony z boiska a nastepnie zabrany do szpitala na przeswietlenie, po przeswietleniu lekarz u Mateusza stwierdza obitą łękotke i wsadza mu noge w gips na dwa tygodnie. Od 60 minuty nasza drużyna zmuszona jest grać w 10 ponieważ wszystkie zmiany zostaja wykorzystane w przerwie, mimo gry przewadze gospodarzą udaje sie strzelić tylko jedną bramkę. Mateuszowi życzymy szybkiego powrotu do zdrowia ,a drużynie kompletu punktów kolejnym meczu!

autor: ~MKS 2009-08-24 20:46:25

avatar najważniejsze nie zrażać się. Macie potencjał Panowie. Okręgówka i tak będzie Nasza MKS

autor: ~>>>>> 2009-08-24 22:40:09

avatar okregowka to moze nie ale miejsce pierwszej 5  to moze byc, porazki sie zdazaja, zycze powodzenia moze okregowka bedzie mamy dobry sklad wiec nie mowmy hop

autor: ~a 2009-08-25 09:07:24

avatar raczej nie w tym sezonie okręgówka

autor: ~Kibicek 2009-08-25 10:11:56

avatar Więcej wiary Panowie, czy jedna porażka powinna Was znięchęcić? Nie poszło teraz pójdzie następnym razem. Najważniejsze wyznaczyć sobie cel i próbować go osiągnąć, czy się uda to inna sprawa. Ale najważniejsze wytrwale i za wszelką cenę dążyć do jego osiągnięcia. A tak a propos Przed rozpoczęciem sezonu Skalnik miał być murowanym faworytem i co ? 1 pkt w dwóch meczach. W zeszłym sezonie juwentur też rozpoczął beznadziejnie i dali radę awansować. Stawka w tym roku jest wyrównana, po dwóch meczach jedynie reoztoka ma komplet zwycięstw. Grajcie dla siebie, dla nas- kibiców, a jak będzie gra i dobra atmosfera to i awans przyjdzie!

autor: ~xxx 2009-08-25 10:51:36

avatar i o to chodzi !

autor: ~MKS 2009-08-25 14:19:15

avatar W pełni zgadzam się z kibickiem. W zeszłym sezonie w końcówce pokazaliście, że potraficie grać- mecze z Jaroszowem, Dziećmorowicami, Juwenturem, czy nawet przegranym meczem z Żarowem pokazaliście chłopaki, że macie potencjał. Więcej koncentracji i będzie lux. A wiosna i tak będzie nasza.

autor: ~a 2009-08-26 17:12:48

avatar o awansie to zapomnijcie takie baty w Dziećmiorowicach mało kto tyle przegrywa

autor: ~bosonogi 2009-08-26 18:27:29

avatar Ja myślę, że należy poczekać około 10 kolejek, aby ostatecznie stwierdzić na co stać nasz zespół w tym sezonie i postawić mu wtedy realny cel. Może być nim np. miejsce w piątce, może w trójce a może i okręgówka. Ale nie zdziwmy się zbytnio jeśli okaże się nagle że walczymy o 10. miejsce bo nie mamy sił i umiejętności. "Burdel" jaki ostatnio panował na boisku aż mnie przeraził. I powiem - jeśli nasza gra się nie poprawi będziemy bili się o doły tabeli zamiast walczyć w czubie. pozdro

autor: ~MKS 2009-08-27 07:40:29

avatar Jaki awans !!!!!!!!!!!!!!  żadna drużyna aspirująca do awansu nie dostaje tyle w dupe . Środek tabeli to w tym sezonie szczyt możliwości naszej ekipy , a kłopoty zaczną się jak do rozgrywek przystąpią juniorzy. Pozdrawiam

autor: ~MKS 2009-08-27 11:08:57

avatar Nie da się awansować przegrywając tak wysoko, to nawet nie jest wpadka tylko brak umiejętności i przygotowania ;)

autor: ~bosonogi 2009-08-27 12:08:32

avatar "...a kłopoty zaczną się jak do rozgrywek przystąpią juniorzy." słuszne słowa MKS! Trzeba chyba podjąć decyzję, która drużyna jest w klubie ważniejsza. Czy są nimi juniorzy czy seniorzy na których wykładane są większe pieniądze. Problemu by nie było jeśli nasi juniorzy nie osiągnęliby takiego poziomu, który reprezentują nasi seniorzy. Oczywiście są to tylko nieliczni - Tymcik, Sowa czy Jarząb. Braki będą odczuwalne... I ja to mówię już w tym momencie, naznaczony doświadczeniami z poprzednich sezonów.

autor: ~>>>>> 2009-08-27 13:05:09

avatar najlepiej jakby utrzymaliby się juniorzy w okręgowce, ponieważ granie 30 meczów w sezonie z wymagającymi rywalami zaprocentowałoby w przyszłości, sory ale granie w terenówce 14 meczy na sezon z wioskami to nic nie daje.

autor: ~Piotr N. 2009-08-27 17:52:20

avatar Ludzie , trzeba patrzeć czasowo , nie ma kasy nie ma grania , sam Burmistrz nie pociągnie tego klubu ( jeszcze w dobie kryzysu , gdy nawet Porcelana w znacznie mniejszym stopniu zwiększa kasę Miasta) . Nie będzie czym zachęcić ludzi , przecież po pracy np. 10h zawodnikowi ciężko się zmotywować do treningu... a bez treningów można sobie grać w B klasie lub o 8-10 miejsce w A klasie . A zważając jeszcze na podejście co niektórych że zagram 15 minut czy nawet wcale to tak unoszą swój honor , że już się nie pokazuje no to o czym my rozmawiamy . Szkoda tylko tych piłkarzy którym zależy no ale nic może tak jak Giena kiedyś przejdą do wyższej klasy rozgrywkowej... Z piłkarskim pozdrowieniem

autor: ~xxx 2009-08-28 09:09:18

avatar Kto tu mowi o Jarząbie. Ł jak on  byl raz na treningu seniorow i to przed wyjazdem do czech ;/

autor: ~Pitroipa 2009-08-30 14:28:45

avatar Juniorzy do 60 min przegrywaja 1:0. Bramke stracili z karnego

autor: ~MKS 2009-08-30 15:00:19

avatar Juniorzy nie mają doświadczenia, w tej lidze liczy się już cwaniactwo, ciężko im będzie ale mimo wszystko powodzenia;)

autor: ~Pitroipa 2009-08-30 15:01:06

avatar juniorzy ulegli 3:0

Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.