Czy dalej jest potrzeba robienia relacji live z meczów seniorów

Aktualności

Wygrana z Czarnymi w Wałbrzych

• autor: skorupiarz, 2009-09-06 13:33

Drugie zwycięstwo odniesli nasi seniorzy w tym sezonie pokonując Czarnych w Wałbrzychu 3:1(2:1).Nalezy sie cieszyc  z 3 pkt jak i dobrej gry naszego zespołu.Caly zespół walczył o każda piłkę, od poczatku spotkania a nie jak to było w poprzednich meczach.Barzo dobre spotkanie rozegrał Grzegorz Borowy ,który strzelil pierwszą bramkę a przy dwóch kolejnych zaliczyl asystę.Nasz zespól pokazał ze stać go na dobrą i efektowną grę.................

Czarni Wałbrzych-Karolina Jaworzyna 1:3(1:2)

0:1 25min.Borowy(Ptak)

0:2 36min.Krawczyk(Borowy)

1:2 40min.Jaje

1:3 65min.Ptak(Borowy)

Karolina:Letko-Kwiatkowski,Krzeczowski P.,Witko,Majewski-Krawczyk,Myśliński (52min.Graca),Borowy(87min.Jarząb),Krzeczowski Ł,Ptak,Jarzębowski(76min.Wąchała)

Czarni:Modzak,-Mudzin,Świetanowski,Wozdz,Boniowski,Beniak,Rujecki

(76min.Kaczanowski),Jaje, Darmochwał,Kasprzych

Sędzia główny:Tokarski,asystęci:Grzywiński,Szuba

Minuta po minucie

5 min. Jarzębowski po podaniu Ptaka strzela obok słupka Czarnych.

12 min. Ptak wrzuca z rogu na pole karne dochodzi do niej Borowy i głową posyła piłkę koło bramki.

15 min. Jaje strzela a Leletko paruje pilke na róg

25 min. Ptak podaje piłkę ze środka na lewa stronę do Borowego pod bramkę i posyła piłkę obok wybiegającego Nodzaka 0:1 dla Karoliny!!!!!

27 min. Myślinski wychodzi na sam na sam z Nodzakiem lecz ten go fauluje przed polem karnym ,a bramkarz gospodarzy obejrzał tylko żółtą kartkę.

32 min. Jarzębowski będąc w polu karnym Czarnych wycofuje piłkę przed pole karne dochodzi do niej Borowy i posyła futbolówkę nad poprzeczką.

36 min.Borowy przeżuca pilkę z prawej na lewą stronę boiska dobiega do piłki Krawczyk ,robi jeszcze dwa kroki i umieszcza piłkę w siatce.0:2 Karoliny

40 min.Darmochwał podaje piłkę w nasze pole karne ,sędzia Tokarski odgwizduje spalonego do piłki dobiega Jaje i strzela obok dezoriętowanego Leletki .Sędzia główny biegnie do swojego asystenta i po konsultacji z nim zmienia decyzję uznając gola dla Czarnych.

44 min.Kolejna czysta pozycja Borowego strzela na bramkę a bramkarz gospodarzy paruje piłkę na aut.

45+1 koniec pierwszej polowy

52 min. zniana schodzi kontuzjowany Myśliński wchodzi Graca

53 min.Ptak wychodzi na czystą pozycję lecz posyla pilke nad bramką

58 min. groźna akcja Czarnych na szczęście strzał Jaje broni Leletko

65 min. Borowy podaje przed pole karne do Ptaka a ten strzałem w same okienko ustala wynik meczu na 1;3 dla Karoliny!!!!!!!!

76 min. zmiana schodzi Jarzębowski wchodzi Wąchala

84 min.Majewski znalazł się w okolicach pola karnego czarnych i posyła piłkę wzdłuż bramki lecz nie było nikogo by zamknąć akcję.

87 min.zmiana schodzi Borowy wchodzi Jarząb

.88 min.Wąchała podaje Ptaka a ten strzela w bramkarza.