Czy dalej jest potrzeba robienia relacji live z meczów seniorów

Aktualności

Remis w Jaroszowie

• autor: skorupiarz, 2009-09-13 18:33

Cenny remis przywieźli nasi piłkarze z Jaroszowa , po zwycięstwie tydzień temu z Granitem 5:2 gospodarze liczyli na kolejne łatwe punkty lecz na przeszkodzie stanęła nasza Karolina z którą nie mogą sobie poradzić na własnym stadionie. Nie inaczej było i tym razem choć mieli kilka dogodnych sytuacji(kilka poprzeczek) nie potrafili pokonać naszego zespołu. Prowadzenie dla Unii uzyskał w 9 minucie Szyszka P. po otrzymaniu podania z linii końcowej w pole karne i biernej postawie naszej obrony. Wyrównanie padło w 45 min. Borowy otrzymał piłkę w środku połowy Unii pociągną w stronę bramki i strzeli obok wybiegającego Wojciecha Krawczyka. Od 88 minuty gospodarze grają w dziesiątkę czerwoną kartkę za dyskusje z sędzią zobaczył Sypko..................

Ważniejsze minuty meczu.

4.min.Witko fauluje zawodnika gospodarzy przed naszym polem karnym a Szyszka M. Strzela nad poprzeczką.

9.min.GOOOL.Szyszka dostaje podanie w pole karne i pewnie pokonuje Leletkę.1:0 dla Unii

11min. Borowy faulowany w środku połowy Unii strzał daleko od słupka.

12min.Kozielski trafia w poprzeczkę.

20min.Po strzale Jarzębowskiego bramkarz Unii Krawczyk wybija piłkę na róg.

21min .Strzał Myślińskiego w bramkarza

23 min. Faulowany jest Graca który opuszcza boisko na kilka minut.

25min .Jarzębowski wrzuca na głowę borowego a ten strzela w ręce Krawczyka

30min.Strzał Szyszki obok lewego słupka.

39min.Kozielski trafia z wolnego w poprzeczkę

41min Jarzębowski dostaje podanie od Borowego i strzela w bramkarza.

45min.GOOOL Borowy dostaje piłkę przed polem karnym Unii wpada pole karne i posyła piłkę obok wybiegającego Krawczyka.

48min.Koniec pierwszej polowy.

47min.Leletko przerzuca piłkę nad poprzeczką

57min.Szyszka trafia w poprzeczkę

82min. Gospodarze trafiają do bramki Leletki faulując przy tym Myślińskiego i sędzia odgwizduje rzut wolny.

83min. Strzał Gracy nad bramką

87min. Kozielski strzela z wolnego nad poprzeczką.

88min. Po dyskusji z sędzią czerwoną kartkę ujrzał Sypko

92min. Akcja Karoliny Borowy zamiast podawać na czystą pozycję Majeskiemu sam decyduje się na strzał lecz nic z tego nie wyszło

93min. Koniec meczu.

UNIA:Krawczyk D..-Dobrowolski,Senczyna,Makówka(67min.Podwojewski),Łukasiewicz,Szyszka M.Szyszka P.(84min.Kawałek)Koziejski,Sypko (88min.)Pasieka,Górka

KAROLINA:LeletkoKwiatkowski,Witko,Graca,Majewski,Krawczyk,Myśliński,Ptak,

Borowy,Ratajczyk(70min.Wąchała),-Jarzębowski(81min.Kowalski)

sędzia główny: Kolicki Kamil.asystęci:Dłużniak Krzysztof i Makowski Adam(Wałbrzych)