Czy dalej jest potrzeba robienia relacji live z meczów seniorów

Aktualności

Nie zaslużyli na porażkę

• autor: skorupiarz, 2009-09-20 19:38
Zespół seniorów Karoliny choć był zespołem lepszym to przegrał 2:3 w Wałbrzychu z Gwarkiem.Prowadzenie dla naszego zespołu uzyskał Tomasz Zgórecki w 21 min.,Gwarek wyrównał w 38 min.po strzale Bilickiego .Po przerwie ponownie Karolina wychodzi na prowadzenie po strzale Ptaka.Gospodarze wyrównują w 82 minucie po strzale Waszaka z ok.30 Leletko chciał złapać piłkę lecz ta przed nim skozłowala i wpadła do bramki.Bohaterem meczu okazał się Świeży tuż po wejścu na boisku strzelił piękną bramkę nie do obrony z przewrotki w 90 minucie.Gospodarzy od utraty kolejnych bramek uratowały raz słupek gdy nie forturnie internował obrońca i strzałem głową trafia w słupek a raz poprzeczka po strzale Ptaka (49 min.)..............

MINUTA PO MINUCIE;

2min.- Borowy podaje do Ptaka a ten strzela nad poprzeczką

10min- Strzał Abida obok naszej bramki

12min.-Borowy podaje do Ptaka a ten przedłuża do Jarzębowskiego a ten oddaje stał obok lewego słupka

16 min. Wrzutka w pole karne z rogu Michnickiego do Chanka a ten głową przenosi piłkę nad poprzeczką.

21min.GOOOOL! Ptak z lewej strony wrzuca w pole karne na głowę Tomka Zgóreckiego a ten umieszcza ją w bramce 0:1 dla Karoliny

24min.Waszak strzela za pola karnego pewnie broni Leletko

26min.Bylicki podaje z wolnego do Waszaka a ten strzela w boczną siatkę

38min.GOOOOL! Bylicki decyduje się na strzał za pola karnego i umieszcza piłkę w naszej bramce 1:1

45min.Ptak z wolnego Hanerski wybija piłkę z pod poprzeczki

48min.gospodarze tak nie fortunie wybijają piłkę że jeden z obrońców trafia w słupek

49min.Ptak trafia w poprzeczkę ,dobija Jarzębowski i strzela przy słupku

51min.strzał Waszaka koło spojenia bramki

56min.Michnicki strzela a Leletko z trudnością łapie piłkę

58min.Ptak przedłuża do Jarzębowskiego a po strzale Piotrka, Hamerski paruje piłkę na róg

60min.Kolejny strzał Jarzębowskiego za pola karnego obok bramki

63min.GOOOOL!Ptak strzela w kierunku bramki piłka kozłuje przed bramkarzem i wpada do siatki.1:2 dla Karoliny

71min.Bylicki strzela obok słupka

73min.Jarzębowski marnuje kolejną dogodną sytuacje strzelając w brakarza

80min.Po strzale Michnickiego Leletko wybija piłkę na róg

82min.GOOOOL!Waszak decyduje się na stzał z ok.30 metrów piłka kozłuje przed Leletką i wpada do bramki 2:2

88min.Kolejny strzał Waszaka obok bramki

90min.GOOOOL! Na strzał życia decyduje się Świeży strzelając z przewrotki w same okienko.3:2 dla Gwarka

91min.Sędzia kończy mecz