Czy dalej jest potrzeba robienia relacji live z meczów seniorów

Aktualności

Wygrana juniorów

• autor: skorupiarz, 2009-09-23 19:44

Nasi juniorzy pokonali na wyjeździe w Łagiewnikach drużynę miejscowych Zielonych. Tym samym nastąpiło przełamanie naszych młodzieżowców, po porażce w fatalnym stylu w Boguszowie-Gorcach.

Zespół prowadzony nie przez trenera Roberta Tymcika, a przez prezesa Cichockiego odważnie rozpoczął mecz mając kilka sytuacji bramkowych na samym początku meczu, jednak dopiero w 25. minucie piłka wpadła do siatki gospodarzy. Bramkę zdobył Damian Tymcik uderzeniem z najbliższej odległości.Później fantastycznie, z 35. metrów, z rzutu wolnego uderzył Tomasz Krawczyk, jednak piłka po dwukrotnym odbiciu się od poprzeczki i od ziemi nie znalazła się w bramce. W 41. minucie swoją świetną passę z golami strzelonymi z rzutów wolnych podtrzymał Wojciech Sowa uderzając pod poprzeczkę. Minutę później Fudali zmienia Kołtunowicza. Dwie minuty po bramce Sowy kontaktowym golem odpowiadają miejscowi i jest już tylko 2:1.
Druga połowa zaczyna się ponownymi atakami naszej ekipy, ale w 53. minucie Damian Tymcik otrzymuje czerwoną kartkę, gdyż sprowokowany przez miejscowych kibiców wykonuje do nich obraźliwe gesty, co zauważył arbiter tego meczu.Osiem minut później swoje wielkie zaangażowanie grę żółtą kartką udokumentował Bartosz Dybeł. W 74. minucie gola na 3:1 zdobywa Piotr Wysota, a w 78. minucie Borowy zmienia Bartosza Fudali, a już minutę później drugi czerwony kartonik w naszym zespole. Szymon Skupniewicz zdenerwowany złą decyzją arbitra bocznego obraził go, za co został wyrzucony z boiska.

Pięć minut po tym zdarzeniu pada ostatni gol w tym meczu, na 3:2 dla gospodarzy. Podobnie jak przy pierwszym golu nie najlepiej spisał się nasz bramkarz, Solarski. W 87. minucie kompletnie zmęczonego Dybła zastępuje Damian Krawczyk. Za chwilę sędzia gwiżdże po raz ostatni i juniorzy MKS, jako beniaminek Ligi Okręgowej Juniorów notują swój drugi komplet punktów.

autor: ~mikro 2009-09-23 21:22:31

avatar panowie musicie uwierzyć w siebie tak dalej.

autor: ~. 2009-09-23 21:39:57

avatar Za co te czerwone?

autor: ~bobi 2009-09-23 21:47:38

avatar Ciekawie kiedy odezwie się ten burak z PIŁAWY ;) gratulacje panowie

autor: ~zawodnik MKS ! 2009-09-23 21:53:33

avatar brawo panowie gramy dalej i sie nie przejmujemy tym szmaciarstwem co tu wypisuja :) P.S. zajebisty wolny gulek :P

autor: ~do zielonych ;] 2009-09-23 22:42:26

avatar to nie jest fart ;] to jest gra ^^ a wy jak w szachy napieprzacie to macie 'farty' choć i tak pewnie rzadko wam się to zdarza ;P a od MKS'u wara ;d refleks szachisty zieloni ;d

autor: ~KIbic 2009-09-24 09:22:53

avatar Cieszy wygrana , lecz 2 czerwone kartki gdy wygrywamy i oczywiście nie za faul ;/ brakło 5 minut i po punktach by było pewnie... karygodne zachowanie.

autor: ~zieloni 2009-09-24 15:19:12

avatar Dobra dobra nie fikajcie macie więcej szczęścia niż rozumu, nie gracie źle ale wogule żadnej kultury nie macie

autor: ~do zielonych ;] 2009-09-24 15:48:56

avatar nie fikajcie ? to jakiś żart ? bo jak tak to dobrze wam wyszedł ;dd kto zaczyna ten zaczyna ^^ naskoczyliście pierwszy wiec wiecie ;P wy nie macie ani rozumu ani szczęścia ;] my zostaliśmy sprowokowani przez brak kultury waszych kibiców ;] gdybyście wy mieli kulturę to by się tu nie pojawił wasz pierwszy komentarz ;d nie zwracajcie nam uwagi gdy wy nie jesteście idealni ^^ tak was porażka wasza gryzie ? nie umiecie grać to bierzcie się za szachy a nie się czepiacie nas że jesteście kiepsy ;d ;*P.S. słowo 'W ogóle' nie pisze się 'wogule' ;]

autor: ~SiMoN 2009-09-24 16:23:33

avatar Sorry chłopaki za kartkę .... ;/ nie potrzebnie ,nerwy puściły

autor: ~anonim 2009-09-24 16:30:58

avatar  ;) LuXxuSsS :p Oby tak dalej...:P Mk$ ;) ---> :)

autor: ~Dybeł 2009-09-24 16:34:17

avatar  ;)) :p

autor: ~zawodnik MKS! 2009-09-24 17:11:52

avatar spoko SiMoN wiekszosci by puscily nerwy trzeba to olac i jechac dalej a co do zielonych to zal mi was chlopaki !moze do wiosny skonczycie grac w te szachy :P i ugracie cos z nami w 90 min :)))))a fart to jest to ze was dopuscili do okregówki z takimi szatniami nigdy sie w ciezarowce nie przebieralem i podloge sobie umyjcie bo pieczarki pod prysznicem rosna :)

autor: ~xxx 2009-09-24 17:21:14

avatar do wiosny może skończą grać w szachy ale zaczną w warcaby ;] Zieloni klasa B czeka ^^

autor: ~Dybeł 2009-09-24 18:54:46

avatar i po h u j sie pizdacie juz po meczu jest licza sie 3 pkt i tyle a potem sie dziwicie ze inni nas pizgaja wiecej szacunku moze cooo !!!! i bez takich gramy dalej i tyle ;)

autor: ~Fuji 2009-09-24 19:32:15

avatar Kultura jest jak wasz kierownik z ryjem wyskakuje na normalne pytanie gdzie są prysznice ;]

autor: ~mikro 2009-09-24 19:32:59

avatar panowie więcej pokory pisanie takich wypocin kto jaką szatnie ma lub jak grał jest nie na miejscu, z tego co słyszałem bo nie byłem na meczu, wiem tylko jedno zawsze liczy się wynik bo wynik idzie w świat żadna drużyna klasy OJ  nie jest słaba ,liczy się podejście do przeciwnika i szacunek a nie wrogość,moim zdaniem liczy się taktyka umiejętności piłkarskie itp. Wieżę w naszą drużynę,i to jest teraz najważniejsze.Panowie OJ grajcie swoje i więcej wiary w to co robicie, a będzie dobrze.

autor: ~ mikro 2009-09-24 19:59:12

avatar czytałem sprawozdanie z meczu OJ skorupiarza , morze Prezes Cichocki zrobił by porządek w klasie "A" chyba tego tam trzeba.

autor: ~Jonathan Pitroipa 2009-09-24 21:35:19

avatar A co Ty chcesz od drużyny seniorów ? A jak chcesz to "MORZE prezes zrobi porządek w klasie A  ale jak narazie to Ty zrób porządek w słowniku bo Ci sie Ż na RZ przestawiło... MOŻE pojedziemy nad Morze! Z Gorącymi pozdrowieniami z MKS       &nbs p;      &n bsp;             &nbs p;      &n bsp;             &nbs p;      &n bsp;             &nbs p;      Pitroipa

autor: ~xxx 2009-09-24 21:45:08

avatar mikro Ty lepiej zrób porządek w szafie a nie wpychasz swoje 'morze' gdzieś gdzie nie masz zielonego pojęcia ;]

autor: ~do Dybła ;] 2009-09-24 21:52:05

avatar Trzeba swoich racji bronić ;dd

autor: ~Pitroipa 2009-09-24 21:56:54

avatar autor: ~do Dybła ;], 2009-09-24, 21:52.05 Trzeba swoich racji bronić ;ddMozna bronic ale nie w taki sposób ;] Racja Dybełek !

autor: ~Dybeł 2009-09-24 22:01:21

avatar ;) Najlepiej to pokazac Cos na boisku a nie tylko kozaczyc na forum ! :) i tym sie zajmijcie PIŁKA a nie tylko wyzwizka   ..>  i kartki ;) szaczunek jakis musi byc ;p

autor: ~do Pitroipy ;] 2009-09-24 22:04:45

avatar tak , nie w ten sposób ale sam tak robisz ;]

autor: ~Pitroipa 2009-09-24 22:05:26

avatar Widac kto Dybełkowi przegadał do rozumu ;d i to mi sie podoba :P Luxuss ;]

autor: ~Dybeł 2009-09-24 22:08:36

avatar  ;) hah bo denerwuje mnie takie cos po wygranym meczy pizgaja innych i jest fajnie ale jak przegraja to potem inni pizgaja nas i czemu cała druzyna ma byc pizgana bo jakis debil cos głupiego napisze jak ma cos napisac to niech lepiej wyjdzie na boisko i zagra dobry mecz i powalczy o kolejne 3 pkt ;)) i takie jest w tej sprawie moje zdanie szacunek dla przeciwnika musi byc bo jak szacunek bd to inne druzyny tez bd mialy szacunek dla nas ... !!! :)

autor: ~Dybeł 2009-09-24 22:19:29

autor: ~anonim 2009-09-24 22:21:11

avatar takie podejscie zawodnik asz cieszy oby inni nabrali takich checi do gry jak kolega ;)  a nie to co niektórzy zero szacunku i tylko by sie wyzywac chcieli a na boisku nic Zero !! powodzenia ;)

autor: ~xxx 2009-09-24 22:21:49

avatar nom ok ale takie pizganie was przez innych to też jakaś motywacja dla niektórych ;] chcą pokazać wtedy że nie są do kitu tak jak piszą inne drużyny ;d

autor: ~Dybeł 2009-09-24 22:26:15

avatar dlatego jestem za tym zeby sie nie pizgali z naszej strony to nie jest miłe jak ktos tak pisze na cała drużyne a jakis jeden pajac tak napisze niewiadomo po co było mineło i do przodu kazdy przegrywa trzeba sie podniesc i stanac do walki na BOISKU a nie na forum !!! :)

autor: ~JAwo 2009-09-25 14:44:50

avatar Zapraszamy wszystkich kibiców na Turniej nocny od godziny 18.00 , który odbędzie się  na kompleksie "Orlik" .

autor: ~anonim 2009-09-25 17:15:41

avatar To 18 to juz noc? haha

autor: ~Baran 2009-09-25 17:22:04

avatar Co za barany , po co wogule coś piszesz na tej stronie... nocny czyli będzie trwał do 23-24 . Do admina , proponuje zrobić tak jak na innych stronach , aby dodać komentarz trzeba być zalogowanym i będzie spokój. Żal

autor: ~anonim 2009-09-25 17:27:21

avatar nie  jełopie ;] tylko to bd trwało w nocy ;/ ;] a raczej 23 czy 24 to nie południe ^^

autor: fryzjer78 2009-09-26 07:05:07

Profil fryzjer78 w Futbolowo do admina.....popieram Barana chcesz dodać komentarz, musisz być zalogowany

Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.