Czy dalej jest potrzeba robienia relacji live z meczów seniorów

Aktualności

Seniorzy wygrywają w Roztoce

• autor: skorupiarz, 2009-10-04 18:15
W dzisiejszym meczu rozegranym w Roztoce seniorzy Karoliny pokonali Granit 3:1 do przerwy remisując 1:1.Na ławce rezerwowych za Mariusza Kowalskiego(zarząd rozwiązał z nim umowę)zasiadł prezes Cichocki.Prowadzenie dla gospodarzy w 10 minucie uzyskał Irek Szot,wyrównał w 15 minucie Sienkiewicz Mateusz po podaniu swojego imiennika Ptaka.Po przerwie gole dla naszego zespołu zdobyli w 47min.Grzegorz Borowy z głowy po podaniu Ptaka a w 50min. również głową Tomek Majewski po podaniu Tomka Krawczyka

czytaj,,więcej"
Najważniejsze minuty meczu:
2min.strzał Ratajczaka kolo słupka
3min.po faulu na Majewskim Krawczyk trafia w bramkarza
6min.Borowy podaje w pole karne do Majewskiego a ten nie trafia do bramki
7min.pierwszy strzał na naszą bramkę Leletko pewnie łapie piłkę
10min.Gooool błąd naszej obrony i Leletko wyjmuje piłkę z siatki 1:0 dla Roztoki
11min.Majewski marnuje kolejną dogodną sytuację strzelając obok bramki
15min.Gooool Ptak podaje do Sienkiewicza a ten umieszcza piłkę w siatce  remis 1:1
23min.Leletko popisuje się piękną paradą posyłając piłkę na róg
32min.Sienkiewicz strzela obok lewego spojenia bramki
39min.Krzeczowski Patryk decyduje się na strzał z ok.35metrów piłka trafia w słupek i wychodzi w pole
42min.Myśliński trafia w bramkarza
45+1 koniec pierwszej polowy

47min.Gooool Ptak wrzuca w pole karne na głowę Borowego a ten umieszcza piłkę w siatce 2:1 dla Karoliny
50min.Gooool Krawczyk podaje do Majewskiego a ten głowa kieruje piłkę do siatlki  3:1 dla Karoliny
56min.Dwa razy piłka przechodzi wzdłuż naszej bramki na szczęście nikt z Granitu tego nie dobił
69min.Leletko popisuje się kolejną kapitalną interwencją
76min.Borowy strzela glową obok bramki
80min.Leletko broni na dwa razy strzał z wolnego za pola karnego
82min.kolejny strzał Borowego głową tym razem bramkarz  łapie piłkę w ręce
84min.Ratajczyk strzela z lewej strony  tuż przy lini końcowej bramkarz  z trudem wybija piłkę w pole
90+1min. Sędzia kończy mecz

GRANIT ROZTOKA-KAROLINA JAWORZYNA 1:3(1:1)