Czy dalej jest potrzeba robienia relacji live z meczów seniorów

Aktualności

Kolejne zwycięstwo Seniorów

• autor: skorupiarz, 2009-10-11 14:45

Kolejne zwycięstwo odnieśli seniorzy Karoliny pokonując dzisiaj beniaminka a-klasy Grodno Zagórze Śląskie 4:3 do przerwy 2:1.Gdy w 60 minucie Karolina prowadziła 4:1 wydawało się ,że to będzie łatwe i wysokie zwycięstwo,ale niestety gospodarze strzelili dwie bramki i zrobiło się 4:3 (77min.)i do końca trzeba było walczyć o wynik .Jeszcze w 89 min. Bartek Kwiatkowski otrzymał czerwoną kartkę za uderzenie zawodnika gospodarzy ręka w twarz..

czytaj,,więcej"

Prowadzenie dla naszego zespołu uzyskał  Borowy w 10min. po długim podaniu Leletki.Na 2:0 podwyższył Ptak z karnego po zagraniu obrońcy ręką.Gospodarze odpowiedzieli bramką do szatni w 45 min. po błędzie naszej obrony.W 47 minucie goście strzelili sobie samobója Szlawski podaje do bramkarza ten sie mija z piłką a ta wpada do bramki.Czwartą bramkę zdobywała Jarząb który przebywa na boisku niespełna minute wykorzystuje podanie od Ratajczyka.W 72 minucie gospodarze zdobywają gola po powtórnym wykonywanym wolnym i strzale głową zawodnika Grodna(za pierwszym razem Leletko broni).Od tego momentu gospodarze rzucają się do odrabinia strat i strzelają kontaktową bramkę po kolejnym błędzie naszej obrony.

minuta po minucie:

3min.Ptak zdobywa bramkę ale boczny dopatruje się spalonego

10min.Krzeczowski P. z wolnego tuż nad spojeniem

14min.Gooool!!!Leletko podaje do Borowego a ten z pierwszej piłki zdobywa gola

16min.Graca strzela na bramkę a pilka odbija się od obrońcy i wychodzi na róg

24min.Gospodarze oddają strzał nad naszą bramkę

29min.Gooool!!!Obrońca gospodarzy odbija ręką piłkę w polu karnym. Ptak strzela karnego i jest 2:0

37min.Sienkiewicz marnuje dogodną sytuację a w rewanżu gospodarze marnują taka samą sytuację

43minGraca pociągną prawą stroną oddaje strzał a piłka uderza w słupek

45min.Gospodarze przeprowadzają ostatnią akcję w tej części spotkania nasza obrona popełnia błędy i zrobiło się tylko 2:1

46min.Krawczyk strzela nad bramką

47min.Goool Szalewski tak nie fortunnie podaje do bramkarza że posyła głową piłkę do własnej bramki 3:1 dla Karoliny

51min.Sienkiewcz strzela koło spojenia

58min.Sędzia puszcza grę po faulu na zawodniku gospodarzy, Grodno przeprowadza kolejną akcję po której mogła paść bramka tracąc piłkę w dogodnej sytuacji.

59 min. Zawodnik Grodna wjeżdża wślizgiem w nogę Krawczyka w wyniku czego doznaje kontuzji i opuszcza boisko.

60min.Goool!!Ratajczyk podaje do Jarząba a ten pakuje piłkę do siatki 4:1 dla Karoliny

62 i 69min .Gospodarze przeprowadzają kolejną groźną akcję, strzał obok słupka

71min.Graca oddaje strzał obok prawego słupka

72min.Gooool!!!Grodno wykonuje na raty rzut wolny ,za pierwszym razem Leletko broni w powtórce jeden z zawodników gospodarzy zdobywa głową gola 2:4

75min.Borowy strzela z wolnego w bramkarza Grodna

76min.Leletko broni mocny strzał z wolnego

77min.Gooool!!kolejny błąd naszej obrony i gospodarzy zmniejszają wynik na 3:4

88min.gospodarze marnują dogodną sytuację

89min.Kwiatkowski pada na ziemię z zawodnikiem Grodna i uderza go ręką w twarz za co dostaje czerwoną kartkę

90+1min.Jarząb strzela nad bramką Zagórzan

90+3 min. Sędzia kończy mecz

GRODNO Zagorze Śl.-KAROLINA Jaworzyna Śl.3:4(1:2)

0:1 14min-Borowy(Leletko)

0:2 29min.-Ptak karny

1:2 45min.Krysik

1:3 47min.samob.Szlawski

1:4 60min.Jarząb(Ratajczyk)

2:4 72min.Aftyka

3:4 77min.Aftyka

Leletko-Graca Krzeczowski P Myśliński Kwiatkowski -Borowy Witko Ptak Krawczyk(59min.Wąchała)-Ratajczyk(72min.K.Zgórecki)Sienkiewicz(59min.Jarząb)

Grodno: Kudaj - Olejko, Szlawski, Inglot, Michalak - Barszcz (Grzebny 67'), G.Krzysik, Pełka (Sadowski 10'), Aftyka - D.Krzysik, Kałoń.