Do Czarnego Boru!

• autor: boroo, 2009-10-15 15:29
Dzisiaj ruszamy z nową inicjatywą na naszej stronie , będziemy się starać pisać zapowiedź i podsumowanie kolejki naszej A klasy.

15:00     Skalnik Czarny Bór  -  MKS Karolina Jaworzyna Śl.

Nasza drużyna po 2 zwycięstwach z rzędu (1-3 w Roztoce i 3-4 w Zagórzu) wyrusza na bardzo trudny teren do Czarnego Boru. Skalnik do tej pory zajmuje 4 miejsce
ze zdobyczą 16 pkt . W ostatnim meczu Czarny Bór pokonał Roztokę 10-0 . Niestety pauzować w tym meczu będzie Grzegorz Borowy (4 żółte kartki) oraz Bartosz Kwiatkowski ( Czerwona karta w ostatnim meczu) . Miejmy nadzieję , że niesprzyjająca aura nie będzie głównym bohaterem meczu.
Pamiętajmy , że rozgrywamy mecze na wyjazdach i choćby 1 pkt z tego meczu będzie bardzo ważny.
Ostanie wyniki z Czarnym Borem :
2008-08-24 Karolina Jaworzyna Śl  2:1  Skalnik Czarny Bór ,
2009-03-29 Skalnik Czarny Bór  4:5  Karolina Jaworzyna Śl   .
Mój typ 2-2 ;]

Po kliknięciu w "więcej" zobaczymy zapowiedzi wszystkich meczy!
11:00        Wierzbianka Wierzbna  -  Bystrzyca Górna

Wierzbianka na swoim terenie będzie podejmowała drużynę Bystrzycy , która jak narazie nie błyszczy formą . W 7 meczach u siebie i 2 na wyjazdach LKS zdobył 14 pkt i plasuje się na 4 miejscu. Zaś ekipa z Wierzbnej zdobywa punkty tylko w meczach na własnym boisku ( 9 pkt i 13 pozycja w tabeli). W ostatnich meczach Wierzbianka przegrała w derbach gminnych 4-1 zaś Bystrzyca przegrała dość wysoko z ekipą z Dziećmorowic 0-3.

Mój typ 2-3

11:00     Czarni Wałbrzych  -  Zjednoczeni Żarów

Młoda drużyna z Wałbrzycha będzie podejmować na własnym stadionie ekipę z Żarowa. Jak narazie apetyty po początku sezonu w Żarowie troszeczkę opadły i Zjednoczeni na spokojnie zbierają punkty.W ostatnim meczu pokonując Wierzbiankę 4-1. Zaś przemeblowana ekipa Czarnych jak narazie nie może zapisać początku sezonu do udanych(jedyne 6 pkt i 14 pozycja w tabeli).Żarów jeśli dalej wierzy w awans nie może w takich meczach tracić punktów.
Mój typ 1-3

15:00     SUDETY Dziećmorowice  -  GRODNO Zagórze Śląskie

Na widocznym obrazku Grodno jako beniaminek będzie musiało sporo się napocić aby utrzymać się w A klasie , do tej pory Zagórzanie posiadają 5 pkt i plasują się na przedostatnim miejscu. Ostatnio Zagórze o mały włos nie zabrało naszej ekipie punktów 3-4 po długiej pogoni (od stanu 1-4). Zaś Sudety przyzwyczają nas do dobrej formy szczególnie w ostatnim meczu (zwycięstwo w Bystrzycy 0-3).Do tej pory Sudety zdobywając 19 pkt są ViceLiderami ligi i jak narazie nie zanosi się na jakiekolwiek zmiany.
Mój typ 5-1

15.00     UNIA Jaroszów  -  CUKROWNIK Pszenno

Zanosi sie na typowy mecz średniaków ligi . Choć wielu wskazywało na Pszenno jako ekipę , która będzie walczyć o awans to według mnie były to wyolbrzymione opinie.
Jak narazie Unia zdobyła jedynie 12 pkt (po 6 meczach u siebie , więc nie jest to zaszczycający wynik , i zajmuje12 miejsce w tabeli . Zaś Cukrownik uzbierał 13 pkt i plasuje się na 8 pozycji. Trzeba zaznaczyć , że Pszenno nie zdobyło jeszcze punktów w meczu wyjazdowym lecz w ostatnim meczu było widać jakby olśnienie formy (wygrana 6-1 z Czarnymi) .
Mój typ 2-2

15:00     Gwarek Wałbrzych  -  Podgórze Wałbrzych

Zanosi się na bardzo dobre derby . Gwarek jako lider , z 20 punktami będzie podejmował ekipę z Podgórza , która jak narazie posiada 16 punktów i zajmuje wysoką 6 pozycję . Gwarek w ostatnim meczu wygrał na trudnym terenie w Mrowinach 0-3 zaś Podgórze wygrało w trudnych warunkach atmosferycznych 1-0 z Jaroszowem.
Spoglądając na tabele meczów są to drużyny które potrafią grać u siebie ( Gwarek jak do tej pory nie oddał punktów na swoim terenie ) jak i na wyjazdach  (Podgórze w 4 meczach wyjazdowych 3 razy wygrało i raz zremisowało ) . Nomen omen są to ekipy , które posiadają nieciekawe płyty boiska więc myślę że można pokusić się tutaj o remis.
Mój typ 1-1

15:00     Zryw Witkowski Gola Św  -  Zieloni Mrowiny

Beniaminek z Goli jest to bardzo dziwna drużyna , solidna ale także nie potrafiąca grać na wyjazdach (19 pkt i 3 pozycja w tabeli ) . W ostatnim meczu Zryw pokonał outsidera ligi 2-0. Zaś ekipa z Mrowin to drużyna środka tabeli , do tej pory uzbierała 13 punktów i plasuje się na 9 miejscu. Zważając na atut własnego boiska , powinno obyć się w tym meczu bez niespodzianek.
Mój typ 2-0

15.00     GRANIT Roztoka  -  VICTORIA II Świebodzice

Na koniec zostawiam meczu ostatniej drużyny z tabeli . Los ekipy ze Świebodzic jest dość trudny (brak wystarczającej kadry zespołu i wszystkie mecze na wyjazdach.
Do tej pory ekipa ta nie zdobyła punktów. Zaś Granit to typowy średniak , który zbiera przeważającą liczbę punktów w meczach u siebie ( jak narazie 13pkt i 11 pozycja ).
Mój typ 3-1

Jest to moja pierwsza zapowiedź i proszę o wyrozumiałość ;] .

autor: Boro1989 2009-10-15 15:47:02

Profil Boro1989 w Futbolowo ;=P

autor: gulek16 2009-10-15 15:53:42

Profil gulek16 w Futbolowo No to teraz luxus :D