Czy dalej jest potrzeba robienia relacji live z meczów seniorów

Aktualności

Podsumowanie 10 kolejki A klasy

• autor: boroo, 2009-10-19 16:19
10 kolejka A klasy obfitowała w 30 zdobytych bramek .W meczach głównie wygrywali gospodarze (5 razy) ,raz goście i w jednym meczu padł remis .Głównym bohaterem tej niedzieli był stan murawy ,który nie pozwolił na normalną grę .Jeden meczu został przełożony .Liderem w dalszym ciągu jest ekipa Dziećmorowic ,zaś tabelę zamykają rezerwy Victorii .Nasz zespół zajmuje 12 miejsce ,lecz do 6 miejsca tracimy tylko 3 punkty.

15:00     Skalnik Czarny Bór  5-1  MKS Karolina Jaworzyna Śl.

Mecz w śniegu(około 20cm) ,niestety 3 sędziowska argumentując swoją wypowiedz słowami ("Murawa nie jest zmrożona i nie grozi to zdrowiu piłkarzy) nie pozwoliła na przełożenie tego meczu co ciekawe na meczu był widzany także obserwator .Proszę nie przyjmować tego jako ucieczka od stwierdzenia ,że ekipa Czarnego Boru była zdecydowanie lepsza ,mecz wygrali przedewszystkim większym doświadczeniem ,wiedzieli jak się odnaleźć w tych warunkach.No i oczywiście mieli w szeregach takiego zawodnika jak Zdzisław Pyrdoł(4 asysty i bramka) ,który puszczał sobie piłkę i mijał naszych zawodników niczym U.Bolt .Dla naszej drużyny bramkę po ładnej akcji całego zespołu w 76 minucie zdobył T.Majewski lecz było to zdecydowanie za mało...

11:00     LKS Wierzbianka Wierzbna  3-1  LKS Bystrzyca Górna

Ten wynik można przyjąć jako niespodziankę tej kolejki .Bystrzyca jest w widocznym dołku i to wykorzystała ekipa gospodarzy .Wierzbna dominowała od początku meczu ,w pierwszych 10 minutach jest juz 2-0 po bramkach Mateusza Kryjaka.Tuż przed przerwą Bystrzyca strzela bramkę na 2-1 (43min).W drugiej połowie toczy się wyrównana walka ,lecz w 58 minucie po bramce samobójczej jednego z obrońców zostaje ustalony wynik.Pod koniec meczu Bystrzca rzuca się do szaleńczych ataków, lecz na posterunku był bramkarz Wierzbnej.Są to ważne punkty dla Wierzbianki ,dzięki którym nie traci ona odległości ze środkiem tabeli.

11:00     KS Czarni Wałbrzych  0-4 KS Zjednoczeni Żarów

Spokojna i łatwa wygrana Żarowian po 2 bramkach T.Rudnika ,po jednej R.Brysia i Ł.Jernutowskiego .Zjednoczeni tracą już tylko 3 pkt do lidera i to powinno cieszyć ,zaś Czarni muszą szukać recepty na odrodzenie bo w innym wypadku czeka ich walka o pozostanie w A klasie .Była to 4 porażka z rzędu Wałbrzyszan ,2 zwycięstwo Zjednoczonych.

15:00     LZS Sudety Dziećmorowice  8-0  LZS Grodno Zagórze Śląskie

Jednostronne widowisko w Dziećmorowicach .Sudety to ekipa zdobywająca najwięcej bramek na swoim nietypowym boisku. A w meczu z Grodnem ten wynik był najmniejszym z możliwych .4 bramki dla Sudetów zdobył Marcin Szczepkowski , co ciekawe zadedykował je Katarzynie Kroczak :)

15:00     JKS Unia Jaroszów  1-0  LKS Cukrownik Pszenno

W meczu średniaków naszej ligi Unia zdobywa ważne punkty .Choć na jedyną bramkę trzeba było czekać aż do 73 minuty (zdobył ją Kowalski Sławomir) .W meczu tym można pochalić 3 sędziowską ,która prowadziła dobrze zawody .Po tym meczu Unia traci tylko 1 punkt do 6 miejsca.

15:00     Zryw Witkowski Gola Św.  2-2  LKS Zieloni Mrowiny

I o to doszło wkońcu do pierwszych straconych punktów przez Golę na własnym boisku.Zryw po tym meczu nie traci odstępu do lidera (tylko 2 pkt i 3 miejsce w tabeli).Mrowiny powolutku zbierają punkciki(14pkt) ,był to ich 5 remis w dotychczasowych 10 kolejkach

15:00     LKS Granit Roztoka  3-0  KS Victoria Świebodzice II

W tym meczu obyło się bez niespodzianki Granit spokojnie zainkasował 3 punkty i wspiął się na 7 pozycję w tabeli .Rezerwy Victorii to dalej ekipa ,która nie zdobyła dotychczas żadnego punktu .Za tydzień nasz zespół wybiera się na teren Świebodzic i miejmy nadzieję ,że nie będzie to pierwszy mecz ,w którym punkty zdobędą Świebodziczanie.

15:00     KP Gwarek Wałbrzych  -  KP Podgórze Wałbrzych

Mecz nie odbył się prawdopodobnie z powodu warunków atmosferycznych...