Czy dalej jest potrzeba robienia relacji live z meczów seniorów

Aktualności

Wygrana z rezerwami Victorii

• autor: skorupiarz, 2009-10-25 16:37
W dzisiejszym meczu seniorzy Karoliny pokonali po słabym meczu rezerwy Victorii Świebodzice 4:1 do przerwy prowadząc 2:0.Po dwie bramki w tym meczu zdobyli Mateusz Ptak(22 i 39 min.z karnego) i Kamil Ratajczyk(70 i 90 min.),honorowego gola dla Victorii zdobył Bodjo w 76min.

Ważne minuty meczu:
2min.zawodnik Victorii trafia w słupek naszej bramki
17min.kolejny strzał z głowy Victorii tym razem nad naszą bramką
22min.Gooool.Ratajczyk w biega w pole karne z piłką,podaje ją do Ptaka ,a ten umieszcza ją w siatce 1:0 dla Karoliny
26min.Strzał Ratajczyka za pola karnego bramkarz wybija na róg
30min.Myśliński wrzuca długie podanie w pole karne ,Ptak minimalnie mija się z piłką
35min.Krawczyk strzela z głowy blisko słupka gospodarzy
39min.Gooool.Ptak pada podcięty w pole karne,sędzia pokazuje na wapno a sam poszkodowany zdobywa bramkę 2:0 dla Karoliny
43min.Ptak dostaje podanie od Ratajczyka i będąc sam na sam z bramkarzem nie wykorzystuje dogodnej sytuacji
47min.Koniec 1 połowy

48min.Wąchała nie wykorzystuje dogodnej sytuacji
49min.Krawczyk otrzymuje podanie od Borowego i trafia w bramkarza
58min.Leletko broni strzał za pola karnego
61min.Kolejny strzał Victorii za pola karnego ,tym razem nad naszą bramką
70min.Gooool.Ratajczyk dostaje podanie od Ptaka,które zamienia na swoją pierwszą bramkę
73min.Wąchała trafia w bramkarza
76min.Gooool.Błąd naszej obrony i Bodjo strzela honorową bramkę dla miejscowych
81min.Wrzutka z lewej strony w nasze pole karne,Leletko przenosi piłkę nad poprzeczkę
88min.zawodnik Victorii strzela głową nad naszą bramką.
90min.Gooool.Ostatnia akcja meczu Ptak podaje piłkę do Ratajczyka a ten umieszcza ją po raz drugi w siatce 4:1 dla Karoliny
91min.Sędzia kończy mecz

VICTORIA II Świebodzice-KAROLINA Jaworzyna 1:4(0:2)

0:1 Ptak-22min.(Ratajczyk)
0:2 Ptak-39min.karny(faulowany Ptak)
0:3 Ratajczyk-70min.(Ptak)
1:3 Bodjo-76min.
1:4 Ratajczyk-90min.(Ptak)
Leletko-Graca Krzeczowski P Myśliński Zgórecki K -Krawczyk Sienkiewicz(72min.Jarząb) Borowy Wąchała-Ratajczyk Ptak