Czy dalej jest potrzeba robienia relacji live z meczów seniorów

Aktualności

Podsumowanie 11 kolejki A klasy

• autor: boro, 2009-10-26 15:25

Była to bardzo widowiskowa niedziela .Na boiskach A klasy padło 50 bramek, w 5 spotkaniach zwyciężyli gospodarze w 3 ekipa gości. Niespodzianką tej kolejki można uznać zwycięstwo Pszenna nad wyżej notowaną ekipą Gwarka. Warta zanotowania jest pierwsza wygrana Zrywu na terenie gospodarzy. Nasz zespół wygrał spokojnie w Świebodzicach 1-4.

Wszystkie podsumowania po kliknięciu "więcej"

14:00     KS Victoria Świebodzice II  1-4  MKS Karolina Jaworzyna Śl.

Jakby nie patrzeć to była spokojna wygrana naszych chłopaków. Choć pierwsze 10 minut były zdecydowanie zaspane,gospodarze oddali 2-3 strzały ,to potem nasz zespół przejął inicjatywę. Po strzeleniu 2 bramek MKS spuścił z tonu ,dostosował sie do gry Świebodziczan i spotkanie zrobiło się bardzo senne. W 70 minucie w końcu przełamuję się Ratajczak i jest 3-0. Strzeliliśmy bramkę i znowu postój. W 73 honor gospodarzy ratuję Bodjo i jest 3-1. W 90 minucie ustalamy wynik na 4-1. Cieszą przede wszystkim 3 punkty na wyjeździe a zwycięzców się nie sądzi. Przypominam panowie ,że teraz przed nami bardzo ważne 4 mecze ,w których przydało by się zdobyć minimum 7 punktów. Godny uwagi jest występ 2 naszych napastników M.Ptaka i K.Ratajczyka ,którzy wzieli wynik spotkania w swoje ręce ,asystując sobie nawzajem i strzelając po 2 bramki.

14:00     KS Zjednoczeni Żarów  6-2  JKS Unia Jaroszów

Bardzo udaną niedzielę mieli kibice i zawodnicy Zjednoczonych. Ich drużynie udał się rewanż za ostani mecz tamtego sezonu.Choć początek meczu nie zapowiadał wysokiej porażki Unii to Żarowianie już do 25 minuty wygrywali 2-0 .Pod koniec pierwszej połowy pięknym strzałem popisuje się Krzysztof Hanc i jest 3-0. Początek 2 połowy to odrazu bramka za bramką... W stanie 4-1 dla miejscowych czerwona kartkę dostaje S.Kowalski .Od tej pory na boisku dominowała ekipa z Żarowa. Wynik na 6-2 ustala Ł.Jernutowski. Żarów nie traci kontaktu z pierwszą trójką i to jest najważniejsze.

14:00     LZS Sudety Dziećmorowice  7-1  LKS Wierzbianka Wierzbna

Kolejny mecz bez histori w Dziećmorowicach... .38 zdobytych bramek w 6 spotkaniach u siebie mówią same za siebie. Wierzbianka jechała na bardzo trudny teren chyba bez wiary w końcowy wynik .Ekipa Sudetów musi dołożyć jeszcze do tego tak skuteczną grę w spotkaniach na wyjeździe i może być naprawdę dobrze...

14:00     LZS Grodno Zagórze Śląskie  3-6  SLZS Skalnik Czarny Bór

Hmm czytając komentarz na stronie Grodna ,w którym cytuję "Pomimo bardzo dobrej postawy... , potrafią rozegrać bardzo dobre spotkanie i mimo przegranej mogą być z siebie zadowoleni" zastanowiłem się czy po porażce u siebie tracąc 6 bramek i dodając do tego ,że najlepszym ogniwem w ekipie gospodarzy był bramkarz ,który wiele razy ratował zespół , to czy można tak nisko podnieść sobie poprzeczkę. Widocznie można i jak narazie ekipa z Grodna zajmuje przedostatnie miejsce w tabeli. Skalnik kolejny raz pokazuję ,że jest to bardzo mocna ekipa i jak dla mnie do tej pory jest to faworyt do awansu.

14:00      LKS Bystrzyca Górna  3-1  KS Czarni Wałbrzych

Czarnym kolejny raz nie udaję się zdobyć jakichkolwiek punktów. Bystrzyca jak oczekiwano zwycięża dośc spokojnie i ze zdobyczą 17 punktów zajmują 7 miejsce. Czarni muszą już się skupić na meczach , kolejno 8 listopada w Wierzbnej i 11 listopada w Zagórzu ,których nie będą mogli przegrać bo inaczej będzie bardzo trudno o grę w A klasie na następny sezon.

11:00     KP Podgórze Wałbrzych  3-4  Zryw Witkowski Gola Św.

Kanonada strzelecka w Wałbrzychu. Gola wkońcu pokazała ,że może wygrywać na obcym boisku.Jest to cenne zwycięstwo ponieważ każdy wie jak ciężko gra się na boisku Podgórzan. Wiele pracy w tym meczu miał główny arbiter spotkania ,który 4 razy wskazywał na wapno. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 2-3. Po przerwie na 2-4 podwyższa Szustka a Podgórze w końcówce zdobywa bramkę na 3-4. Zryw dalej zostaje na pozycji Vice lidera .

14:00     LKS Zieloni Mrowiny  5-3  LKS Granit Roztoka

Kolejny mecz ,w którym kibice nie mogli nażekać na brak bramek. Granit jeśli chce zdobywać punkty na wyjazdach musi popracować na grą obronną. W sobotę My wyruszamy do Zielonych i musimy sie skupić na byłych zawodnikach Żarowa ,którzy jak do tej pory trafiają do siatki przeciwników.

14:00     LKS Cukrownik Pszenno  3-2  KP Gwarek Wałbrzych

Faworyt doznaje porażki z nieobliczalną ekipą z Pszenna. Gole dla miejscowych zdobyli: Tomkowicz, Urbańczyk i Ciuba. Dla gości trafiali Sysiak i Botwina. Gwarek po tym meczu spada na 5 pozycję zaś Cukrownik plasuję się na 8 miejscu. Przed Gwarkiem cięzki okres ,mecze Niedziela-Środa-Niedziela-Czwartek i to nie z byle jakimi przeciwnikami (Żarów,Podgórze,Bystrzyca).