Czy dalej jest potrzeba robienia relacji live z meczów seniorów

Aktualności

Wysokie zwycięstwo w Mrowinach

• autor: skorupiarz, 2009-10-31 17:11
Seniorzy Karoliny pokonali  po bardzo dobrej grze  Zielonych Mrowiny 5:1.Prowadzenie już 2 min.uzyskał Grzegorz Borowy,wyrównał 35min.Dominik ,bramkę do szatni zdobył Kamil Ratajczyk w 43min.Druga połowa zaczęła się znów od naszej bramki ,Ptak podaje na lewo do Ratajczyka a ten do nieobstawionego w polu karny Sienkiewicza i Mateusz podwyższa na 3:1 w 47min.Na 4:1bramke strzela Myśliński który wykończył akcję Ptak-Ratajczyk 54min.Wynik meczu ustala tak jak zaczynał Grzegorz Borowy ośmieszając bramkarza w 84min. strzelając za pola karnego miedzy jego nogami...........
2min.Gooool.Majewski do Borowego a Grzesiek strzela z woleja pod poprzeczkę
11min.Zawodnik z Mrowin strzela z 20 metrów w poprzeczkę
14min.Leletko popełnia błąd wypuszczając piłkę z rąk,ale za chwile ją ponownie łapie
16min.Myśliński strzela z głowy nad poprzeczką po podaniu Ptaka
29min.Leletko broni strzał z wolnego
30min.Zgórecki ratuje nasz zespół od utraty bramki
31min.Leletko łapie strzał z głowy
35min.Gooool.Dominik wykonuje z lewej strony rzut wolny piłka odbija się rykoszetem od naszego muru i wpada obok Leletki do siatki 1;1
36min.kolejny raz zarażają Zieloni ale i tym razem Konrad łapie piłkę
37.min.Mrowiny strzelają nad nasza bramką
38min.faulowany w polu karnym jest Ptak ale sędzia nie dopatruje się przewinienia
43minGooool.Ptak podaje do Ratajczyka,Kamil okiwał obrońców i pakuje piłkę do siatki 2:1 dla Karoliny
45+2min.koniec 1 połowy

47min.Gooool.Ptak podaje do Ratajczyka a ten w pole karne do wbiegającego Sienkiewicza a Mateusz podwyższa na 3:1 dla Karoliny
51min.Faul na Ratajczaku z prawej strony  przy końcowej linii ,wolnego wykonuje Krawczyk ,który trafia w bramkarza a po dobitce piłka wychodzi za boisko
53min.w bramkę nie trafia Majewski będąc na czystej pozycji
54min.Gooool.Kolejna akcja Ptaka i Ratajczyka po której Myśliński pakuje piłkę do siatki 4:1 dla Karoliny
55min.strzał nad naszą bramą
57min.piękna parada Leletki piłka wychodzi na róg
64min.kolejny strzał na naszą bramką ale na szczęście Leletko łapie piłkę
65min.Ptak znajduje się w dogodnej sytuacji lecz jest faulowany blisko pola karnego z wolnego Krawczyk strzela w bramkarza
66min.Majewski zdecydował się na strzał przy słupku bramkarz broni
77min.Ptak trafia w bramkarza będąc w dogodnej sytuacji
78min.Zieloni wykonują rzut rożny z lewej strony piłka przelatuje wzdłuż naszej bramki  i wychodzi za linie
84min.Gooool.Grzegorz Borowy otrzymuje piłkę od Myślińskiego i posyła ją miedzy nogami bramkarza Zielonych do siatki 5:1 dla Karoliny
87min.Ptak trafia w bramkarza
90+1minuta konie meczu

ZIELONI MROWINY-KAROLINA JAWORZYNA 1:5(1:2)
0:1 2min.Borowy(Majewski)
1:1 35min.Dominik -z wolnego
1:2 43min.Ratajczyk(Ptak)
1:3 47min.Sienkiewicz(Ratajczyk)
1:4 54min.Myśliński(Ratajczyk)
1:5 84min.Borowy(Myśliński)
Leletko-ZgóreckiK KrzeczowskiP Majewski Graca -Krawczyk Myśliński Borowy Wąchała(46min.Sienkiewicz) -Ratajczyk(78min.Jarząb) Ptak