Czy dalej jest potrzeba robienia relacji live z meczów seniorów

Aktualności

Podsumowanie 12 kolejki A klasy

• autor: boroo, 2009-11-02 16:27

Piękne zwycięstwo naszego zespołu, nowy lider ligi ,wielka niespodzianka i dramatyczna końcówka.... czego chcieć więcej? .W sobotę została rozegrana bardzo ciekawa kolejka, padło w niej 30 bramek. Duże znaczenie miało własne boisko ponieważ tylko w Mrowianch gospodarze schodzili z boiska jako przegrana druzyna.

Czytaj "więcej"!

14:00    LKS Zieloni Mrowiny 1-5 MKS Karolina Jaworzyna Śl.

Może było dużo optymistów ,którzy liczyli na jakiekolwiek punkty przywiezione z trudnego terenu ale czy Ci optymiści wierzyli w to ,że będzie to tak dobrze rozegrane spotkanie przez nasz zespół...?.Zaczęliśmy odmiennie niż w Świebodzicach w 2 minucie prowadzimy już 1-0 , w 35 minucie po nieszczęśliwym rykoszecie Lelo nie daje rady już wybić piłki nogami leżąc przy drugim słupku. Nie będę ukrywał ,że po tej bramce zwątpiłem troszkę w końcowy wynik lecz wtedy pokazaliśmy ,że nie jesteśmy już niedoświadczoną ekipą i przed przerwą Ratajczyk strzela bramkę na 2-1. Po przerwie był to już tylko mecz do jednej bramki ,świetnie wyprowadzane akcje i w 84 minucie ustalamy wynik na 1-5. Cieszy gra ,cieszy wynik i cieszy awans na 6 miejsce w tabeli. W niedzielę czeka nas trudny wyjazd do Wałbrzycha ,trzeba już zapomnieć o udanym meczu i zacząć przygotowania do następnego pojedynku...

11:00    KS Czarni Wałbrzych  1-0  Sudety Dziećmorowice

A jednak!!! Sudety po raz kolejny pokazują ,że potrafią wygrać u siebie 7-1 czy 8-2 , ale co z tego jak w meczu z drużyna ,która przez 5 meczy nie zdobywa żadnego punktu przegrywa się 1-0. Nie chciał bym być złym prorokiem ale takich punktów może brakować Sudetom w ostatecznym rozrachunku .Maszyna z Wałbrzycha może po tym zwycięstwie złapie dobry bieg i będzie coraz częściej uszczęśliwiać swoich kibiców.

14:00     KP Gwarek Wałbrzych  2-2  KS Zjednoczeni Żarów

Kto pamiętam mecz Gwarka z naszą drużyną,92 minuta przy stanie 2-2 bramkę z przewrotki strzela zmiennik ekipy Gwarka i mecz kończy się wynikiem 3-2. Gwarek po raz kolejny pokazuję ,że opłaca się gra do ostatniego gwizdka. Choć dla Żarowian nie jest to aż taki zły wynik to niestety z przebiegu meczu(w którym Goście przeważali cały mecz, ale grali po raz kolejny bardzo nieskutecznie z przodu) nie mogą oni być zadowoleni. Za tydzień do Żarowa przyjeżdża Gola Świdnicka ,szykuje się ciekawy mecz.. Zaś Gwarek rozpoczyna grę niczym z Premiership ,mecze Środa-Niedziela-Środa-Niedziela.

14:00    Unia Jaroszów     3-2      LKS Bystrzyca Górna

Jak przystało na ekipy sąsiadujące w tabeli był to mecz niezwykle wyrównany. 3 punkty w tym pojedynku Jaroszowie zapewnił Marcin Dobrowolski ,który w doliczonym czasie gry podchodzi do 11 i przechyla wagę zwycięstwa na stronę Unii. Bystrzyca po raz kolejny nie może wygrać na wyjeździe. Anty-Bohaterem tego meczu był arbiter ,na którego narzekały obydwa zespoły...

11:00     LKS Wierzbianka Wierzbna  1-0  LZS Grodno Zagórze Śląskie

Kolejne zwycięstwo Wierzbianki na swoim terenie. Było to ważne zwycięstwo bo według mnie tymi punktami Wierzbna może już zapewnić sobie pozostanie w A klasie.
W ekipie Grodna panuje coraz gorsza atmosfera i ciężko będzie im walczyć o kolejne punkty.a w zbliżającej się kolejce czeka ich następny mecz o 6 punktów (Grodno-Victoria).

14:00    Zryw Witkowski Gola Św. 6-2 LKS Cukrownik Pszenno

Potknięcie Sudet wykorzystuje Gola Świdnicka. Dzięki tej wygranie Zryw wskakuje na fotel lidera. Co ciekawe do 50 minuty 2-0 prowadziła ekipa z Pszenna i wszyscy myśleli ,że po raz pierwszy padnie twierdza Goli lecz chwilowa dekoncentracja Cukrownika i okazało się ,że 3 punkty zostają u gospodarzy. Pszenno ląduje na 11 pozycji z 16 punktami.

14:00     LKS Granit Roztoka  4-1  KP Podgórze Wałbrzych

Liczyłem w tym meczu na remis ale nieoczekiwanie w negatywny sposób zaskoczyła mnie postawa Podgórzan. W szatni Wałbrzyszan słychać o kryzysie i miejmy nadzieje ,że nie zanosi się na wielkie odrodzenie ponieważ w niedziele my zagościmy na ich terenie. Roztoka dzięki zwycięstwach na własnym terenie ma już 19 punktów i zajmuje 7 pozycję w tabeli.

14:00    SLZS Skalnik Czarny Bór  3-0  KS Victoria Świebodzice II

Kolejny raz nasuwa się pytanie po co Victoria dalej trzyma swój 2 zespół?? Mecz nie odbywa się ponieważ goście nie potrafią się zebrać i nie przyjeżdżają do Czarnego Boru.