Czy dalej jest potrzeba robienia relacji live z meczów seniorów

Aktualności

Przegrali z Podgórzem

• autor: skorupiarz, 2009-11-08 14:31
Seniorzy Karoliny przegrali z Podgórzem 1:3,Jeszcze po pierwszej połowie można było miec nadzieje ,ze Karolina uzyska korzystny wynik w tym spotkaniu,co z tego że ,w  45 minucie Mateusz Ptak wykorzystał karnego po faulu na Borowym jak w drugiej połowie to Podgórze miało więcej z gry i chęci do zmiany wyniku.wyrównanie padło 56 minucie w po błędzie naszej obrony.Nasz zespól miał dogodną sytuację   w 46 min.Mateusz Ptak był przed bramkarzem ale w tedy padł sygnał gwizdka i Mateusz odpuścił strzał na bramkę(okazał się że,to któryś z kibiców zagwizdał)ale oczywiście tego sędzia nie zauważył.Kolejne bramki dla gospodarzy w 65 i 78 minucie)Szkoda straconych punktów ,które mogły nas zadomowić w górnej części tabeli.
9min.Krzeczowski P z wolnego z 30metrów bramkarz łapie
18min.Borowy strzela tuż nad bramką  gospodarzy
19min.strzał wysoko nad naszą bramką
27min.Krawczyk wychodzi na czystą pozycję i strzela w ręce bramkarza
32min.Leletko łapie w dogodnej sytuacji
39min.kolejny raz Leletko broni kolejnej sytuacją
44min.Ptak strzela nad bramką
45min.Borowy faulowany w polu karnym,karnego wykorzystuje Mateusz umieszczając piłkę w siatce
45+2 sędzia kończy I połowę

46min.Ratajczyk w dogodnej sytuacji strzela nad bramką
52min.Leletko broni strzał  zawodnika Podgórza
54min.kiks popełnia Myśliński ,ale na szczęście  zawodnik miejscowych pudłuje w dogodnej sytuacji
56min.Gooool.Nasi obrońcy nie mogą odebrać przeciwnikom piłki w polu karnym,efektem czego mamy remis 1:1
58min.wałbrzysznie strzelają obok naszej bramki
64min.Jarząb strzela z głowy ,bramkarz łapie piłkę
65min.Gooool.kontratak Podgórza który wyprowadza miejscowych na prowadzenie,kolejny błąd naszej ofensywy
77min.Ratajczyk wpada w pole karne i strzela w bramkarza.
78min.Gooool.Kolejna akcja gospodarzy którą zamieniają na bramkę