Czy dalej jest potrzeba robienia relacji live z meczów seniorów

Aktualności

Kolejny raz zawiedli nasi seniorzy

• autor: skorupiarz, 2009-11-11 19:08
Seniorzy kolejny raz pokazali gdzie jest ich miejsce w tabeli.Po kolejnej słabej grze przegrywają z Cukrownikiem Pszenno 2:4 Dopiero po stracie 3 bramek(32,33 i 46min) nasi zaczęli zdobywać bramki.Najpierw Majewski strzela kontaktową bramkę w 48min.a później po podaniu od Majewskiego Ptak zmniejsza wynik na 2:3 w 75min..Wydawało się że nasi wyrównają ale niestety nie trafiają w dogodnych sytuacjach min.Majewski i Ratajczak marnują dogodne sytucje.Nie wykorzystane sytucje się mszczą i tak się też stało Cukrownik w 88min.ustala wynik meczu na 2:4.Cukrownik pokazał że jest drużyną zgraną walczącą o każda piłkę,a nasi zawodnicy w niektórych sytuacjach byli po prostu bezradni.A za cztery dni już derby z liderem z Żarowa
CUKROWNIK PSZENNO-KAROLINA JAWORZYNA 4:2(2:0)
1:0 32min. Siekiewicz samob.
2:0 33min.Tomkowicz
3:0 46min.Matula
3:1 48min. Majewski
3:2 73min.Ptak-głową(Majewski)
4:2 88min.Bieżyński
Leletko -Zgórecki K Krzeczowski P Myśliński Graca(ż) -Krawczyk Sienkiewicz Borowy(46minWąchała) Majewski -Ptak(ż) Ratajczyk

2min.Borowy dostaje piłkę z rogu i strzela w bramkarza
4min.pierwszy strzał na naszą bramkę
7min.piłka przechodzi obok naszego lewego słupka
16min.Borowy będąc obrócony od bramki posyła piłkę do pustej bramki lecz obrońca Cukrownika wybija ją z lini bramkowej
17min.Borowy podaje do wbiegającego w pole karne Ptaka, a ten będąc na 5 metrze nie trafia do bramk
20min.Parada Leletki, piłka wychodzi na róg
21min.Szybka akcja Cukrownika Leletko znowu na róg
22min.Gospodarze szybko odzyskują piłkę ,akcja w kierunku naszej bramki ale na miejscu jest znowu Leletko
25min.Gospodarze strzelają wysoko nad naszą bramką
30min.Nasz bramkarz broni kolejny strzał za pola karnego
32min.Gooool.Cukrownik wykonuje rzut rożny Myślinski nie zdołał wybić piłki ta odbija się od Sienkiewicza i wpada do bramki
33min.Gooool.Gospodarze odzyskują piłkę na swojej połowie szybka akcja pod nasze pole karne wycofanie na 25metr a Tomkowicz będąc nie pokryty posyła pilkę z woleja w same okienko 2:0 dla Cukrownika
39min.Myślinski strzela za pola karnego w bramkarza
41min.Karolina wykonuje rzut rożny Myslinski otrzymuje pilkę na głowę i strzela nad bramką
44min.Sędzia kończy pierwszą połowę!

46min.Gooool.Zawodnicy szybko przejmują piłkę,akcja przesuwa się szybko pod naszą bramkę, ostatni piłkę dotyka Matula podwyższając wynik na 3:0 dla Cukrownika
47min.Gooool.Szybka odpowiedz Karolina i Tomasz Majewski strzela kontaktowego gola
51min.Krawczyk decyduje się na strzał z 40 metrów w kierunku bramki bramkarz pewnie łapie
52min.Ratajczyk podaje w pole karne do Majewskiego a ten głową strzela nad bramką
60min.Kolejna akcja Cukrownika i ponownie broni Leletko
73min.Gooool.Majewski wrzuca wysoką piłkę tuz przy lewym słupku bramki do piłki głowa dochodzi Mateusz Ptak umieszczając ją w siatce 3:2 dla Cukrownika
75min.Majewski będąc przed bramkarzem gospodarzy posyła piłkę nad bramką
81min.Ratajczyk będąc w dogodnej sytuacji strzela kolo bramki
88min.Kolejna szybka akcja Cukrownika po której Bieżyński ustala wynik spotkania 4:2 dla Cukrownika