Czy dalej jest potrzeba robienia relacji live z meczów seniorów

Aktualności

Porażka w derbach

• autor: skorupiarz, 2009-11-15 19:46
W rozegranych dzisiaj kolejnych derbach naszego rejonu Zjednoczeni Żarów pokonali naszą Karolinę 4:0.Choć wynik jest wysoki, to nie było widać aż takiej przewagi na boisku.Nasi zawodnicy walczyli jak tylko mogli,stwarzając sobie dogodne sytuacje w których zabrakło wykończenia.Żarów okazał się lepszy ,bo umiał wykończyć akcję i wykazał się większym cwaniactwem boiskowym.Duże brawa należą się  naszym kibicom ,którzy stworzyli niezłą oprawę meczową(były race,bęben),głośnym śpiewem zachęcali swoich zawodników do gry .Bramki Zjednoczeni strzelili w 26,54,60 i 87 min.Karolina kończyła mecz w 10 w 89 min.drugą żółtą a zarazem czerwoną kartkę ujrzał Myśliński Adam
ZJEDNOCZENI ŻARÓW-KAROLINA JAWORZYNA 4:0
1:0-26min.Jernutowski
2:0-54min.Okarma
3:0-60min.Dąbrowski
4:0-87min.Rudnik
Leletko-Graca(76min.Sienkiewicz)KrzeczowskiP(ż)Myśliński(2*ż/cz.89min.)Kwiatkowski-Borowy Witko Ptak Krawczyk(55min.Zgórecki K)-Jarząb(46min.Majewski) Ratajczyk

2min.Jarząb główkuje koło słupka Zjednoczonych
4min.Borowy strzela głowa bramkarz wybija piłkę przed siebie
6min.Leletko wybija piłkę na róg
10min.Myślinski będąc blisko końcowej linii wycofuje przed pole karne Zjednoczonych do piłki dobiega Borowy i oddaje strzał po którym bramkarz wybija na róg
21min.przed naszym polem karnym faulowany jest jeden z zawodników gospodarzy,Zjednoczeni strzelają na naszą bramkę a Leletko wybija na róg
23min.Ptak otrzymuje podanie przed polem karnym od Gracy i strzela blisko lewego słupka
26min.Goool.Jernutowicz dostaje z prawej strony podanie i umieszcza głową piłkę w naszej bramce.
28min.Ratajczyk znalazł się w  idealnej sytuacji przed bramkarzem i niestety kiksuje
29min.Leletko broni strzał Zjednoczonych
31min.Gospodarze z 5 metrów nie trafiają do bramki przenosząc piłkę nad bramką
45min.Kondrat łapie na raty piłkę po kolejnym strzale
45+1 koniec pierwszej połowy

54min.Gooool.Krawczyk podaje do Leletki piłkę ten łapie ją w ręce a sędzia odgwizduje rzut wolny pośredni..Prawie cały nasz zespół staje na linii bramkowej a Okarma i tak znajduje dziurę i umieszcza piłkę w siatce
60min.Gooool.Nasi zawodnicy łapią gospodarzy na spalonego przed linia środkową, lecz nie zdążył tego zrobić Myśliński i sędzia puszcza grę w kierunku naszej bramki pędzi Dąbrowski i umieszcza piłkę w siatce
61min.Zgórecki wrzuca piłkę w pole karne Zjednoczonych do piłki dochodzi Majewski i głową przenosi piłkę nad bramką
66min.Żarów marnuje kolejną dogodna sytuację
67min.Majewski strzela kolo słupka
75min.Zjednoczeni oddają stal kolo naszej bramki
76min.Graca strzela z wolnego z okolicy pola karnego,bramkarz wybija piłkę przed siebie
81min.Sienkiewicz strzela głowa bramkarz łapie piłkę w swoje ręce
82min. Leletko broni strzał z bliskiej odległości
84min.piłka przechodzi wzdłuż naszej bramki, na szczęście nie było komu jej dobić do naszej bramki
87min.Gooool.Akcja prawą stroną w kierunku naszej bramki ,a Rudnik ustala wynik meczu
89min.Myśliński dyskutuje sędzią i otrzymuje drugą żółta kartkę a w efekcie czerwoną i musimy grać w 10