Czy dalej jest potrzeba robienia relacji live z meczów seniorów

Aktualności

Wymęczone zwycięstwo!

• autor: skorupiarz, 2010-05-19 19:39

Karolina odniosła kolejne 13 już zwycięstwo w obecnym sezonie.Zwycięstwo to jednak nie przyszło łatwo już w 5 minucie przy rzucie wolnym pod naszym polem karnym błąd popełnia Sienkiewicz, który nie upilnował Dobrowolskiego który głową przy  lewym słupku umieszcza piłkę w bramce.Nie minęło 7 minut a Karolina przegrywa już niespodziewanie 0:2!.G.Borowy tak nie fortunie wycofuje piłkę do obrońców ,że  przejmuje  ją  Janiec i będąc w polu karnym podwyższa na 2:0.Nie załamało to jednak naszych zawodników ,którzy szybko chcą odrabiać straty.Już w 15 min.Karolina powinna strzelić gola,Krupczak z wolnego wrzuca na głowę Sienkiewicza a ten posyła ją obok słupka.W 23min.przegrywamy już tylko 1:2.Ponownie Krupczak posyła piłkę w pole karne Uni dochodzi do niej G.Borowy i głową zdobywa bramkę.Minutę później mogło być po 2,M.Ptak znalazł się sam na sam z Krawczykiem i nie trafia w bramkę.W odpowiedzi Arendarczyk znalazł się w naszym polu karnym i  będąc przed Wojcieszkiem za mocno sobie wypuszcza piłkę ,którą nasz bramkarz wybija przed 16.W 45 minucie mamy remis,zawodnicy Unii sygnalizowali spalonego lecz sędzia nie przerywa gry G.Borowy podaje do Sienkiewicza a ten pakuje piłkę do siatki

Po zmianie strony Jaroszowianie ponownie mocno zaatakowali.W 46min. Unia wykonuje rzut wolny ,Wojcieszek nie opanował piłki ,która mu się wymyka z rąk dobiega do niej Angrys i na szczęście piłka przechodizobok słupka.W 51min. ponownie Angrys strzela a Wojcieszek posyła piłkę za linie końcową.Od 66 min Unia gra w ,,10" po kolejnym faulu Dobrowolski zobaczył drugą a zarazem czerwona kartkę.Minutę później siły się wyrównują ,Rafał Pierkowski ujrzał czerwoną kartkę po drugiej żółtej.W 69 min o mało co nie wpadła  by bramka samobójcza dla Jaroszowa.Krupczak z Wojcieszkiem nie zrozumieli się i piłka wychodzi tuż przy słupku na róg.Siedem minut później Ptak marnuje kolejną dogodną sytuację.Szybka odpowiedź Unii ,Tutka wychodzi sam na sam z Wojcieszkiem ,który tym razem pewnie łapie piłkę.Od 72minuty znowu gramy z przewagą jednego zawodnika z boiska wylatuje kolejny zawodnik Unii Makówka ,za niecenzuralne słowa w kierunku sędziego,który nie mógł się pogodzić z decyzją arbitra,który odgwizdał spalonego .W 83min.Jarzęmbowski wpada w pole karne i zamiast podawać do kolegi sam decyduje się na strzał i piłka wychodzi za linię końcową.Na 6 minut przed końcem M.Ptak wbiega w pole karne Unii i jest podcięty przez bramkarza Krawczyka i sędzia wskazuje na wapno.11 pewnie wykorzystuje Paweł Krupczak i prowadzimy 3:2.Jeszcze w 90 min.Angrys decyduje się na strzał który przechodzi obok bramki i wynik nie ulega już zmianie wygrywamy 3:2!

Karolina wystąpiła w tym meczu w nieco zmienionym składzie w środku pola za pauzującego  za żółte kartki Charytanowicza zagrali po połówce juniorzy D.Tymcik i Sowa a w ataku za Jarzembowskiego, Sienkiewicz.Nasi zawodnicy zagrali słaby mecz ale na szczęście zapewnili sobie w końcówce meczu zwycięstwo.