Czy dalej jest potrzeba robienia relacji live z meczów seniorów

Aktualności

Zrobili co mogli. MKS 3-5 Skalnik Czarny Bór

• autor: skorupiarz, 2010-05-23 19:46

Dzisiejszy mecz pomiędzy Karoliną a Skalnikiem pokazał jak dużo jeszcze nam brakuje do czołówki klasy ,,A". Nasz zespół wypadł słabo na tle Skalnika, który pewnie wygrał 3:5 .Zaczęło się dobrze, bo już w 9. minucie Ryszard Charytanowicz wrzuca z lewej strony w pole karne, a Tomasz Majewski wpycha piłkę do bramki i prowadzimy 1:0. Skalnik szybko odpowiada bramką w 16 min. Pyrdoł podaje do Masiela a ten umieszcza piłkę w siatce. W 21 min. Skalnik prowadzi 2:1, Lasek znalazł się przed Wojcieszkiem i wyprowadza Skalnik na prowadzenie. Karolina wyrównała w 37minucie. Ryszard Charytanowicz wrzuca z rzutu rożnego, a Piotr Jarzembowski z głowy doprowadza do remisu.

Po zmianie stron nadal inicjatywę utrzymuje Skalnik i już 47. minucie Lasek zdobywa swoją drugą bramkę w tym meczu, posyłając piłkę po ziemi, przy prawym słupku bramki. W 55. min. mogło być 3:3,  Bartosz Kwiatkowski pociągnął lewą stroną i będąc blisko końcowej linii posłał wysoką piłkę w kierunku bramki, ale dzięki interwencji Czarnoty piłka ląduje tylko na poprzeczce i wychodzi w pole. W odpowiedzi Skalnik zdobywa czwartego gola. Masiel otrzymał piłkę z narożnika boiska i głową skierował ją do siatki, w 67. minucie. W 74. minucie Karolina trafia po raz trzeci do bramki, Ryszard Charytanowicz podaje do Tomasza Krawczyka, a ten płaskim strzałem pokonuje Czarnotę. Już w doliczonym czasie gry Masiel ustanawia wynik spotkania na 3:5 dla Skalnika. Po siedmiu zwycięstwach przyszła porażka. W dzisiejszym meczu nie wystąpił Adam Myśliński(pauza po 7 żółtych kartkach) i Grzegorz Borowy, który nie mógł dotrzeć na mecz. Na dodatek szybko boisko opuszcza kontuzjowany Paweł Krupczak i nasz zespół pozostaje bezradny. Skalnik grał lepiej i ma swoim składzie szybkiego Zdisława Pyrdoła, który potrafi w pojedynkę wygrać spotkanie.