Czy dalej jest potrzeba robienia relacji live z meczów seniorów

Aktualności

Wysokie zwycięstwo w Tuszynie

• autor: skorupiarz, 2010-08-16 09:34

Od wysokiego zwycięstwa rozpoczeli nowy sezon seniorzy Karoliny pokonując na wyjeździe VICTORIE Tuszyn 5:1 (2:0). Warto zauważyć, że Karolina nie zagrała jeszcze w pełnym składzie. W tym meczu zabrakło: Ptaka, Pierkowskiego, Chrzana i Kwiatkowskiego. Prowadzenie dla naszego zespołu uzyskał G. Ignatowicz w 25 min. Przed polem karnym faulowany jest Krawczyk. Charytanowicz wykonuje wolnego wrzuca na głowę ,,Gieny" a ten nie ma problemu z umieszczeniem piłki w siatce. W 33min. zrobiło się 2:0, Ignatowicz rewanżuje się, Charytanowicz podając mu  piłkę w pole karne, a ten obiegł bramkarza gości Bobrowskiego i umieścił piłkę w bramce.

Po przerwie nasi nie zwalniają tempa, w 56 minucie Karpacz wrzucił wysoką piłkę pod bramkę Victorii, Bobrowski tak niefortunnie łapie piłkę, że ta wypada mu z rąk i ku uciesze naszych zawodników wpada do siatki. W 69 min. Krawczyk pociągnął lewą stroną pod pole karne i podaje w uliczkę do ,,Charego", a Rysiek zdobywa swoja drugą bramkę. Tuszynianie nie załamują się i 83min. zdobywają honorową bramkę. Podleśny centruje z prawej strony w naszą szesnastkę a  nie pokryty T .Grabacz zdobywa gola. Karolina szybko odpowiada kolejna bramką Karpacz podaje do Ignatowicza a ten ustala wynik na 5:1.